reklama

Jaké MTB na VŠECHNO do 30tis ???

Zdravim! V MTB se zrovna moc neorientuju. Dneska jsem byl v jedné OV prodejně a borec mi dal do ruky leták od GaryFisher/Trek na rok 2005. To jsem mu řekl, že chci jezdit po horách, že chci něco kvalitního. A jak brouzdám webem, tak v diskuzích nic není, spíše se GF haní, o Treku nic... Tak bych prosil radu:
Chci jezdit hory,potažmo všechno co půjde,ale jsem celkem out-of-date (2roky jsem nejezdil) a tak nevím, jestli bude dobrý nápad vyhodit za kolo 30tis, byť na splátky...

[ Zpět ]
Datum: 12.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (freeman ([email protected]))
  • Re: Jaké MTB na VŠECHNO do 30tis ???

         

    1. peníze vyhozené za kolo nejsou NIKDY vyhozené...
    2. v této cenové kategorii je obrovský výběr. Předpokládám, že to bude klasický MTBl, předek odpružený, zadek v téhle ceně samozřejmě ne, i do 30 tisíc možno uvažovat o kotoučové hydraulice (v bikeexpertu na Karláku mají mašinu "celopéro" + magura julie) za necelých 33 t., já mám osobní výbornou zkušenost s Meridou Spešl Edišn D za 33 t. Koukni do letošního katalogu, jen tak pro inspiraci. Ta bezúročná půjčka je dobrá, také jsem ji využil. Takže vyber dobře a vzhůru do hardteilového nebe i pekla...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké MTB na VŠECHNO do 30tis ???

         

    3. a ještě dodatek : GF i Trek jsou značky vynikající, myslím, že v tomhle případě se platí podstatný peníz právě za tuhle značku. Dlouho jsem uvažoval o Treku 6700 Disc. Jestli je někdo haní? No, já se osobně domnívám, že úroveň některých přispěvatelů do některých webových cyklodiskuzí (mám na mysli www.bike-forum.cz) nevychází ani tak z praxe, spíš bych to viděl na linii "dialektiků" z kdysi populární NDR- estrády Ein Kessel Buntes.
    4. A skvělá značka, kde by sis určitě v Tvé cenové hladině vybral, je GT (Avalanche 05, příp. jednička - v letošním provedení nádhernej černej hřebec).
    5. A nakonec opakuji - peníze vyhozené za kolo nejsou nikdy vyhozené!

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké MTB na VŠECHNO do 30tis ???

         

    A naposled já: před chvílí mi došlo, že Ty chceš asi jezdit VŠECHNO, že ano - FREEmanne?! V tom případě zřejmě zapomeň na výše uvedené konkrétní tipy, pro divoké horské sjezdy nebo potoční koryta budeš potřebovat asi něco s pružným zadkem, a to je oblast, kterou znám pouze z prospektů a okukování v prodejnách, tady nedokážu poradit. Snad jen zase: peníze vyhozené za kolo ...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.03.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

442 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024