reklama

Pořad EXTRA na Primě

Víte, o co jde - takové ty několikaminutové šoty hned po hlavních večerních primáckých zprávách, tedy asi v těch 19,15 hodin. A právě tady bude někdy v rozmezí od pátku 15. 9. do středy 20. 9. (blíž to upřesnit bohužel nejde) uveden šot o krádežích jízdních kol. Zajímavé pro nás je, že v jedné z hlavních rolí hraje JEDNA naše kamarádka, kterou tu nechci jmenovat - strašně se s tím nervovala, sluníčko moje zlatý, ale všechno je jednou poprvé a začátky bývaj těžký :-))). Tak jestli se v tuhle dobu dostanete k televizi, nezapomeňte si to přepnout :-)

[ Zpět ]
Datum: 12.09.2006
Autor: Airline
  • Re: Pořad EXTRA na Primě

Že by Jitka?

[ Zpět ]
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já to nesmím prozradit. Jmenuje se taky na pět písmen, začíná to "ra" a končí "ka" :-).

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

...vypustim ti dušičky...

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

Kdyby ses neozvala, tak bych nevěděl o koho se jedná.
          Už to mám zatržené v kalendáři a TV jsem raději zapnul už teď. A kdybych to náhodou prošvihnul, naprogramoval jsem recorder.

[ Zpět ]
          Autor: Bejbís

Ježkovy voči, a je to tady - masmédia zasahují i do našich řad a rekrutují z nich televizní hvězdy!!!
    Tak doufám, že aspoň úspěšně. :-)))))

[ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)

Já myslím, že určitě úspěšně - jak jsem tak stačil Radku poznat za těch pár dní, tak má všechny předpoklady stát se mediální hvězdou.

[ Zpět ]
      Autor: Ligi

Jenže on je velký rozdíl mezi plkat a PLKAT...
        A zachovejte klid, ty dvě či tři minutky rozhodně za 5 dní vaší pozornosti nestojí. Mnohem zajímavější z tohoto pořadu budou simulace krádeží kol na frekventovaném místě za pomoci kleští, pilky a rozbrusky...

[ Zpět ]
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

Ke komerčním televizím chovám celkem odpor, a zvlášť k Primě. V sobotu mě tak namíchli, že jsem při poslední reklamě opustil Dannyho parťáky. Ale snad se mi podaří prosadit výjimku. :-)

[ Zpět ]
    Autor: abernathy

Nejvíc mě na Primě pobavili v neděli při sledování filmu Meteority! ( v názvu je skutečně vykřičník, není to mé zdůraznění:) ) Film začal ve 14:30. Po reklamě někdy kolem 16 hodiny běžel film asi minutu jak v originále anglicky, tak i s českým "dabingem". Tak jsem se alespoň mohl učit anglicky, když umím napočítat jen do třech :))

[ Zpět ]
      Autor: Bubík
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

143 cyklistů (7 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017