reklama

ergonomické sedlo

tak som ho konečne našiel, žiadne problémy s tlakom na citalivé časti, vyskúša to niekdo, alebo už skúšal, http://www.bernardcykloklub.sk/index.php?www...

[ Zpět ]
Datum: 30.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
  • Re: ergonomické sedlo

         

    Podobne ma Matyx :))) Ale nevim nevim jestli ti na nej poda kladne reference ;)
    http://www.tiogausa.com/international/saddles...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ergonomické sedlo

           

      no skrz neco podobneho jsem dneska procedil spagety...priste si do toho cedniku zkusim sednout...reference podam

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ergonomické sedlo

         

    aby som to ešte doplnil, tu je výrobca http://www.all4web.sk/pekaacerey.sk/sedlo.php

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ergonomické sedlo

         

    Nevím, nevím, není-li to fantasmagorie vzniklá ve sklípku z hecu? Mě chybí dajaký atest renomovaného zkušebního ústavu ...
    Já mám kostč tam, kde záda ztrácejí své poctivé jméno :-) takže buď má pan Ing.Arch. blíž k našim prapředkům, nebo se "mýlí" ...
    Návod k EBS neporovnává jezdce ve stejné poloze ... Aji proto nedůvěra.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aj)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ergonomické sedlo

         

    já dokonale ergonomické sedlo na kole mám, ale vypadá úplně jinak;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2006
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ergonomické sedlo

           

      Povídej, přeháněj, třeba si i vymýšlej - dobře se to čte ! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Aj)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: ergonomické sedlo

             

        http://pokryti.wz.cz/foto/27.jpg

        [ Zpět ]
        Datum: 01.10.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: ergonomické sedlo

               

          Jóóó pane doktor, tak to je jiná kávička ...

          [ Zpět ]
          Datum: 01.10.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (HAF)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: ergonomické sedlo

                 

            Sorry: lavička

            [ Zpět ]
            Datum: 01.10.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (HAF)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: ergonomické sedlo

         

    takže nikto nevidel, nepočul. tiež mám určitú nedôveru, preto tá otázka,ale čo dokáže ústav, na nové jedlo tiež nebudem vyžadovať certifikát ústavu kuchárstva.V danom prípade bol určite vyriešný problém s tlakom na citlivé časti, lenže pri jazde neviem ako kto, občas sa presuniem dopredu, dozadu, tu mám obavu aby som nespadol, nebudem predsa sledovať pohyb zadku po sedle, a potom mužské sedlo je oproti dámskemu iných rozmerov, určite to má nejaké dôvody, a tých 1111 je pre mňa trochu prehnaná cena, keď si to nemôžem "omakať" je to predsa len nóvum, nečo nezvyklé a odlišujúce sa od bežnosti, mne to sedlo pripadá ako jazdi v meste, krátko a nič nepoznáš, len zaplatíš.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: ergonomické sedlo

           

      Zkus projevit zájem a dopiš výrobci - možno byi poslal vzorek "bez ceny"... (jako že máš živnosťák Zprostředkovatelská činnost)

      [ Zpět ]
      Datum: 01.10.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (AV*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024