reklama

odpružená sedlovka

Mám na vás kolegové dotaz. Máte někdo na svém MTB odpruženou sedlovku? Pokud ano, jakou značku?

[ Zpět ]
Datum: 21.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (vlk1)
  • Re: odpružená sedlovka

         

    Na krossu jsem měl teleskopickou, cena cca 800,-, byla špatná, teď tam mám paralelogramovou sentůrku (např. www.bike4u.cz), je naprosto v pohodě.
    Vzhledem k tomu, že čím dál tím víc jdu po pohodlí, tak hodlám dát odpruženou sedlovku i na HT - jednoznačně paralelogramovou Cane Creek, sice vyšší cena, ale výborné reference. Už jsem i rozhodil sítě, ale zatím marně, v Čechách zřejmě není k sehnání, pomalu už počítám, že si pro ni dojedu do Rakous.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odpružená sedlovka

         

    Mám čerstvě sentůrku a zatím jsem spokojena, i když stále ještě vybrušuji to správné nastavení "tuhosti".

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odpružená sedlovka

           

      Ve Stráži tě ohledně tvé sedlovky vyspovídám.Ta má,teleskopická už dosluhuje a jako návrh,co chci pod stromeček na vánoce je to dobrý.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: odpružená sedlovka

             

        Budeš moci i vyzkoušet. Jedinou její nevýhodou je, že se šteluje odspodu, takže se musí vždy vytáhnout sedlovka. Ale prý stačí vyhmátnout tu správnou tvrdost a máš klid.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: odpružená sedlovka

         

    Rock Shox post, od roku 2001 a spokojenost .

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2006
    Autor: kovar
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: odpružená sedlovka

           

      Máš tip na konkrétní prodejnu, kde by byla k vidění, event. která by ji dokázala objednat - díky.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: odpružená sedlovka

             

        no ono se už asi tyto RS sedlovky nevyrábějí, takže nevím, zda půjdou ještě sehnat, ale daly by se sehnat nějaké jiné dobré (v kterémsi nedávnem Cykloservisu bylo představení mnoha sedlovek, dokonce s olejovým tlumením), ale už v tom nemám vůbec přehled. Jjinak jednu RS sedlovku jsem objednával tu ve Zlíně v Elemu a druhou pro přítelku přes bikestore.cz, asi, je to dávno, možná kecám. Hlavně nekupuj takové ty kolem 500,- , co se montujou na trekkingové kola, to jsou šmejdy.

        [ Zpět ]
        Datum: 21.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (ko-var)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: odpružená sedlovka

               

          Ten přehled z Cykloservisu znám, díky.
          Levné teleskopické sedlovky možná šmejdy nejsou, ale jsou asi dělané pro váhu do cca 70 - 75 kilo, já mám trošičku víc a na mě prostě nefungují.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024