reklama

cyklocomputer+sporttester Bion?

V Praze na SportPrague jsem viděl cyklocomputery zn. Bion (http://www.bion-inc.com/cy100.html)
Nezná někdo obchod kde je mají?

[ Zpět ]
Datum: 02.03.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruda ([email protected]))
  • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

         

    Ahoj Rudo,Bion mě zaujal už na Sportlife v Brně,sháněla jsem ho,všude říkali,že se nedováží.Na SportPrague se objevil znovu i s prodejcem a dnes jsem ho dostala od manžela k narozeninám.Koupil ho na Smíchově,u Ženských domovů je cykloprodejna a tam je mají.Dnes jsem na noční,zítra se podívám doma po vizitce s adresou.Měj se fajn,Dáša Tomášová[email protected]

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

           

      Díky Dášo, už ho mám taky ze stejného zdroje (asi bude jediný v republice :-) párkrát jsem ho už vyzkoušel...popisované funkce fungují...jenom mě trochu mrzí, že když jedeš přes 100km/h tak počítá od nuly :-D [email protected]

      [ Zpět ]
      Datum: 11.04.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruda ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

             

        Ahoj Rudo,dřív jsem se k PC nedostala,tak adresu už nepotřebuješ!Já mám jiný problém nemám u svého Bionu návod v češtině tak jsem ho ještě nevyzkoušela.Měj se fajn ,sportu zdar a cyklistice zvlášť.Dáša

        [ Zpět ]
        Datum: 11.04.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (dasa)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

               

          To je divné, že nemáš český návod...nepučil si ho někdo ?-)
          Mně ho prodejce zvlášť kontroloval... nicméně Ti ho posílám e-mailem (velikost 820kB). Pokud by měl ještě někdo zájem, rád mu ho zašlu...

          [ Zpět ]
          Datum: 12.04.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ruda ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

                 

            ten návod bych taky uvítal

            [ Zpět ]
            Datum: 26.04.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Robert ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklocomputer+sporttester Bion?

           

      král sumavy se jede desateho .září-budu zde na Šumavě-snad by bylo několik míst volných-spojím se s vedením akce.Mohu v ten čas 2 osoby ubytovat v ozdravocvně Javorník u Stachů.potkali jsme se v bilovic.hospode před deseti dny.ozvi se sms na mobil 603708781.diky.alice

      [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (alice.blazickova)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

378 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024