reklama

boty specializec COMP MTB

hoj, jakej máte názor na tyto botky?

[ Zpět ]
Datum: 28.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (kadlec)
  • Re: boty specializec COMP MTB

         

    Má je známej a je spokojenej. Zrovna tak já jsem spokojenej s Diadorama, a někdo jinej zase s jinou značkou.
    U bot platí dvjnásob. Musej ti padnout, nesměj bejt ani volný ani těsný.
    Takže při koupi bot se musíš spolehnout především na svoje pocity.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: boty specializec COMP MTB

         

    Mam je asi 14 dni najeto cca 250km max. spokojenost i ta preska, kterou jsme povazoval za zbytecny prvek se ukazuje jako super vec. Proste je muzu jen doporucit, ale mam najeto jen 250km nemuzu posoudit odolnost, trvanlivost, zivotnost, reklamace,....

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Charon1 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: boty specializec COMP MTB

         

    Mám v nich najeto pár tisíc a jsou výborné. Ale ne každému sedne každá bota. Musíš to vyzkoušet. Vloni jsem jezdil NW a byly taky skvělé, na zimu mám Lake a jsou perfektní. Naopak mi nesedly Sidi. Takže pokud se ti líbí a hlavně ti dobře sedí, tak je kup.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: boty specializec COMP MTB

         

    Já mám od "spešlů" model Sport a najeto cca 1600 km a zatím maximální spokojenost
    v horku krásně větrají, ale až bude zima, tak v nich asi také
    :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (puschpull)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: boty specializec COMP MTB

         

    Mám je od pátku v dámském provedení.Zatím asi 180 km, žádný pád.Sedí perfektně.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Tutorka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: boty specializec COMP MTB

         

    Mám v nich najeto 1600km a nemůžu si je vynachválit !!!

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Cyclista)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: boty specializec COMP MTB

           

      Taky uvažuji nad botama. Výběr se mi zúžil na Spešly Comp a SIDI Bullet. Cenová nabídka obou typů se liší jen o stovku Kč a sedí mi oboje. Když jsem měl na pravé noze Spešl a na levé Sidi, nepoznal jsem rozdíl.V botech ale i chodím. Když jedeme s partou a je na asfaltce na 4 km převýšení 400 m všichni slezou z kola, jdeme pěšky a klábosíme. Dá se to i v těchto botech?nebo by mi někdo doporučil jiné?

      [ Zpět ]
      Datum: 02.09.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (broja ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: boty specializec COMP MTB

             

        No, tu chuzi si musis vyzkouset sam. Ja mam Sidi Dragon SRS, jsou naprosto super, ale Sidi jsou vseobecne vic sportovni az zavodni boty. Takze na chozeni pesky si vyber radsi neco turistickeho, abys nebyl nemile prekvapen. Sam mam zkusenost z letosnich Alp, kdy bych v tlacicich pasazich kolikrat potreboval spis neco jako cyklopohorky :). Da se v nich chodit, ale spis nouzove na nekterych usecich, ne se prochazet.

        [ Zpět ]
        Datum: 02.09.2006
        Autor: vasek
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: boty specializec COMP MTB

             

        Mám je, podle mých zkušeností na chození moc nejsou.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.09.2006
        Autor: POSPA
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: boty specializec COMP MTB

         

    je to nejvýkonnější bota ve své kategorii !!! :)

    mam jen turistaky - taho - ale jsou fakt luxusni. a tyhle si koupim asi taky, pac jsou vykonnejsi ;) ma je kamoska, damske, a je supr spokojena, od ostatnich (a i tady) jsem zatim neslysel spatneho slova.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: boty specializec COMP MTB

         

    V loňském roce jsem po pečlivém výběru koupil silniční tretry této značky. Letos, když jsem sháněl boty na "horáka", jsem jako po prvních sáhnul po značce SPECIALIZED. Myslím, že jsem neprohloupil.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (pako ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

477 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024