reklama

Doprava na setkání

Hledám příznivce nebo majitele lehokola se severu Moravy, který je ochoten vzít sebou spolujezdce a trojkolku. Podělíme se o náklady. Chtěl bych jet na setkání od pátku do neděle.

[ Zpět ]
Datum: 27.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (lehotrojkolka ([email protected]))
  • Re: Doprava na setkání

         

    Uvažuji, že bych na setkání jel (jestli mi to vyjde pracovně). Uvažoval jsem o autě, ale když jsem viděl, kudy bych měl jet přes Prahu, tak jsem si říkal, že tam určitě někde špatně odbočím a zajedu někam do pr****. Dále na autě nemám nosič na kola, takže leháč dozadu a mám obavu, že další leháč či tříkolka by se tam už nevešel. Takže bych musel jet asi sám. Tak mne napadlo - co jet vlakem? Lehokolo (trojkolka) jako spoluzavazadlo a jedem.
    Příklad:
    Ostrava-Svinov odjezd 9.52 (Pendolino, přeprava kol možná)
    Praha hl.n. příjezd 12.21 (svačinka, oběd, demoprojížďka Ptrahou v okolí nádraží)
    Praha hl.n. odjezd např. 14.55 (osobákl, přeprava kol možná)
    Beroun příjezd 15.48
    Do Chrustenic je to z Berouna cca 11 km = příjemná projížďka.
    Cena cca 560 Kč (+ něco za leháč).
    Co vy na to?

    [ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Jihra
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Doprava na setkání

           

      Hernajs, neměl bych psát tak pozdě večer, samý překlep.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2006
      Autor: Jihra
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Doprava na setkání

           

      Ha to je nápad! Vlakem do Berouna a člověk by se vyhnul tomu děsnému krpálu. Nevím, jestli bych jej při cestě zpět vyšlapal a tlačit neumím. Navíc je to potupné...
      To je jediné, co mne od setkání odrazuje.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2006
      Autor: Krata
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Doprava na setkání

           

      Teda, nechci ti moc mluvit do tvých plánů, ale když už budeš na Hlaváku, tak bych spíše doporučovala metrem C a B (přestup na Florenci) dojet na Zličín a odtud na kole do Chrustenic.
      Je to furt a pořád jenom s kopce (skoro) po silnici 15 km.

      V metru za kolo neplatíš, takže tě to vyjde jen na 20,- za lístek za tebe.
      A pokud by bylo více zájemců o cestu ze Zličína do Chrustenic, není problém se domluvit na srazu u metra Zličín a můžu vás dovést.

      Nejsem sice gaučokolař (měla bych váš sraz navštívit s Airlinem a dalšími nákoláky v sobotu), ale pokud by kdokoli potřeboval pomoci s přepravou (a nejen s ní) v nebo přes Prahu, klidně se ozvěte. Bydlím na západním okraji a není tak problém pomoci s průjezdem přes Prahu jak kolem tak i autem.
      Mobil na mě je 731/546154 a když budete potřebovat, neváhejte jej použít.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

341 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024