reklama

Protahujete se???

Zajímalo by mě, jestli se před a po jízdě protahujete a zahřejete svalstvo????Já osobně pokaždé alespoň protáhnu dolní končetiny. :-))

[ Zpět ]
Datum: 24.08.2006
Autor: milan117
  • Re: Protahujete se???

Ne e. "Protahuji se" pomalým rozjezdem.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pred delsim vyletem vzdycky a po dojezdu nikdy. Pri ceste do prace (20km) nestiham a ani to neni treba.

[ Zpět ]
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Vim ,ze je to VELMI uzitecne, ale az na vyjimecne pripady to nedelam - lenost :-(

[ Zpět ]
    Autor: mgt

Jasně, strečink je důležitý, zejména se protahuju po několikahodinové jízdě na kole, protože když budu chtít jet i druhý den (třeba sobota+neděle) ,druhý den by mě bez protažení pěkně bolely svaly.
      A taky prý pak svaly vypadají štíhleji, kdo neprotahuje, dočká se zkrácených a nevzhledných svalů.

[ Zpět ]
      Datum: 25.08.2006
      Autor: Daniela

No, pro krasu bych to nedelal, i kdyz mas urcite pravdu. Aby me svaly nebolely taky ne, protoze ted v lete citim nohy furt (ale taky furt jezdim). Jako hlavni duvod bych videl zvyseni efektivity nasledku sportovni cinnosti - trenovanosti. Asi budu muset jit do sebe... :-)

[ Zpět ]
        Autor: mgt

idelane by se clovek mel protahnout na zacatku po zahrati. dlouhe protahnuti do lehke bolesti bez svihu a propinani (pohupovani). drzet 15-20 sec. po dojezdu opet, stejne, ale klidne nekolikrat (serky). jenze slejzejte po zacatku. a na konci sem vetsinou linej. protahuju se jen kdyz jedu nekolik dni za sebou (tedy dva -tri -4 ;) kazdopadne, kdyz ma clovek trochu discipliny a protahuje se poradne a regulerne tak je to HODNE znat

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)

Neprotahuju se, vždyť člověk je od přírody líné zvíře. Dokonce i to kolo si vymyslel, aby nemusel chodit pěšky.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Papji (papji@seznam.xx))

Vždycky na to zapomenu a vzpomenu si až když mě v noci křeče kroutí nohama :o(((
    Před vyjížďkou ale beru na rozhejbání cestu na sraz - v 99% případů jedu s kopečka, takže velmi lehký výšlap bez zátěže.

[ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

Na začátku jedu zvolna. Když dojedu, protáhnu se. Pokud to neudělám, hrozně mi bolí svaly.

[ Zpět ]
    Datum: 28.08.2006
    Autor: Kukyn
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

144 cyklistů (17 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017