reklama

Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

Mě se to stává tak po 80km.Čím to může být.Přitom Magnezko jíim vitamín B.též a kvasnice v tekutém stavu taky.

[ Zpět ]
Datum: 29.08.2006
Autor: liška
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Mě bolej zápěstí... A proto nechápu diskusi o tom, jestli rohy ne nebo jo, protože mám aspoň jak přehmátnout... Takže- bolej, ale není to tak hrozný... (magnésko neberu, zkusím!)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: FastSnake
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

           

      No řekl bych, že se to tady probíralo docela nedávno, dej si to vyhledávat...

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Po 80ti km na to mají ruce nárok.
    Mě brní hned od začátku a do zmrtvění - teda jen pravá. Ale u mě jsou to osteofyty a páteř. Doufám, že se to teď po RHB zlepší...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Z rohů, bez nichž si už jízdu neumím vůvec představit, sundávam ruce jenom v těch nejnutnějších případech. Připadá mi jaksi přirozenější úchop za ně, než mít dlaně narovno na řidítkách, a i lokty můžu tak míti více u těla. Rozhodně jsem si tedy na ruce ještě na žádném výletě neztěžoval a že to byly kolikrát štreky, byť po silnici.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Krtek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Jo me taky brni a myslim ,ze je to normalni ,mam,rohy a je to pro me pohodlnejsi menit uchop.Vypada to jako kdyby se mi semo tamo nedokrvovaly prsty ci co.Mozna je to jak drzim riditka,ta vaha tela co tlaci na dlane zkratka i s rukavicema snad tvori tlak na obehovy system a zpomaluje snad proudeni krve nebo co,ikdyz zily na rukach aspon ty vetsi jsou na hrbetu ruky,takze je to asi blbost.Ale neco na tom musi byt,nebot kdyz drzim ruku strnule dole podel tela nehybne tak citim a i viditelne mi nabehnou zily,mam zato,ze na kole vzhledem k posezu se musi dit neco podobneho,zvlaste kdyz je cely obeh radne rozpumpovany,asi by to umeli lepe vysvetlit doktori

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (musos ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=3215

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (...vette)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    http://www.ambike.com/view.php?cisloclanku...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Co si takhle nejdřív zkusit vyhledávání...? ;-)

    Nedávno se to řešilo např. tady: http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=3215

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Jarda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    mívám podobnej problém, respektive jsem jej míval častějc. Jednou zhruba před dvěma rokama jsem někde četl (pro ten časovej odstup si bohužel nepamatuju kde) o rizicích jízdy na kole. Jako jedna z nepřirozených poloh byl udávám u sportovnějších posedů, ostrý záklon hlavy - tedy stlačení některých nervů vycházejících z míchy v oblasti krční páteře. Toto stlačení nervů právě způsobuje brnění, až zmrtvění rukou od loktů dolů. Pokud si na záklon hlavy dám pozor - tzn. změním sem tam polohu a protáhnu krk, tak jsem schopen se brnění vyvarovat - takže na tom asi něco bude...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2006
    Autor: alvp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Když jsem na konci července dojížděl svou zatím rekordní denní cestu 168 km, tak už jsem opravdu nevěděl, jak ty řidítka chytit, aby to nebolelo. No jsou na to rukavice, žejo, ale ty já už si většinou neberu, už tak mám těch oděvních doplňků tolik, že vypadám jak kašpárek a vypravuju se na cestu skoro půl hodiny. A jde to i bez nich, ty ruce si zvyknou, udělaj se tam mozoly...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Brni brni a jak. Ale ne pravidelne. Nekdy vubec, nekdy hodne...a nevim cim to je. Kazdopadne se mi to stava jen kdyz jedu bez rukavic

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Ruce ne, ale jednou mě brněly nohy po pátým litru vína.:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brní vás ruce když jedete dlouho na kole

         

    Jo, občas brněj, někdy mě brní i noha - když si moc utáhnu boty.
    Pokud to jde protřepávám za jízdy, nebo zastavuju a lehce procvičím.

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

459 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024