reklama

Koupě kola za 15 tisíc

chci koupit horský kolo kolem 15 tisíc, pokukuju po Meridě matts sport 500 disk
http://www.cykloexpert.cz/horska-kola/merida...
nebo po GT avalanche 1.0 disk
http://www.mojekolo.cz/index.php?goto=detail...

obě jsem viděl za 16000 Kč

nebo pak za 13000 magnuse
http://www.kellys-bicycles.com/index.php?module...

doporučte mi, prosím, který byste brali. Nebráním se ani něčemu uplně jinému, zas tak moc se v tom nevyznám.

Díky za Vaše názory

[ Zpět ]
Datum: 13.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Filip ([email protected]))
  • Re: Koupě kola za 15 tisíc

         

    ja mam ram gt avalanche 1.0 a nejsem vubec spokojeny,davaji tamstrasne blbe laky,jsou hodne nachylne na tukance a lak de lehce pak dolu.pri jizde z kopce obcas plaste neaky sutr vezmou a ram je pak pekne obouchany.merida neni s ramem vubec spatna,ti to maji dobre poresene a celkove je tu z tech tri good,akorat par gramu navic oproti gt,a kellyse bych ani neuvazoval.gt ma lepsi vidli a merida zase brzdy.co je pro tebe dulezitejsi...,ale obe znacky sou dost predrazene oproti ostanim

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tasmnasky.cert)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě kola za 15 tisíc

         

    Jestli kolo nepotřebuješ hned, tak počkej do jara, klesne cena letošních modelů a pak si budeš moct vybrat lepší kolo za stejnou cenu. Často klwsají ceny vyrazne, treba v teto cenove relaci az o pet tisic

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: MI5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě kola za 15 tisíc

           

      Mně právě v obchodech tvrdili, že výprodeje za pár týdnů končí a pak že už budou mít jenom modely 07, které budou dražší.
      Tohle je zatim nejlevnější co jsem viděl.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Filip ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě kola za 15 tisíc

             

        Kdepak. Letos na jare koupila dcera kolo o tri tisice levneji, nez zena to same loni (model 2005). Cenova relace 11 -12 kKc a bylo to ve stejnem obchode, takze klidne pockej do jara. Nebo se podivej po modelech 2005 uz ted, jeste je obcas maji a slevy jsou i kolem 30%. Jinak bych sel do GT, ale mozna jen proto, ze ho sam mam a meridu jsem nikdy nemel. Taky to jsou dobra kola, proverena znacka.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2006
        Autor: mgt
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě kola za 15 tisíc

               

          nechcu ti do toho kecat, ale ses dost mimo, vsadil bych klidne i vlastni boty ze na jare by to GT avalanche 1.0 disk pod 16000Kč nesehnal ani nahodou, to je podle me totalne minimalni cena(-6k oproti cene v hlavni sezone), niz uz maloobchod nepujde.

          [ Zpět ]
          Datum: 18.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (schali)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Koupě kola za 15 tisíc

             

        Nechci se zastávat obchodníků ale tentokrát opravdu nelžou. Na jaře najdeš v krámu jen loňský shit který nikdo ani přes slevu nechtěl + nové předražené modely. Nejlepší čas na slevy je právě teď!!! Najdi si kolo, zkopíruj jeho název do schránky a vlož ho napříklat do vyhledávače na : www.jyxo.cz, a určitě získáš přehled o cenách rychleji než trmácením se po obchodech.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2006
        Autor: Petrun
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Koupě kola za 15 tisíc

               

          PS.: Když říkáš kolem 15000,- tak se mrkni na :
          http://www.galaxy-bike.cz/galaxy.php?akcia...
          Mně se kola Galaxy vzhledem k poměru cena/výbava docela líbí, navíc mají hezký desing. Sám jsem kupoval crossový rám Galaxy když jsem stavěl fitness, a je super.

          [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2006
          Autor: Petrun
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě kola za 15 tisíc

         

    Asi GT nebo Meridu, tady se musis rozhodovat podle toho jak ti kolo sedi, jinak GT je o neco lehci, taky bych asi bral radsi vidli co je GT, tedy Rock Shox misto ty Suntour na Meride. Celkove tedy pro GT

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: MI5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě kola za 15 tisíc

         

    Výprodeje už začly a měly by trvat do vyprodání zásob. Upozorňuji, že teď v sobotu 16. 9. dost drasticky snižuje ceny Štěrba (na jeden den), ale nevím, jak to tam chodí - možná se stojí fronta přes noc, fakt nevím.
    A pokud jde o kvalitu - nekvalitu laků - ono to bude obdobné u všech značek - prostě když ti přední kolo práskne kamínek do rámu, tak tam třeba i odprýskne lak, a to až na vlastní trubku. To by sis tam buď musel dát nějaký "chránič" - např. upravit kousek plastového blatníku a připevnit zespodu na rámovou trubku, nebo třeba nějakou omotávku.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě kola za 15 tisíc

         

    Zdar, já sem si minulej měsíc koupil za 14500 Kč Ravo racing xc ax a můžu doporučit - je lehký a za tu cenu dobře vybavený...
    http://www.atombike.cz/?top=katalog/polozka.php...

    [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ká)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě kola za 15 tisíc

           

      jo to Ravo vypadá hodně dobře. Jenom se zeptam, ta vidlice je 80 nebo 100mm?

      [ Zpět ]
      Datum: 17.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Filip ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Koupě kola za 15 tisíc

         

    Podle mě slevy budou teď, když pro obchodníky končí sezóna.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2006
    Autor: Kukyn
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Koupě kola za 15 tisíc

           

      Jj, už začaly. Pokud je dotyčnému jedno, co přesně koupí, pak může klidně počkat až na jaro, kdy to ještě může jít o pár korun dolů. Pokud mu jde ale o konkrétní typ, pak není dobré otálet - mnoho lidí čekává na podzimní výprodeje...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

327 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024