reklama

Lidl today akce :o)

Koupili jste dneska neco v Lidu? Ja tam prisel v 7:12 a nekecam po cyklodresech s dlouhym rukavem nebylo ani pamatky, (vsechno to rozebrali duchodci co nemuzou dospat, prali se tam o to jak supi, pritom cyklistu bych hadal v kazdem dvacatem!) tak jsem aspon vzal slunecni bryle, kvalita nic moc ale troje skla, snurka a sacek za 89,- no nekupte to:-) BTW: jinak Lidl je hnusny spinavy diskont s jednim druhem zbozi, ale to obceneni co prodavaji je fakt kvalitni!

Datum: 28.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mig_all)
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Ráno jsem potkal ve výtahu kamarádku, taky tam hned po otevíračce naběhla. Přesně ta samá zkušenost, normálně obecní rvačka důchodců apod. Navíc tam ještě zrovna v tom největším frmolu projel uličkou naschvál tam a zpátky zaměstnanec Lídla s ještěrkou a děsně se bavil, neodpustil si ani velmi nevhodné komentáře na adresu nakupujících, říkal cosi o tržišti apod.
    Mno, sečteno podtrženo, fakt nemám zapotřebí vstávat takhle brzo ráno a hnát se někam do hnusného krámu, rvát se tam s důchodci a nechat se málem přejet od zaměstnance toho obchodu, který by se na mě koukal jak na vietnamského trhovce (rozuměj bez respektu) ..... a to vše abych něco koupil o stovku levněji ? Ne děkuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl today akce :o)

           

      O stovku levněji? tak to tedy nevím kde bys v cyklokrámu sehnal zateplené kalhoty s vložkou za 400. (Coolmax, Tactel, lycra a raflexní matroš na hohavicích)
      V 10h už takový výběr nebyl,ale dalo se důstojně vybírat.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Cuk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl today akce :o)

             

        Jo a nechápu tu hysterii tady, čekal bych jí spíše na BF, ale tam je diskuze naprosto v pohodě i to náředí tam berou s nadhledem.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Cuk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl today akce :o)

               

          K tomu nářadí - jedno jsme tam otevřeli: bič bude ok (na krámu cca 200,-), stahováky určitě také (cca 60 + 70 + 80), nýtovačka - sice obstojně velká, ale vratidýlka se mi zdají krátká, dobrá v tom, že proti trnu mají šroub, takže se řetěz po vložení dobře "zapře", na krámě cca 150,-), montpáky klasické plast (cca 39,-), nástrčkové klíče + bity nepoužívám, kónusové klíče - já raději jednoúčelové pro danou velikost, pak nějaký stranový klíč...
          Té ceně 888,- to asi odpovídá.
          Mimochodem - včera jsem si udělal dva biče, jeden mě přišel na 24,- Kč (koupil jsem kousek pásoviny, pár šroubků, ze starého řetězu) - plně funkční, malé provedení, chci je vozit s sebou.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl today akce :o)

             

        Jo jo, přesně pro tyhle kalhoty tam ta kamarádka šla, a celkem to chápu. Jinak je seženeš, řádově za 500-600, ale jen ve výprodejích mimo sezónu. Je jasný, že hodit tohle na krám z nějakých zásob takhle na začátku sezóny (tzn. konec léta) je pravý opak než jak jednají ostatní prodejci, takže to vyvolá celkem humbuk. Ale i tak, jestli zjistím že budu jezdit i později na podzim, tak se seberu a půjdu si je koupit někam do cyklokrámu, dám za ně možná 600 nebo 700, ale budu si je moci na místě vyzkoušet, možná si i vybrat barvu/vzor a hlavně se ke mě budou chovat slušně. Jak říkám, je to o tom, co je člověk ochoten pro něco obětovat. A věřím, že většina těch důchodců tam stejně byla na "objednávku" od vnoučat, která se styděla si to tam jít koupit sami.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl today akce :o)

               

          Tak jestli seženeš za 500-600 zateplené s vložkou tak ti gratuluji a dej sem pak prosím vědět kdes je koupil, protože i za tuto cenu to bude výhodná koupě! A co se týká obsluhy tak je to v lidech i v normálním krámu na tebe mohou koukat blbě kór když si zkoušíš několik věcí a nakonec nic nekoupíš, tak ty pohledy taky občas jsou dost výmluvné.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Cuk)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl today akce :o)

               

          Mno, u nas v troch cykloobchodoch maju najlacnejsie zateplene cykloelastaky s vlozkou za 1500SKK, v lete po zlave 1200SKK takze za 360SKK z LIDLu je to tretinova az stvrtinova cena. Hned som bol otestovat tak na 2 hodiny a material kvalitny - porovnatelny so stvornasobne drahsimi zakupenymi v cykle.
          Akurat ma v tej LIDL ponuke zarazilo, ze dres je nezatepleny (ten by som bral) a nohavice ano, co uz.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (@tomala4)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    U nás důchodci jinak než v nášlapech a v dresu nejezdí. Taky obvoďačka si libuje, že od té doby co všichni používají Lidl pulsmetr, má daleko méně případů infarktu. Důchodci jenom trochu hudrají že by mohl Lidl hodit do placu taky nějaká kola, protože montáž "supr Lidl "pedálů na kolo model roku 1930 není úplně bezproblémová :-)).
    Zkus si napsat Lidl - Kájovi, ten má doma menší mezisklad všeho Lidlware, mohl by ti něco přenechat.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Marcel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Shodou okolností jsem byl po ránu v Lidlu pro nějaké pečivo, tak jsem si to prohlídnul - ty kalhoty za 299,- nevypadaly špatně, mezi nohama polstrování, vzadu dole zipy, nějaké reflexní proužky kolem těch zipů, zevnitř jsou jemně chlupaté = takové se mi zdají více do zimy.
    Vyzkoušel jsem triko s dlouhým rukávem, největší velikost ale měli 54 a to je určitě menší než moje XXL - přes břicho to šlo, ale v ramenou jsem byl doslova "staženej".
    Jeden pán tam kupoval tu bundu - cyklo měla kapuci a vzadu kapsu, černá barva, běžecká - bez kapucy a kapsy, zato s odpínacíma rukávama, barva jasně červená - atraktivnější a bezpečnější. Mimochodem - obě bundy byly velikost 54 a přitom ta běžecká byla o poznání menší, rovněž se do ní nevešel.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Porad se jeste nikdo nevyjadril, jestli ten nosic je vcetne podkovy nebo ne :)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl today akce :o)

           

      Nuž chtěl jsem to ohodnotit a koupit to dceři,myslím že by to ocenila.Jenže co naplat,i když máme v městě dva Lidly,ani v jednom podobný sortiment nebyl i když na letácích vyobrazený byl.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl today akce :o)

           

      Ano, wewerko, ta podkova tam je. Celá ta sestava nosič + podkova je hodně těžká, odhadnul jsem to na několik kilo - dalo by se říct, že cca polovina povoleného zatížení je vyčerpána vlastní vahou (i když u sedlovkového nosiče je prý jeho nosnost dána nikoliv "jeho" nosností, ale tím, co vydrží sedlovka - prodávám, jak jsem koupil). Ta podkova (prohlížel jsem to přes obal) rozhodně co do kvality i velikosti nedosahuje té Tvojí.

      [ Zpět ]
      Datum: 28.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl today akce :o)

             

        Wow... jsem teda neverila, ze tam skutecne bude.
        No moje ABUSi podkova ma 1,5kg a stala 3kkc. Uroven bezpecnosti 15.

        [ Zpět ]
        Datum: 28.08.2006
        Autor: wewerka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl today akce :o)

               

          Jak píše Ai, je to dost těžké a podkova je přichicena dole pod nosičem a po zběžné prohlídce mi přišlo že by to v terénu mohlo vypadávat. Ale vlastním jinopu podkovu tak jsem to moc nezkoumal. Jen mne právě zajínalo to uchycení. Jinak tam měli i slušné ponožky.

          [ Zpět ]
          Datum: 28.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Cuk)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl today akce :o)

               

          dotaz: co znamena "uroven bezpecnosti 15"?

          [ Zpět ]
          Datum: 28.08.2006
          Autor: alvp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lidl today akce :o)

                 

            14 x to odolá útoku zlodějů, popatnáctý to přefiknou.

            [ Zpět ]
            Datum: 28.08.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lidl today akce :o)

                 

            Na skoro kazdym zamku byva uvedeno cisilko. To udava uroven bezpecnosti. Bezne zamky maji 3-5. Podkovy tak 6-10. Na motorky je pak tusim maximalni uroven 25.
            Udava to uroven bezpecnosti zamku.

            [ Zpět ]
            Datum: 29.08.2006
            Autor: wewerka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Tak ja dneska nakoupil. Byl jsem po nocni a tak jsem nemusel vstavat. Prijel jsem tam asi v 7:10 a duchodci se zase skoro u toho prali, chvilku jsem pockal az odejdou a pak si vybral: dlouhe teple kalhoty, dres a bundu, vse v bratru za 950 kc, v cyklokrame bych za to nemel ani ty kalhoty. Je divny ze v 7:30 uz po duchodcich v Lidlu ani stopa , asi se rychle bezeli prat jinam. Nektery lidi to fakt asi berou jako sport.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Balvan)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Ve Vrchlabí je Lidl asi 3 roky, ještě jsem tam nebyla. Jak to tady čtu, tak se v Lidlu prodávají snad i hadry a věci na kola - chodí nám nějaké ty letáky, ale ty ani neotevírám a vyhazuju. Ale jak už jsem několikrát tady zaznamenala, v Lidlu musí být pěkná bžunda! Hlavně ráno mezi 7-8 hodinou. Snad si jednou přivstanu a pojedu se tam podívat, ať taky vím, čemu se mám smát.:-)))

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl today akce :o)

           

      A ještě více se budeš smát, až budeš vlastnit třeba zateplené kalhoty za250Kč za které bys jinde dala min.990Kč.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Cuk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl today akce :o)

           

      zbytecne se nestresuj, jezdit se da i v teplakach

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2006
      Autor: Santus
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Taky jsem si včera přivstala, ale u koše s hadry jsem se nepřetahovala s důchodci, ale pány v nejlepších letech (tj. od 20 výše), kteří by to zřejmě nikdy na těchto stránkách nepřiznali. Byla jsem tam naštěstí jediná žena, takže jsem potřebné dostala. Pánům ale byly vesměs dresy i bundy malé. Kalhoty jsou docela solidní, materiál by měl být tactel, vložka (slabší) coolmax - pokud odpovídají cedulky. Dokonce i moje dcera, která na celou akci opovržlivě shlížela, byla večer ochotna si kalhoty koupit - ale v koších zůstaly jen nosiče a brýle a jediné pánské kalhoty s laclem.
    Dovedu si představit, že stejné kalhoty,původem z Číny, se stejnými cedulkami o materiálu se budou prodávat v běžných cykloshopech za trojnásobnou cenu jako "levný trhák".
    Tímto děkuji Kájovi za informaci o akci v Lidlu, kam běžně nechodím, a budu mu vděčná i za příští avizo. Než splatím kolo, do vyšší cenové hladiny nemůžu.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Benzi ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl today akce :o)

           

      Naprostý souhlas. Byla jsem tam na osmou-s nikým jsem se nepřetahovala a taky něco nakoupila. :o)) Čas ukáže kvalitu... Ale "seknout" se člověk může i u drahého značkového.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2006
      Autor: MM
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Taky jsem si přivstal a s bandou asi 20ti důchodců čekal na otevření krámu v 7:00....K mému obrovskému překvapení se okamžitě nahrnuli k cyklo hadříkům a já blázen myslel, že jdou na normální nákup:-) Byla to mela skoro na život a na smrt, ale mám dres, kalhoty a bundu. Za tu námahu to snad stálo:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (JanK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Zdravim,
    tak jsem taky koupil bundu a dres s dlouhym rukavem. Byl jsem tam dneska rano po sedme, v celem krame jsme byli asi ctyri, u cykloveci jen ja. Vyber docela velky i velikosti skoro vsechny. Jsem zvedavy na kvalitu, jak dlouho ty veci vydrzi, ale za ty penize...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (LadaM)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    V pondeli v 7:12 jsem mel jeste hlubokou pulnoc a Lidl mi byl sumak...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lidl today akce :o)

         

    Benzi a ostatním, co nakoupilli ke spokojenosti: o další akci rád upozorním - a přidám poznámku jako minule jen pro ty, co se nedívají na název ale na to co chtějí koupit, zhodnotit a buď koupit nebo ne. Ostatní ať si ze srdce jako vždy ponadávají :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 02.09.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kaja)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl today akce :o)

           

      Už zas od tebe něco, Kajo, chci ... 8-)))
      Nevysledoval´s časovou prodlevu mezi nabídkou Lídla v DE a v CZ ? (aktuální nabídka outdoorového zboží je docela zajímavá)
      Děkuji

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl today akce :o)

             

        Ta prodleva je různá a asi 14 dní až 3 týdny. Pro našince, co nemůže do Německa kvůli vzdálenosti je to trochu nevýhoda ze dvou důvodů.
        1. V BRD je vše ještě o něco levnější, než později v Česku
        2. Když někdo nerozhodný, může si to v BRD prohlédnout a pak doma koupit.

        Ještě dva tipy: Angebote v BRD lze pohodlně sledovat na internetu, stačí zadat lidl.de nebo cz, ale to už každý ví, ne? Kromě toho si lze nechat posílat vždy předem mail.
        Druhý tip: Všechny prodejny MUSÍ vzít zpět jakékoliv zboží do 1 měsíce po koupi BEZ udání důvodu! Zkuste to někde v cykloshopu s použitou bundou nebo pedály. (Při těch 100 000 prodejích jednoho artiklu to řetězci nic neudělá, soukromníka by to mohlo položit.)
        Já dokonce vrátil cyklodress i po více než jednom měsíci v Německu a prošlo to.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kaja)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl today akce :o)

               

          Doplním pro neznalé: u Angebote v BRD je nutné zadat Postleitzahl (tedy poštovní směrovací číslo) města, ve kterém chcu nakupovat. (PLZ Cham = 934 97) 8-)

          [ Zpět ]
          Datum: 03.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (El)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lidl today akce :o)

                 

            P.S. : Cyklonabídka je od pondělí 4.9.2006 v Polsku. Takže, na koho se tu nedostalo a má to blízko ...

            [ Zpět ]
            Datum: 03.09.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (:.:)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl today akce :o)

               

          Kájo,zajímala by mne ta outdoorová nabídka, ale na německých stránkách to nezvládám, nedokážu tam otevřít celou nabídku, do směrovacího čísla jsem naivně dávala české 77000 a další, a nechtělo to se mnou nic mít. Zkoušela jsem oblíbené lidl.nl, které pracují stejně jako české, ale je tam zcela jiná nabídka. Můžeš mi poradit, jak otevřít ty německé?

          [ Zpět ]
          Datum: 04.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Benzi ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Lidl today akce :o)

                 

            93497 O pár příspěvků výš už to psal.

            [ Zpět ]
            Datum: 04.09.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Lidl today akce :o)

           

      Taky jsem nakoupil. Jestli ke spokojenosti zatím nedokážu posoudit.
      Triko je barevně fujtabl, ale materiál i zpracování vypadaj velmi solidně. Doufám, že v zimě poslouží.
      Bunda má u mě dva velký mínusy
      - je poměrně dost neskladná, což mi pro ježdění v zimě neva
      - má límec ze semiše nebo co to je. Když se nacucne už nikdy neuschne :-(
      Nevím co udělá barva po vyprání - jestli nezůstane v pračce.
      Nepochopil jsem smysl spodní stahovací šňůrky.
      Jinak samý plusy
      - zip až nahoru, schovanej tunýlkem se sucháčema
      - velká kapsa na zip vzadu, opět hezky schovaná
      - vnitřní kapsička na zip
      - sucháče na zápěstích u rukávů
      - reflexní pruhy na bokách, škoda, že nejsou i vzadu
      - materiál
      - vnitřní mřížka
      - kapuce, i když nevím nakolik bude využitelná přes přilbu
      - cena
      Prohlížel jsem i nářadí a vypadalo taky velmi solidně. Vyplatí se tomu, kdo žádný nemá a chce si údržbu dělat sám. Já nářadí mám.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Lidl today akce :o)

             

        Včera jsme měli možnost vyzkoušet tu bundu o které píše Píchlej řetěz. Moje přítelkyně si ji koupila protože viděla mojí z loňské akce.Musím říct že mě zklamala,jednak, pěkně propršela a druhak, nemá odvětratelné podpaždí a záda.Celá se mi zdá taková trošku odfláknutá v porovnání s tou loňskou.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.09.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (hawk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Lidl today akce :o)

               

          Že by to bylo nepromokavý jsem ani moc nedoufal. Že to nevětrá není pro moje účely vůbec podstatný. Utavím, nebo spíš upotím i vstvu funkčního prádla s dresem a bundovestou s WINDTEXu.
          Spíš s tou bundou počítám do mrazů, kdy se nedá jet moc rychle, protože je studenej vzduch a jezdím pohodičku.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.09.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

333 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024