reklama

Co koupit?

Zdravím, potřeboval bych poradit s koupí kol pro sebe ženu a dceru (7 let). Počítám do roka max. 1500 km a to po cykloturistických trasách. Trochu jsem se rozhlížel po internetu a padl mi do oka portál www.cykloshop.cz/akce-slevy.php se značkou Ravo Durango 27sp a Durango 27sp Lady (oba typy Cross SX). Pro dceru 2006Leader Fox 2006 / Kids MTB 24 Lady (typ Spider Girl). Máte někdo zkušenosti s touto e-zásilkovou službou a hlavně s těmito koly? Je to vůbec dobrá volba? Vyplatí se 27 rychlostí? Dík za odpovědi.

[ Zpět ]
Datum: 25.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (KarelM (hanap@seznam.xx))
  • Re: Co koupit?

Jestli je tvoje volba dobrá, to si netroufám posoudit. Ale v případě nákupu přes internet bych postupoval tak, že bych si vybrané modely někde v obchodě vyzkoušel a teprve potom objednal. Kupovat kolo naslepo není dobré. A k tomu devítikolečku. Dnes už se jím osazujou skoro všechna kola střední cenové třídy, tak není co řešit. Při smysluplném řazení z 27 převodů využiješ tak 60%, abys extrémně nekřížil řetěz. Stejně se některé převodové poměry opakují nebo se od sebe liší nepatrně.

[ Zpět ]
    Datum: 26.09.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co koupit?

Jen k velikosti kola na 7 let, nevim, jak je velká, ale naše obě holky jezdily do 9-10.let na 20" , od 10. do 12. na 24", starší teď ve 13ti má 26" s menším rámem (17").
    Nejlepší bylo, když jsme v prodejně před lety prohlíželi kola právě na těch 7let, tak prodavač (sám skorozávodník) nám doporučoval 26" (kliky175mm).

[ Zpět ]
    Datum: 26.09.2006
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: nejen cyklistu

Hledám: nejen cyklistu
včera
Sport,kultura,cestování a vzájemné poznávání s nezadaným mužem z Prahy, co aktivně žít ho baví. Nadhled, humor,…

Hledám: Bikera od Liberce / z Lužických hor / Praha sever

26.05.2017
1) Miluješ jízdu na biku v terénu, po trailech i po pěšinách nebo po lesních i polních cestách v našich luzích a…

Hledám: kámoše na kolo

25.05.2017
Cyklistka hledá zábavného kámoše na kolo z východních čech.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

223 cyklistů (13 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017