reklama

Nášlapy z Lidlu

Tak jsem se byl v Lidlu taky podívat a viděl jsem tam jednostranné nášlapné pedály za 399 Kč. Byly v akci i na jaře. Máte s nimi nějaké zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 30.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Rojs ([email protected]))
  • Re: Nášlapy z Lidlu

         

    za cca 600+ máš značkové, nekupuj nějakej sráč! Uvědom si, že na nášlapech nevadí když z nich vypadneš, to se dá přežít, průser je když tě nepustěj. Jinak i v cyklokrámech na netu seženeš komplet nášlapy+boty a kufry do dvou tisíc.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hawkie ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nášlapy z Lidlu

           

      Souhlas! Nášlapy z Lidlu nebrat! Já je měla, dvakrát si pěkně natloukla koleno, krátce po sobě,na asfaltce, až tekla červená...nepustily mě,šmejdy! Teď mám shimano.To se nedá srovnat!Už nepadám :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 05.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (rimka ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nášlapy z Lidlu

             

        Rimko, velice tě prosím, můžeš mi vysvětlit proč tě jedny nášlapy pustili a druhé ne? Mám je i manželka od Lidla ale pouštějí tak, jak si je nastavím.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kaja)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nášlapy z Lidlu

         

    Mám je od jara a spokojenost, uplně stejný, jen od Autora měli u nás v cyklu za 890 (na netu sem tenkrát taky pátral, ale za 600 nebyly žádný). Boty vypadaly taky dobře, ale neseděli mi, stejně jako Spešly a Lake, tak mám Chain turistický a seděj.
    S těmi pedály mám najeto přes 2000km na krosu a jsou v pohodě, už jsem tady psal v jiný diskusi, že až se mi po....u, dám vědět.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2006
    Autor: PepikW
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nášlapy z Lidlu

           

      Shimano 505 včetně kufrů stojí na netu 550 Kč (možná někde i míň).

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Glum)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nášlapy z Lidlu

             

        Tak sem hoď tip na super internetový obchod ! Já je našel za 699 na bike4u. Kontakt se může hodit.
        Ale na jaře jsem hledal jednostranné, jezdim někdy i v pohorkách a navíc mám problémy s koleny.
        A s kufry samozřejmě byly i ty lidlový.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2006
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nášlapy z Lidlu

               

          www.bikestore.cz , 550,-

          [ Zpět ]
          Datum: 31.08.2006
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nášlapy z Lidlu

         

    Koupil bych oboustranné Shimano M520 (nyní např. www.kolokram.cz za 680). Kvalita a funkčnost bude nesrovnatelně lepší. V tomto případě bych Lidlu důvěru nedal, pokud tedy nejsi jeho zarytým příznivcem.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2006
    Autor: Marcel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nášlapy z Lidlu

         

    Kamoš má od Lidlu, já od Authora. Dali jsme je na posouzení mechanikovi, co sestavuje u nas kola. Neřekli ale název nášlapů. Ten nenašel žádný rozdíl v kvalitě a srovnal je se Sghimano levnějšími výrobky. Prý všechny pocházejí z jedné továrny. Tak nevím.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (333)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nášlapy z Lidlu

           

      tomu , že jsou z jedný továrny bych celkem věřil...

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2006
      Autor: alvp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nášlapy z Lidlu

           

      Dík za rady, už jsem je koupil. Na nášlapech budu začátečník a těch 399 Kč zas není tolik, abych třeba po čase nepřešel na oboustranné nášlapy.

      [ Zpět ]
      Datum: 31.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (rojs ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nášlapy z Lidlu

             

        Dej pozor si pozor na papulu až tě náhodou nepustí.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2006
        Autor: liška
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Nášlapy z Lidlu

               

          Pouští v pohodě. Sám jezdím na M520 a je to téměř stejné.

          [ Zpět ]
          Datum: 31.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Meridak ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nášlapy z Lidlu

         

    Já považuju Lidl za solidního sponzora méně majetných cyklistů.
    Jenom bych jim vyčetl klubové barvy - trika jsou ohavná.

    Naproti tomu, nášlapy jsou konkurenceschopné.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nášlapy z Lidlu

           

      Nemajetný určitě nejsem, ale život mě naučil, že nejdůležitější v obchodě je dobře nakoupit, samozřejmě s ohledem na kvalitu. proto jsem zde taky hodil dotaz. Jinak - LIDL je levný. Nejen pro cyklisty, navíc ho mám 200 metrů od baráku. O tom oblečení bylo dost řečeno v jiném vláknu. Mám výborné oblečení od AXONU, jež používám i na běžky, ale kalhoty, triko a bundu jsem si v Lidlu koupil taky. Nekup to za ty peníze.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (rojs ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

381 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024