reklama

Vložka x vložka

Myslím tím ten piškot v cyklogatích :-)
Začaly výprodeje letních oblečků a já chci (a potřebuju) zainvestovat do nových krátkých elasťáků na příští rok. Zatím mám zkušenost jen s kalašema a authorama - mají klasickou vložku ve tvaru piškotu - sice pohodlné, ale při dlouhých jízdách v závěru někdy cítím, že by to mohlo být o trochu lepší.
Tak jsem se trochu pohrabal v kalhotech od spešlíků a demarchi - mají tu vložku navíc různě "zprofilovanou" - takový systém žlábků.
Ptám se - máte někdo osobní zkušenost a můžete porovnat míru pohodlí s klasickým piškotem a s tou profilovanou vložkou? Je výrazně lepší než piškot nebo to vyjde zhruba stejně?
Děkuji :-)

[ Zpět ]
Datum: 12.10.2006
Autor: Airline
  • Re: Vložka x vložka

         

    Kdysi mely vsechny cyklisticke kalhoty dostupne v zemi maximalne ten piskot. Dnes si kupuji jen ty drazsi a ty maji vsechny takovou vlozku jakou popisujes - profilovanou, tvarovanou, atd. Jestli je pohodlnejsi, to nevim, je to uz davno, ale rozhodne maji ty dnesni gate o mnoho vyssi zivotnost po vsech strankach. Pokud se pamatuji dobre, tak "piskot" stezi prezil jednu sezonu a to jsem jezdil mnohem mene a po silnici.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2006
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vložka x vložka

         

    agu... nevím, jak pro muže, ale pro ženy dokonalé cyklo spodní prádlo, ale spodní, takže na to kraťasy...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cami*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vložka x vložka

         

    Ač mám sama klasický piškot, tak si myslím a též pomýšlím o koupy,že ty profilované by měly být pohodlnější..Vložka na sedle se musí určitým způsobem ohnout (zdeformovat).A i tomu by měly ty drážky asi pomoct. I malý záhyb dokáže být dost nepříjemný. Jsem pro profilové.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2006
    Autor: Navara
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vložka x vložka

           

      Navaro, sice to říkáš - zřejmě - reálně, ale já bych rád porovnání na základě OSOBNÍ zkušenosti. Ty spešlíky, demarchi a. j. jsou samozřejmě dražší než kalaše, takže chci mít jistotu. Stejně děkuji za názor.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vložka x vložka

         

    Rozhodně profilované a rozhodně pánové volit pánské a dámy dámské kalhoty. Je to sice pár korun navíc, ale vyplatí se to. Kalhoty pak sedí naprosto perfektně.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vložka x vložka

         

    Prvni elastaky jsem mel od speslu ciste s piskotem. Nic moc, na zadku extra nesedel, ale nemel jsem srovnani s necim jinym

    Ted mam Pells s profilovanou vlozkou a sedi uplne supr. Osobne bych do jine uz nesel. Lip sedne na sedlo a imho lip odvadi pot.

    ale fakt je ten ze spesl byly Lka a pells jsou Ska, mozna taky proto lip sedi :)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2006
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vložka x vložka

         

    Vozim spesly a je to skvela vec. Vlozka se krasne vytvaruje a sedi. Neni to jako u sensoru, kde je vlozka velka a spatne tvarovana, tam mam pocit ze sedim na pline ve tvaru tyce. Na druhou stranu, jine nez sensor a spesly jsem nezkousela. Sla jsem primo po vyhlasene kvalite a nezklamalo me to.

    Osobne mam teda s posedem jediny problem. Zatim to testuju, ale zda se, ze diky natazenemu posedu (mam ted o 2cm delsi predstavec) prestava fungovat spesl sedlo. Kdyz jsem dala sedlo vic dopredu, problemy zmizly (ale zase nezachovavam logiku sezeni, stred slapani je za stredem kolena a jizda je proste utrpeni). Zrejme pujdu do testovani jineho sedla, tohle se hodi spis na rekreacni jizdu (anebo vratim stary predstavec :).

    [ Zpět ]
    Datum: 12.10.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vložka x vložka

           

      Souhlasím s wewerkou. Kdysi jsem vozil kalhoty s obyčejnou vložkou, která se různě kroutila , neseděla a tlačila. Teď už kupuji jen kvalitní profilované vložky třeba od toho spešlíka. Za víc peněz je víc muziky, přestože to nemusí platit stoprocentně.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2006
      Autor: ckp13
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vložka x vložka

         

    Díky za názory, půjdu do těch profilovaných. Včera jsem měl na sobě Nike, už na první pocit takové festovnější, vložka jakoby tvrdší, ale jeví se mi to dobře :-).

    [ Zpět ]
    Datum: 13.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vložka x vložka

           

      Že bych je dneska v Lidlu přehlíd?:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.10.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vložka x vložka

             

        pleteš Lídla a Penny ...

        [ Zpět ]
        Datum: 13.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Aj)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vložka x vložka

               

          :-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 14.10.2006
          Autor: abernathy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Vložka x vložka

                 

            osobně jsem si nakoupila asi 2-3 kraťasy bez extra tvarovaného piškota-otázka financí, ale teď jsem se "odměnila" a zainvestovala do kalhot značka Giordana. Nemůžu si je vynachválit.
            Vašek - manžel- měl taky dlouhodobé potíže s nalezením ideální značky pro něj, našel ve značce Sportful.( musela jsem si to ověřit 8-) )

            [ Zpět ]
            Datum: 14.10.2006
            Autor: alvapinka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vložka x vložka

           

      Mám Nike Ace s tou profilovanou vložkou a spokojenost.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vložka x vložka

         

    Tak včera jsem jel v nových gatích, zakoupených v úterý - sice dlouhé, ale taky bylo chladněji. A mají profilovanou vložku. Můj pocit z toho je, že ta profilovaná je skutečně lepší než klasický piškot. Takže už po jedné jízdě jsem rozhodnut koupit i krátké s touhle vložkou.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

217 cyklistů (9 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024