reklama

Jsem moc opatrnej

Ja jsem jel maximalne 60 na horaku a to jeste na blby silnici. Mel jsem z toho dost v kalhotech. Stacila by srna pres cestu a uz bych tu tenhle prispevek nepsal. No jen pokousejte hazarderi. Aj na vas donde.
Ted mam novej bajk a tam kvuli valivymu odporu plastu je 50ka maximum.To je docela dobrej omezovac. Jinac pri sjezdu kopcu mam interni limit 35-40km/h. Na tyhle rychly jizdy moc nejsem pac su od prirody opatrne.

[ Zpět ]
Datum: 24.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Reno)
  • Re: Jsem moc opatrnej

         

    To je ale debilni toto forum. To byl prispevek k maximalni rychlosti ale nejak se to dostalo jako tema. Upf. Dneska mam dost

    [ Zpět ]
    Datum: 24.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Reno)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jsem moc opatrnej

           

      To bude zrejme ten rozdil mezi "reagovat" a "zalozit nove tema" :))

      [ Zpět ]
      Datum: 24.08.2006
      Autor: wewerka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • pro wewerku co je programátorka

             

        No to víš, uživatelé, programátoři nikdy nechápou, proč někdo kliká na "založit téma" místo na "reagovat" :). Nedávno mě jedna známá uzemnila, když na moji větu "ale když to tam bylo napsané!" odpověděla "já ty programátorský blbosti nečtu". Jinými slovy, mě se taky zatím nepodařilo omylem založit nové téma, ale jsou lidé, kterým to jde zlehka. Berme je s lehkostí nám vlastní.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.08.2006
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jsem moc opatrnej

         

    Měls to vlákno pojmenovat "Jem trošičku neopatrnej".
    Při elementární opatrnosti bys totiž nekliknul na nesprávnej čudlík. ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 25.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

471 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024