reklama

Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

Jeli jsme včera asfaltovou cestou v Českém lese, stoupání, dost ostrá levotočivá zatáčka. Byl slyšet řev silných motorek. Žena za mnou byla ještě v zatáčce, když do ni vpálili dva motorkáři. Ten jeden to ještě stačil vybrat, ten druhý o ní lehce zavadil - asi loktem. Žena ztratila rovnováhu, byla v nášlapech, spadla do příkopu tak nešťastně, že si zlomila klíční kost. Kolo osma, geometrie zničená – náraz rámu na kámen. Oba motorkáři ujeli, jako kdyby se nic nestalo. První byl bez SPZ, druhý s ohnutou SPZ, takže jsem nic nemohl registrovat.
Policajti zapsali a pokrčili rameny. Prý nemohou nic dělat. Pojišťovna nenahradí nic, když není pachatel známý.
Jsem dost často v BRD ale nikdy jsem tam motocykl bez SPZ nebo s ohnutou neviděl. Jak je možné, že tu nejsme schopni stíhat tyto grázly?

[ Zpět ]
Datum: 10.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Kája)
  • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

         

    To je mi líto. Doufám že bude žena v pořádku. Jinak pro takovou situaci asi neexistuje žádné rozumné řešení, snad jen kromě permanentně zapnuté kamery (kvůli záznamu) a nebo prostě reagovat přehnaně opatrně, tzn. "uhnout" do bezpečí už když slyším zvuk silné mašiny někde uprostřed lesa. Od policie bez očividných indícií moc pomoci očekávat bohužel nelze.
    Tak jako tak přeji brzké uzdravení a již nikdy více podobný zážitek.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

         

    Tedy manželce přeji rovněž úspěšné uzdravení a dále se omlouvám za svoji neomalenost, ale zajímalo by mne, jak jste vše zvládli technicky - tzn. první pomoc, přepravu do nemmocnice, odvoz kola atd,, atd, Strašně se omlouvám za netaktnost, ale...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

           

      Vše bylo poměrně "jednoduché" - zásadně vozím sebou mobil . Manželku ovezla sanitka, protože měla bolesti a stěží se pohybovala. Jeden náhodně kolemjedoucí pár naložil naše kola a jel s námi - tedy za sanitkou do nemocnice, dokonce tam čekali a odvezli pak domů - dobří lidé se vždy najdou - pak jsem vše hlásil na policii. Díky všem za názory a hlavně - buďme velice opatrní, neštěstí nechodí "po horách" ale bohužel na silnici.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Kája)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

         

    Tento vikend jsem potkal rozjivene motorkare a jeden mel prelepenou znacku znakem CS :-/

    [ Zpět ]
    Datum: 10.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LOBO)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

         

    Vždycky, když čtu takovýhle jobovky, napadá mě, jestli s ježděním neseknout, nebo se s ním uchýlit do nějaký pustiny. Ne že bych byl fatalista, ale asi se každým výjezdem snižuje pravděpodobnost, že se vrátím provozuschopnej.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

         

    V neděli cestou ze Stráže nás předjížděla mezi JH a Pe horda motorkářů a nejméně polovička měla zašpiněné, ohnuté nebo přelepené značky. Když řeknu, že styl jízdy byl riskantní, tak jim ještě lichotím. Po pár zatáčkách se to taky potvrdilo. Vysekaná motorka a mistr světa v pankejtu. Ai jel kousek za námi a tak to zřejmě prožil též.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2006
    Autor: Peldy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

         

    Tihle grazlici se nakonec potrestaji sami, jednou v zatacce potkaji treba traktor.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Valinor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

           

      Doufám že paní nebude platit pokutu.Když jsou u nás také fajné zákony.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2006
      Autor: liška
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

             

        Pokud nehodu nezavinila a nenamerili ji alkohol v krvi, tak snad ne. Ovsem pokud by mel motorkar vlivneho tatika ...

        [ Zpět ]
        Datum: 11.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Valinor)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

         

    Ze by uz dojezdil?
    http://zpravy.idnes.cz/ujizdejiciho-motorkare...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LOBO)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Srazil nás (ženu) motorkář s ohnutou značkou.

         

    Ohnuté nebo nečitelné SPZ jsou bohužel na motorkách vidět dost často. Čtěte to jako vzkaz "budu se chovat jako prase a vy se klidně po*****" doprovázený vystrčením holé pr****.
    Zajímalo by mne, co by se dělo například v Německu nebo nedejbože v USA, kdyby tam někdo něco takového zkusil. Tam je policie nekompromisní.

    No nic, tak jsem si vylil srdce...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024