reklama

Idylka a horor

Když jsem ve čtyři hodiny vypadla od PC a uviděla tu oblohu tak jsem vzala foťák kolo a hurá ven. Na obloze mrňavé mráčky připomínající pavučinu a sluníčko v tom správném postavení. Prostě paráda. Cestu na zakopec jsem si užívala, cyklisti zdravili všichni, i ti na silničkách. Tedy abych byla upřímná, tak jednu babku s košíkem jablek na řidítkách v mém věku, tak tu jsem vezdravila, přišlo mi hloupé na ni volat ahoj a dobrý den by bylo ještě hloupější. Tak jsme se na sebe aspoň usmály.
Dokonce jsem si i zazávodila, ač jsem si myslela, že toto mne již dávno pustilo ,a ejhle ono né. Předjela jsem v kopci dívčinu která právě dosvačila z místních stromů, jsou stále ještě hojně obaleny. Asi po dvou km mne dojela a předjela, ale rozdíl rychlostí nebyl nijak závratný tak jsem se zachytila a udržovala si asi patnáctimetrový odstup.Když se otočila a uviděla mne za sebou tak šla ze sedla, ale jelo se mi bezvadně tak jsem se v pohodě držela. Naše cesty se asi po sedmi km rozešly já z toho mněla příjemný pocit, no nevím zda i ona. Ale to mne netrápí je mladá sluníčko krásně zapadá tak i kdyby z toho měla trauma, že neujela babce, tak ty nádherné barvy západu jí z toho určitě dostaly.Prostě nádhera ticho, tedy ticho né nic jsem neslyšela protože v uších mi svištěl vítr. Je zajímavé že když jedu po Práglu tak ten vítr nevnímám a auta slyším, ale za městem je to nějaké jiné. Slyším jen vítr a kupodivu neslyším ani troubející auta. Nevím čím to, ale i ti řidiči jsou dnes nějak víc ohleduplní. Dokonce se za mnou šine nákladák a čeká až mne bude moci předjet a troubení žádné, tak mu, jakmile to jde ukazuji, aby jel a uhýbám za krajnici. A světe div se, když mne předjel tak mi blinkrama poděkoval. To se mi již dlouho nestalo. Ježkovy voči to je nádhera si takhle jízdu užívat.
Na kopec jsem dojela v tu správnou chvili, parkuji na poli a fotím. Když čekám na trošku jiný záběr západu tak si tu chvilku čekání zpříjemňuji jednou cigaretkou a kochám se těmi výhledy. Až sem to je nádherný konec dne. Nasedám na kolo a jedu dolu kopcem, silnice se zatáčí do pravého úhlu, ale je vidět na všechny strany. Proti jede auto byrvy dětské stolice. Ještě si tak v duchu říkám kdo si tak může koupit takovou barvu. Najíždím do zatáčky a držím se u pravé krajnice protože v to tady řidiči docela řežou. Počítám tedy s tím, že moje polovina nebude celá moje. Ale to co přišlo byl horor. ten moula nejen že jel po mojí polovině on to střihnul tak, že jsem musela najet na šotolinu,nenechal mi ani kousek té rozmlácené silnice. Ale to již jsem nepublikovatelnými výrazy řvala. V tom autě ať jel chlap či ženská tak mne musel slyšet. Cyklista který jel za tím autem tak zastavil asi v domění že se srazíme. Nesrazili, naštěstí, ale asi ještě dalších padesát metrů jsem sprostě nadávala.
Sakra takový krásný podvečer a já musím narazit na takové hovado. Nálada na bodu mrazu. Nasupená jedu dál ,ale kupodivu jak tak kolem čučím na tu nádheru tak se pristihnu jak se zubím. Nevím zda to bylo adrenalinem či endorfinem či tím mojím sprostým nadáváním na onoho řidiče, ale mně se ulevilo. Cestou dom jsem stihla ještě pár pěkných záběrů, jednou mi řidič pokynul ať jedu, sedum dalších ciklistů mne pozdravilo. Prostě idylka.Dom jsem dorazila za tmy, nakrmila dítě i kocoura a teď tady smolím příběh dnešního podvečera. Popíjím kafe, kocour přede na radiatoru ,dítě je v čudu a já si vychutnávám jak to kafe tak cigaretu.
Ale mám dilema . Teda vlastně dvě.
jsem bezohledná, arogantní jen proto, že jsem kuřák?
a jsou bezohlední, arogantní ti cö jezdí v autech?
Za dnešní jízdu jsem potkala bezpočet slušných řidičů a jen jednoho ( jednu ) blba. Sice stál za to, ale byl jen jeden. Příště nemusím potkat ani toho, nebo naopak deset.
Je hrozně jednoduché nějakou skupinu zaškatulkovat

[ Zpět ]
Datum: 09.10.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
  • Re: Idylka a horor

         

    No comment, bravo, Navaro :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Viz můj poslední příspěvek v tématu "moje včerejší příhoda - váš názor".

    [ Zpět ]
    Datum: 09.10.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Je to krásně napsané, tu idylku jsem prožíval při čtení s tebou, za což děkuju, protože jinak moc příjemné pocity na začátku pracovní doby nemám:o) Souhlasím s tebou v tom, že paušalizovat jakoukoli skupinu lidí, kterou spojuje nějaký vnější znak či projev je pitomost. Dělají to rasisti a je to nejen hnusné, ale neuvěřitelně hloupé a vypovídá to o "výšce" inteligence toho, kdo začne házet do jednoho pytle. Nemyslím, že jsou arogantní ti, co jezdí v autech, taky občas jezdím a myslím, že se chovám slušně a většina taky. Ale mám papíry 15 let a těch arogantních a blbých, je čím dál víc. To je problém. Vždycky se najde nějaký vůl, ale jak udělat, aby jejich počet spíš klesal a nestoupal ??? Nemyslím, že jsi bezohledná jen proto, že kouříš. To samo o sobě nic bezohledného není, ale pokud kouříš kdekoliv, kde je v dosahu několika metrů (prostě na dočuch:o) od tebe někdo jiný, kdo nekouří, pak samozřejmě ano!!!! Problém je podle mne v tom, že pokud někoho něco štve, třeba to, že musí dýchat kouř, tak potom ve své naštvanosti přestává rozlišovat, začne paušalizovat a radikalizovat se. To je ale bohužel obecně lidský projev. Kdyby to tak nebylo nikdy by se nemohli dostat k moci takoví duševní zakrnělci jako Hitler, Stalin apod. Nic lichotivého to o nás lidech sice nevypovídá, ale nezbývá asi nic jiného než se s tím smířit. V mém těle také kromě soucitného, krásu vnímajícího, láskyplného já, které je připraveno kdykoli a komukoli pomoci, a které miluje život a odmítá zabíjení kohokoli a čehokoli z jakéhokoli důvodu, žije ještě bezohledné, sobecké a vraždy schopné já. V každém z nás je kus zvířete, ale záleží jen na nás, jak často ho pouštíme ven.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Jirka-As
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Přihnal jsem se do práce na kole, přečetl ve fofru tenhle článek a mám sto chutí se zase sebrat a vyrazit pro změnu zase poti tomu skvělému východu slunce a nasát ten krásně mrazivý vzduch někde v lesích....dík.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: bikermann
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Jsme všichni lidi a vždycky se mezi námi vyskytne nějaký ten prudič. Buďme rádi že těch normálních je zatím víc. Ale je fakt že setkání z volem tě rozhodí víc než když potkáš 10 slušných.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Nádhera - asi si dám dneska při západu slunce brusle na Ladronce :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Pekne. A k Tvym otazkam, zkus to brat jako ja:
    1. Verim, ze tech "dobrych" lidi je vic nez tech "spatnych".
    2. Vim, ze procento blbcu je v poulaci rozdeleno rovnomerne.
    Mozna jsem prilisny optimista, ale zije se tak veseleji :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Idylka a horor

           

      A jinak, taky jsem vcera byl venku a taky jsem si to uzival: Prokopak - Holyne - Radotin - most - Modrany - Tocna - zapadajici slunce - rokle - zpet do centra - vychazejici mesic nad Parukarkou - pivo na zakladne...... Uuuzasneeee :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2006
      Autor: mgt
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Ty mas dite a hulis! PRASE!!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Idylka a horor

           

      Nevíš o ní nic a soudíš... Jsi vedle jak ta jedle a to co si napsal je v případě Navary naprosto hrubá a sprostá urážka. Měl by si se stydět...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Idylka a horor

             

        stydet by se mela ona rika si cyklistka a asi i matka zvracim z toho ... mela by si vybrat but dite nebo cigo je to nechutny sobectvi vnucovat bezbrany osobe drogu !!!!

        [ Zpět ]
        Datum: 10.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Idylka a horor

               

          Mýlíš se a rozhodně nemáš právo ji urážet takovými vulgarismy...

          [ Zpět ]
          Datum: 10.10.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Idylka a horor

               

          teda, já jsem taky nekuřák, ale takhle někoho odsuzovat!!?? Vždyť je to každýho věc a nebo si z nás děláš srandu? Jestli to myslíš vážně, tak je to smutný.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.10.2006
          Autor: bikermann
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Idylka a horor

               

          Jsem nekuřák a cigaretový kouř nesnáším! Jsem proti kuřákům na veřejných místech v restauracích apod., ale nevím, jak můžeš někoho takhle urážet, když o něm nic nevíš. Jak víš, že kouří v přítomnosti dítěte a dělá z něho pasivního kuřáka? Pokud nekojí a nekouří v jeho přítomnosti, tak nedělá nic špatného a je to jen její osobní věc a ty nemáš žádný právo za to jí byť jen odsuzovat natož urážet. Máš právo na svůj názor jistě, ale ne na urážky. Vypovídá to tvé inteligenci. Na druhou stranu i mentálně postižení mají právo jezdit na kole a psát své příspěvky do téhle diskuze.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.10.2006
          Autor: Jirka-As
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Idylka a horor

                 

            Já bych nějakého Hayese a jeho příspěvky vůbec neřešil. Toto je přeci běžná praxe na všech webech kde probíhají různé diskuze...nějaký Hayes se najde všude a pak se jen baví reakcí ostatních na jeho urážlivé příspěvky,jenž mají za úkol jen jediné....dobře ho pobavit. Ignorovat ho je to nejlepší,však on dá pokoj:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 10.10.2006
            Autor: dodo
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Idylka a horor

                   

              Ještě tu nikdy nebyl Jarin, tak bacha, ten nemá konkurenci ;-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 10.10.2006
              Autor: Jarda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Idylka a horor

           

      Skoro bych řekl no comment, ale přeci jen mi to nedá, mám radost. Radost z toho, že ne tak úplně dávné hodnocení mistra Hayese, kde jsem potom hloubal, zda-li jsem to nepřepísknul, bylo vlastně ještě slabým odvarem možné reality. Acho jo, zlatá dvojtečka, tam ty prudy alespoň mely hlavu a patu a něco se snažily poukázat.
      Jinak Navaro, úplně si mě rozeštkala. 2 týdny služebně mimo bez kola, navíc jsem včera koukal na bandu maníků jak skáčou na kolech přes betonové muldy na pláži asi 40km od Lisabonu, a já seděl v taxíku směrem na firemní večeři .... ach jo, někdy skoro lituju toho, že mám "dobré" zaměstnání, na hezké věci okolo zbývá tak málo času :o(((

      [ Zpět ]
      Datum: 12.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Teda prasnice !

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Hayes)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Idylka a horor

           

      Hele zoufalče,Navaru neznáš a odsuzuješ a to nemluvím o tom,že sis z jejího příspěvku vybral jenom to,co ti vyhovovalo.Je vhodné si jej přečíst pořádně.A mimochodem,nebyls to náhodou ty v tom autě?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Idylka a horor

           

      Nejdřív jsem reagovat nechtěla, nějak si mi za to nestál,ale rozmyslela jsem si to.
      Když jsem si přečetla Hayese, tak jsem sama sebe překvapila.Žádné zavzdušnění, pohoršení ani jiná negativní reakce na jeho řádky se nedostavila, a to jsem cholerik. Spíše mne pobavil. Lidi mne opčas zařadí tam kam nepatřím( viď Radko:))) ) Ale to mne netrápí stává se mi to celkem často tak jsem zvyklá.
      U Hayese nejspíš zapůsobil halo efekt, protože jináč nechápu Hned z kraje jsem psala - jednu babku v mém věku,a že neujela babce -
      ano jsem ve věku kdy je naprosto normální být babičkou a jsou i daleko mladší babči, a to že mám dítě tedy vlastně dva dospělé kluky nic nemění na ton že je stejně musím nakrmit když příjdou z práce. Moje děti to budou vždy, ikdyž jim bude šedesát. A to že synci přežili mou amaterskou výchovu svědčí o tom, že až taková svině nejsem.
      Ale to není důležité, mne vrtá hlavou, proč mne ta Hayesova vulgárnost nevytočila.
      Dospěla jsem jen k jedinému, a to, že po včerejšku snad již větší bezohlednost nezažiji a protože jsem jí přežila bez následků tak vše ostatní jsou naprosté prkotiny.
      Jináč díky Radko, bikermane, jirko As, i všem ostatním, potěšilo mne to.
      Nakonec jedna uštěpačná otázka pro Hayese: nemáš náhodou auto barvy dětské stolice?:)))))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Idylka a horor

           

      Hrdě tímto podávám přihlášku do stáda prasnic:

      životopis - dobrá matka tří dětí, netrestaná, nekonfliktní, bez stranické příslušnosti, optimistka
      zájmy - lyže, kolo, hudba, knihy, cigareta ke kávě.

      Prosím členku stáda Navaru, aby se za mě přimluvila, ráda se s ní postavím do jedné řady!

      [ Zpět ]
      Datum: 11.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Idylka a horor

             

        teda holky, já snad začnu kouřit!!! A na řidítka místo compu a pulsmetru si přidělám popelník, abych neklepal popel na zem, aby si hayes, až někdy pojede, nezasral pláště od toho hnusnýho svinstva!

        [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2006
        Autor: bikermann
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Idylka a horor

               

          Stejně Ti to pak za jízdy rozfouká vzduch ;-))) A bacha, na kole, tak jako na motorce, se za jízdy kouřit nesmí ;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 11.10.2006
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Idylka a horor

               

          tak já jsem s tím před měsícem seknul......asi jsem se unáhlil,že:-))

          [ Zpět ]
          Datum: 11.10.2006
          Autor: dodo
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Idylka a horor

                 

            Gratuluju k nekouření a držím palečky ať ti to vydrží napořád..... :o)

            [ Zpět ]
            Datum: 11.10.2006
            Autor: MM
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Idylka a horor

                 

            Už před měsícem? Moc ti přeju, abys vydržel. Ale je to záhul, že?:-))) Já už to radši ani nezkouším.

            [ Zpět ]
            Datum: 11.10.2006
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Idylka a horor

                   

              ted je to pohoda....to horší přijde až tak po několika letech.To si už jeden říká že to zvládl......a pak přijde pořádná opice co se pověsí na krk:-) a jeden si myslí že mu jedna rekreačně u panáčka nic neudělá a ráno je z jedné najednou celá krabka.Vím co mluvím....5 let jsem nekouřil a pak jsem v tom už byl znova:-)). Ted jsem už ale musel.Občas jsem to už málem v práci při zásahu někdy skoro neudejchal a na jaře budou zase fyzické testy,tak abych prošel:-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 11.10.2006
              Autor: dodo
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Idylka a horor

                     

                Bohužel, musím potvrdit, že jedna jediná cigareta je sakra spouštědlo. A není to postupně, ale člověk začne tam kde předtím zkončil.:((

                [ Zpět ]
                Datum: 11.10.2006
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Idylka a horor

                       

                  skončil

                  [ Zpět ]
                  Datum: 11.10.2006
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Idylka a horor

                         

                    kouřil jsem deset let. Pak jsem se rozhodl s tím přestat. Ono mi tedy nic jiného asi nezbývalo, kdybych pokračoval v tom způsobu života , tak jsem asi dnes mrtvej, ale z tehdejší perspektivy jsem to neviděl. Přetal jsem ze dne na den. Po tře nebo čtyřech týdnech jsem si koupil v trafice kusovku a zapálil si jí. Po třech pávech mi došlo, že je to hnusný a hlavně jsem si uvědomil, jakou dělám kravinu, zahodil to a už nikdy se od tédby nedotkl jediné cigarety. Je to tuším šest let. Myslím, že se ani nikdy nedotknu, ale člověk nikdy neví. Uvědomuji si totiž, že nekuřákem se už nikdy nemůžu stát. Jsem, a do konce života už budu, abstinující kuřák. Žádnou závislost toiž nejde z mozku vymazat. Dá se jí vzepřít a a opustit jí, ale pořád to tam v mozku někde je uložený a ty cestičky mezi neuronama nikdy úplně nezmizí :o(((

                    [ Zpět ]
                    Datum: 11.10.2006
                    Autor: Jirka-As
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Idylka a horor

                           

                      Já se s vypětím své silně vyvinuté slabé vůle snažím udržet na desítce denně, ale při první noční to jde ztuha.:-(((

                      [ Zpět ]
                      Datum: 11.10.2006
                      Autor: abernathy
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                      • Re: Idylka a horor

                             

                        Omezit mi nikdy nešlo:o( Zkoušel jsem to různými způsoby, třeba nedat si víc než jednu za hodinu, ale to je strašně těžký:o( Navíc jsem se pak budi nekolikrát za noc a nemohl znovu usnout dokud jsem si nezapálil. Dokud se nerozhodneš, že to opravdu chceš a neskneš s tím najednou tak to stejně asi nepůjde :o( Ale budu ti držet palce!!

                        [ Zpět ]
                        Datum: 11.10.2006
                        Autor: Jirka-As
                        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Idylka a horor

                           

                      Já skončila s kouření před třinácti lety a z minuty na minutu - nějak se mi podařilo nepozvracet se po té první cigaretě, ale po té poslední :o))) A ten střevarvoucí pocit si velmi intezivně pamatuji dodnes :o)))
                      Ještě kdyby se mi to takhle podařilo s tou občasnou slabostí pro becherův nápoj, ale to bych pak byla příliš dokonalá :o)))

                      [ Zpět ]
                      Datum: 12.10.2006
                      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Idylka a horor

                           

                      Tohle je presne - uz nikdy nebudu nekurak, ale jen abstinujici kurak. Stejne jako fetaci, alkoholici..... A taky je pravda, ze jako abstinujici kurak si das jednu a jsi v tom znova. Proto jsem si od te doby co nekourim (radeji) ani jednu nedal. Ale nekdy je to fuska :-)

                      [ Zpět ]
                      Datum: 12.10.2006
                      Autor: mgt
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Včerejším prosluněným odpolednem jsem se na kole vzdaloval z práce natolik zamyšleně nad nepřiliš radostným průběhem dne, že jsem nedal přednost autu, které muselo zlehka zašlajfovat. Řekl bych, že sám jsem si nadával mnohem víca déle než ten řidič. To jezdím na kole 40 let. Štvalo mě to mnohem víc než kdyby chybu udělat ten druhý. Bohužel bylo kolem příliš chodců na to abych to vyřval povykem "Já sem debíííl" a pod.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboš2)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Idylka a horor

           

      klidně jsi mohl řvát. Třeba by to ocenili, že se ke svým chybám hlásíš. :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.10.2006
      Autor: Nehas
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Ach bože už je to tady zase! Kuřáci kontra militantní nekuřáci!Proboha ten příspěvek je úplně o něčem jiném než o obtěžování kouřem.Je o pohodě z krásné vyjížďky pokažené blbým řidičem. Tak co do toho sakra motáš kouření? Trošku tolerance! Salam alejkum

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Idylka a horor

         

    Smutnou pravdou bohužel je, pokud potkáš za rok milion slušných řidičů a jen jednoho blba. Ten jeden blb stačí na to aby tě zabil.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.10.2006
    Autor: Petrun
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

216 cyklistů (8 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024