reklama

Nákup crossového kola - prosím o radu s výběrem

Rozhodl jsem se pro nakup noveho kola, vybírám z těchto, prosim o Vasi radu, diky.

RockMachine Crossride 900
www.rockmachine.cz/quikclik/c900.html
cena 20.000

Superior RX630 2006
www.bike-eshop.cz/crossova-kola-superior/kolo-krosove-superior-rx630-2006
cena 16.000

Apache Wakita 06
www.bike-eshop.cz/crossova-kola-apache-2006/apache-wakita-06
cena 19.000

Amulet TRAVEL
www.amulet-bike.com/cz/detail.asp?PiD=45459615
cena 21.000

Leaderfox CROSS 700C POINT
www.leaderfox.cz/detail.pl?f=16&v=606&bigo=1&z=374&b=0&c=1008&lang=cz
cena 17.600

SCOTT SPORTSTER P2
www.scottsports.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage_scott&product_id=808&category_id=59&option=com_virtuemart&Itemid=1
cena 25.000

Pells Crono Elite
pcshop.pells.cz/shop/default.asp?cls=stoitem&stiid=10292
cena 17.000

Dema Esperia
www.online-kola.cz/dema/cross/dema-esperia-234.html
cena 14.500

Specialized CROSSROADS Elite CE
www.specialized.cz/new/kolo.php?a=1&b=2&c=12&skupina=&rok=&kolo=403&x=9#
cena 24.000

Nejlépe ve vybavení v porovnání k ceně (nejsem odborník) mi vychází Dema Esperia, designem ale tíhnu k RockMachine. Můžete mi poradit? Případně i jiné kolo, nejlépe v ceně do 25 tisíc.
Díky všem.

[ Zpět ]
Datum: 08.09.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (patf)
  • Re: Nákup crossového kola - prosím o radu s výběre

         

    No a chceš jezdit na kole které není špatné a líbí se ti,nebo na super kole které se ti nelíbí???Myslím že by jsi si měl cenové rozmezí zúžit třeba na 20-23 tisíc a rozmyslet si zda chceš kotoučovky a zda ti stačí mechanické nebo už radši hydraulické.Osobně si myslím že od řady Deore výš je to správná volba.Což v této cennové relaci jistě bude minimálně osazení a přehazovačka třeba LX nebo XT.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hnuso :-))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákup crossového kola - prosím o radu s výběrem

         

    Minulou zimu jsem řešil stejný problém. Musim tě upozornit, že nejdůležitější kritérium je, jak se ti na kole sedí. Než si ho objednáš na netu, pořádně si ho vyzkoušej v prodejně. Třeba ten Rock Machine mě zklamal, musel bych hned kupovat delší představec (jestli by stačil). Scott se mi líbil nejvíc, ale u něj a Spešlu platíš za značku. Skončil jsem u Wakity a jsem maximálně spokojenej.
    Rozmysli si ty kotoučovky (na crosu je asi moc nepotřebuješ) a lock out vidlice (pokud jezdíš do kopce někdy ve stoje, tak určitě ano, jinak se to strašně houpe).
    Už by taky měly začít větší posezónní slevy.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2006
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nákup crossového kola - prosím o radu s výběrem

         

    Tebou vybraná kola se pohybují poměrně ve velkém cenovém rozmezí skoro 10 tis. Kč. Takže bych si nejdříve ujasnil, kolik chces zakolo dat. Jestli chces nejdrazsi pod 25 tis. nebo nejlevnejsi kole 15 tis. Az pak bych vybiral. Jinak Kotoucovky bych asi nebral, urcite ne mechanicky. Radsi usetrene penize vraz do neceho uzitecnejsiho.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2006
    Autor: MI5
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

275 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024