reklama

Strašný závody 2007

Z obvykle dobře informovaných bikerských kruhů se dozvídáme, že strašný závody v roce 2007 brzo oteřou prezentaci. Trat bude z 75 procent nová.
6 etap.420km ,12km prevyseni .Nejvyssi bod 1423m Kralický Snežnik.
21.10. dělají pořadatelé projížďku po části trati 2006 a zahajují prezentací na 2007.
Nebuďte srabi a hlaste se, ať mám s kým závodit!

Datum: 10.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
  • Re: Strašný závody 2007

         

    Moje záda, resp. teď už jen pravý kyčel, stávkují, takže já jsem si vyhradila celý příští rok na regeneraci své tělesné schránky a přestavbu kola. Takže mě tentokrát na žádné šílenosti neutáhneš :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Strašný závody 2007

           

      Čili budeš provozovat jen pohodový výletíčky s nákoláky za neexistujícími zříceninami:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Strašný závody 2007

             

        Na zříceninu se koukám každý ráno do zrcadla a tu mi snad nikdo neupře :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Strašný závody 2007

               

          No tak, trochu optimismu, hlavně po ránu, já měl pochopitelně na mysli zříceniny hradů:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 10.10.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Strašný závody 2007

           

      o)))) Dobře, já už taky vím, že si nemám začínat s mladýma holkama, tak si vytrénuju tu straší, už je zkušená. Mám na to 9 měsíců.
      Takže upřesňuji - hlaste se zejména takový případi, co budou jezdit na konci. Mám v plánu porazit dvě dvojice.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Strašný závody 2007

             

        Bacha, za 9 měsíců se dá vychovat ledascos :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Strašný závody 2007

               

          o))))))

          [ Zpět ]
          Datum: 10.10.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Strašný závody 2007

         

    6 etap-420 km-12 km převýšení.... 70 km denně budiž, ale co ty 2 km denně nahoru..?? To si ani neumím představit...!! :o(

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: MM
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Strašný závody 2007

           

      70 km je hodně!
      Já se bavím. Uvažuješ přesně jako já před přihlášením 2006. Vzal jsem čas jak je otevřený cíl a dělil jsem. nejdelší etapa byla tuším 84 km.
      Vyšlo mi, že i když pojedu 8 km za hodinu, stihnu to i kdybych jel jen z kopce a do kopce tlačil. Odhadoval jsem, že pojedu tak 12 km AVG. Těch 12 jsem udržel vždycky jen k prvnímu bufetu. Dojížděl jsem tak s AVG 9,5 km! Většinou s minimální rezervou na defekt apod.
      Vezmi v úvahu, že trasa se systematicky vyhýbá asfaltu, nikde si nic nenajedeš. Navíc pár set metrů řekou, slaňovačka. nejhorší byly únavné táhlé kamenité polské cesty.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Strašný závody 2007

             

        Ale jak mám vědět, že je cestou horolezecký výstup (teda možná jen sestup) pomocí lana s kolem na zádech a že mám mít obojživelné (možná dokonce trojživelné) kolo..... :o( :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2006
        Autor: MM
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

377 cyklistů (5 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024