reklama

Velká Cyklojízda

Ahoj všici, tak jsem se práávě dostal domů a musím se podělit se zážitkem z dnešní cyklojízdy Prahou. Fakt masívní akce asi jsem nikdy neviděl tolik lidí na kolech pohromadě. Nejsem si jistý kolik nás bylo, ale můj typ je ta 1500! Uvidím co budou psát v novinách :o) Ale fakt byl zážitek k nezaplacení jet po magistrále na kole od nuseláku až do Holešovic, přičemž byly zaplněné všechny pruhy. Když jsem se rozhodl zastavit(byl jsem úplně vepředu) a počkat, kolik lidí pojede okolo mne, tak jsem čekal několik minut(suběktivně cca 10) a stále jsem neviděl konce. Fakt super zážitek! Účast lehokol 4 stroje! Jakub jel místo na Baronu na skládačce Dahon :o) A jeden z lehocipedistů je zcela nový "úlovek" Američan slušně mluvící česky na stroji vlastní výroby (vepředu pila s neuvěřitelnými 62 zuby) Odjížděl vybaven Alešovou vizitkou a už se těší na sraz v Brně :o))

[ Zpět ]
Datum: 22.09.2006
Autor: Jirka-As
  • Re: Velká Cyklojízda

         

    Nás se ve čtvrtek v Brně sešlo jen 200, což ale v našem zabedněném městě rekordní účast. Ovšem lehokol jsme měli víc: já, Petr Kopeček, PaFal, nink, Evina a Azubové s tandemem.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.09.2006
    Autor: Jirka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velká Cyklojízda

         

    Já jsem si v pátek vyjel sám, účast lehokol byla 100%.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Velká Cyklojízda

         

    V pátek tam prý bylo 1152 lidí,byla to paráda!!!Zážitek k nezaplacení!!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (j .kolář)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

402 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024