reklama

MTB do 15kKč pro cestování na těžko?

Sháním kolo na víkendové a týdení cesty s plnou polní(brašny cca 15-20Kg) + každodenní cesty do práce po Praze. Potřeboval bych se vejít do 15kKč. Přemýšlím o koupi Meridy matts miami nebo Kellys Magic, případně Ravo Maniax. Máte někdo další tip či zkušenost s víše jmenovanými?

[ Zpět ]
Datum: 25.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Nehas)
  • Re: MTB do 15kKč pro cestování na těžko?

         

    Hlavně si zjisti, jestli se na ta kola dá přidělat nosič jsou s tím mnohdy problémy. Jinak neuděláš chybu pokud si vybereš kterékoli z těch tří.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB do 15kKč pro cestování na těžko?

         

    Tak zatím to vypadá na Meridu. Ale asi bude potřeba vyměnit brzdy hned při nákupu. Vypadají nějak fórově.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Nehas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: MTB do 15kKč pro cestování na těžko?

         

    No nedá se říct, že byste se nějak rozepsali.(Píchlému řetězovi samozřejmě děkuju). Tak vám alespoň napíšu jak to dopadlo. Nakonec jsem se rozhodl pro Kellys Magic 2005 a nechal si na něm prohodit inverzní přehazovačku za starou dobrou klasickou (a ta už nebyla LX tak tam bude XT).Tak doufám že bude jezdit. A až budou zase nějaké peníze tak vyměnim vidlici. Teď tam je SR Suntour Axon, Remote LO, což asi nebude žádná sláva.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Nehas)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

647 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024