reklama

Bikerský Boeing B737

Před časem lítal do Prahy Boeing B737-500 společnost BMI Baby v barvách propagující Wales. Docela hezký a hlavně asi úplně první bikerský letadlo. Tak to jenom tak něco pro pobavení.Třeba by se vám to mohlo líbit. Alespoň třeba Mirkovi by to mohlo udělat radost :-))))))

http://www.planes.cz/foto1.asp?mode=detail&...

[ Zpět ]
Datum: 13.09.2006
Autor: Zakarr
  • Re: Bikerský Boeing B737

no pekny!
    ale ma blatnik a to je nebikerske ;)

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hezkýýýýýýýýý :o)))
    Jen doufám, že místo sedaček nejsou rotopedy a k jídlu a pití během letu se nepodávají iontové nápoje a proteinové tyčinky :o)))

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Sedačky tam určitě jsou, British Midland je obyčejnej charter. Prodávají tam půldecový lahvičky vizoura za tři libry, žádnej jonťák, svatá prostoto!:-)

[ Zpět ]
      Autor: abernathy

To je paráda! Snad s tím ale kvůli té reklamě nelítá 100m nad zemí, bohatě stačí Mountfield :-)

[ Zpět ]
    Autor: Aladin

Je to krásný. Ještě k tomu nápis "FREE"!
    S tím blatníkem nevím.Je pravdou, že blatník je v zásadě nebikerský, ale možná by se tenhle,umělohmotný, přidělaný na sedlovce, dostatečně vzdálený od pláště, tak aby nehrozilo ucpání bahnem a aby si biker taky bahna trochu užil, podobný tomu mému o))), snesl.
    Jen by mne zajímalo jesli ten Boeing bral kola bez potíží a jestli se tam nemuselo šlapat!?
    Kdysi jsem letěl mongolskýma aerolinkama do Ulanu a znalci mi vyhrožovali, že budu muset šlapat celou cestu, jinak to prý nepoletí.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)

Jak brali kola nevim. Ale když se do některejch můžou brát i auta? Tady bys s kolem problémy určitě neměl.....nu vot, těchnika.

[ Zpět ]

...moje nervy...
        Ale je fakt, že jsem se byla před 18ti (zhruba) lety podívat, když tu stál ten ruský kolos. A pak mi kroužil před oknama, když se plně naložený ztěží hrabal do přijatelné letové hladiny :o)))

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

Nebyla to náhodou Mrija s raketoplánem na zádech?

Na to taky pamatuju. Jeden starej mechanik když to viděl, tak řek památnou větu: "Doprdele, tady jebou už i letadla."

[ Zpět ]

celkovej pohled :

z druhý strany tam byl zamilovanej páreček procházejíce se v obětí po mořské pláži při západu slunce. Prostě blbost, tahle strana je jasně lepší.

[ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (26 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017