reklama

Kde je Bejbís?!?

Takže všem, koho to zajímá - Bejbís žije, na nákoláky rozhodně nezanevřel a občas sem i nahlédne, ale v poslední době se intenzivně učí programovat a tvoří internetové stránky plzeňských cyklistů http://www.cykloplzen.cz/
Dám mu vědět, že je žádán :o)))

[ Zpět ]
Datum: 20.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
  • Re: Kde je Bejbís?!?

         

    Jsem mile překvapen.
    Nákolákem jsem stále, i když z casových důvodů se sem jen mrknu a držím kontakt. Jak už psala Radka, snažím se pro naši plzeňskou skupinku vytvořit aktivní stránky. Nechci aby všichni jen četli, to co já vytvořím. Mám představu, že všichni zaregistrovaní budou moci vkládat popisy tras, příspěvky a fotografie.
    A protože jsem v životě neprogramoval, zabírá mi tahle činnost spoustu času a učení. A k tomu vnučka, práce, zahrádka a ježdění na kole . . . . No někde ten čas brát musím.
    Shrnutí: Nákolákem se stále cítím a stále hledám na kolech či přilbách cedulku "Jezdim nakoile.cz, kterou jsem si sám na kolo nalepil po setkání na výstavě v Praze. Na Štemberku jsem tuto sobotu nebyl jen proto, že jsem byl na tři dny na Šumavě. A na příští akci se zcela určitě zase uvidíme. :-))))
    Ono je těžké opustit partu, která sa tady vytvořila. S mnohými jsem stále v kontaktu.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2006
    Autor: Bejbís
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde je Bejbís?!?

           

      Teda to spojení ale funguje expres :o)))
      A tuhle sobotu jsme byli v Kersku :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde je Bejbís?!?

             

        To je jen kousek od Štemberska. :-))
        Alespoň vidíš, jaký jsem už sklerotik.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2006
        Autor: Bejbís
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde je Bejbís?!?

           

      :-)))))))))))))))))
      Jó, jó. Kdyby nelakoval, náš chlapec! Drandí si několik dnů na Šumavě na kole, zdolává v jednom dni neuvěřitelná převýšení, kamarádí se s vlčákama, a teď si doma líže rány. Vlčák prý nebyl zas až tak úžasný kámoš a kopce prý také nebyly zrovna mrňavý!
      :-))))))))))))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde je Bejbís?!?

             

        Nojo ženská. Aby zase neměla ve všem pravdu. :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2006
        Autor: Bejbís
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde je Bejbís?!?

           

      Tak se na příští akci těším, musíme někdy dořešit tu délku rámů u Authora. :')))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2006
      Autor: žofka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde je Bejbís?!?

             

        Skončí řešení Autorových rámů fackami, nebo přátelským objetím? Na to si fakt ráda počkám. Buď ošetřím rány a pomohu s náhradou škody, nebo si připiju s Vámi oběma na zdraví (pochopitelně na váš společný účet). Kdy a kde? To bude bžunda! :-))))))))))))))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde je Bejbís?!?

             

        Já už to neřeším. Každý je strůjcem svého štěstí sám. Ale když jsem teď o víkendu viděl několik Authorů Horizont (na tom jsem jezdil), bylo mi majitelů upřímně líto.
        Ale oni byli evidentně spokojeni, tak co bych jim kazil radost. :-)))
        Ale taky jsem tam viděl Authory Comunication, a ty uz se mi docela od pohledu geometrií líbily.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2006
        Autor: Bejbís
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kde je Bejbís?!?

               

          Jestli můžu....
          Ač tě neznám osobně, jsem rád že žiješ a doufám že dobře. Tak ahoj. Rád tě zase "vidim"

          [ Zpět ]
          Datum: 20.08.2006
          Autor: Zakarr
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kde je Bejbís?!?

         

    No vida, najednou to jde.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mrkvička)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde je Bejbís?!?

           

      Mrkvičko, já být tebou tak moc neprovokuji, u Ferusů byla taky jedna mrkvička a podle tvaru mohla celkem snadno skončit (aspoň jedna její část) v zadnici.:)))))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kde je Bejbís?!?

           

      Spokojený? Tak to Tě rád uvidím v září na Nežárce. :-))

      [ Zpět ]
      Datum: 20.08.2006
      Autor: Bejbís
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kde je Bejbís?!?

             

        Jestli se ten dotaz týká Mrkvičky, tak děkuje za optání. Ale panička, co mně zasadila ze semínka na letos jaře se už těší na strouhanou mrkvičku s jablíčky a medíkem. Snad zase příští rok z příštího semínka....?

        [ Zpět ]
        Datum: 20.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Mrkvička)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kde je Bejbís?!?

               

          Kde je Bejbís?!?
          Takže všem, koho to zajímá - Bejbís žije, na nákoláky rozhodně nezanevřel a občas sem i nahlédne, ale v poslední době se intenzivně učí programovat a tvoří internetové stránky plzeňských cyklistů http://www.cykloplzen.cz/
          Dám mu vědět, že je žádán :o)))
          Založeno: včera 19:42 Reakcí: 13 REAGOVAT

          Autor: radka


          Re: Kde je Bejbís?!? Bejbís včera 20:24
          Re: Kde je Bejbís?!? radka včera 20:51
          Re: Kde je Bejbís?!? Bejbís včera 21:45
          Re: Kde je Bejbís?!? Švestka včera 20:56
          Re: Kde je Bejbís?!? Bejbís včera 21:46
          Re: Kde je Bejbís?!? Žofka včera 20:56
          Re: Kde je Bejbís?!? Švestka včera 21:07
          Re: Kde je Bejbís?!? Bejbís včera 21:42
          Re: Kde je Bejbís?!? Zakarr včera 23:30
          Re: Kde je Bejbís?!? Mrkvička včera 23:14
          Re: Kde je Bejbís?!? Navara. včera 23:32
          Re: Kde je Bejbís?!? Bejbís včera 23:32
          Re: Kde je Bejbís?!? Mrkvička včera 23:40
          Skrýt navigační strom
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Jsem mile překvapen.
          Nákolákem jsem stále, i když z casových důvodů se sem jen mrknu a držím kontakt. Jak už psala Radka, snažím se pro naši plzeňskou skupinku vytvořit aktivní stránky. Nechci aby všichni jen četli, to co já vytvořím. Mám představu, že všichni zaregistrovaní budou moci vkládat popisy tras, příspěvky a fotografie.
          A protože jsem v životě neprogramoval, zabírá mi tahle činnost spoustu času a učení. A k tomu vnučka, práce, zahrádka a ježdění na kole . . . . No někde ten čas brát musím.
          Shrnutí: Nákolákem se stále cítím a stále hledám na kolech či přilbách cedulku "Jezdim nakoile.cz, kterou jsem si sám na kolo nalepil po setkání na výstavě v Praze. Na Štemberku jsem tuto sobotu nebyl jen proto, že jsem byl na tři dny na Šumavě. A na příští akci se zcela určitě zase uvidíme. :-))))
          Ono je těžké opustit partu, která sa tady vytvořila. S mnohými jsem stále v kontaktu.

          Datum: včera 20:24 REAGOVAT

          Autor: Bejbís
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Teda to spojení ale funguje expres :o)))
          A tuhle sobotu jsme byli v Kersku :o)))
          Datum: včera 20:51 REAGOVAT

          Autor: radka
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          To je jen kousek od Štemberska. :-))
          Alespoň vidíš, jaký jsem už sklerotik.
          Datum: včera 21:45 REAGOVAT

          Autor: Bejbís
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          :-)))))))))))))))))
          Jó, jó. Kdyby nelakoval, náš chlapec! Drandí si několik dnů na Šumavě na kole, zdolává v jednom dni neuvěřitelná převýšení, kamarádí se s vlčákama, a teď si doma líže rány. Vlčák prý nebyl zas až tak úžasný kámoš a kopce prý také nebyly zrovna mrňavý!
          :-))))))))))))))))

          Datum: včera 20:56 REAGOVAT

          Autor: Švestka
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Nojo ženská. Aby zase neměla ve všem pravdu. :-)))
          Datum: včera 21:46 REAGOVAT

          Autor: Bejbís
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Tak se na příští akci těším, musíme někdy dořešit tu délku rámů u Authora. :')))
          Datum: včera 20:56 REAGOVAT

          Autor: Žofka
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Skončí řešení Autorových rámů fackami, nebo přátelským objetím? Na to si fakt ráda počkám. Buď ošetřím rány a pomohu s náhradou škody, nebo si připiju s Vámi oběma na zdraví (pochopitelně na váš společný účet). Kdy a kde? To bude bžunda! :-))))))))))))))

          Datum: včera 21:07 REAGOVAT

          Autor: Švestka
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Já už to neřeším. Každý je strůjcem svého štěstí sám. Ale když jsem teď o víkendu viděl několik Authorů Horizont (na tom jsem jezdil), bylo mi majitelů upřímně líto.
          Ale oni byli evidentně spokojeni, tak co bych jim kazil radost. :-)))
          Ale taky jsem tam viděl Authory Comunication, a ty uz se mi docela od pohledu geometrií líbily.

          Datum: včera 21:42 REAGOVAT

          Autor: Bejbís
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Jestli můžu....
          Ač tě neznám osobně, jsem rád že žiješ a doufám že dobře. Tak ahoj. Rád tě zase "vidim"
          Datum: včera 23:30 REAGOVAT

          Autor: Zakarr
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          No vida, najednou to jde.

          Datum: včera 23:14 REAGOVAT

          Autor: Mrkvička
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Mrkvičko, já být tebou tak moc neprovokuji, u Ferusů byla taky jedna mrkvička a podle tvaru mohla celkem snadno skončit (aspoň jedna její část) v zadnici.:)))))
          Datum: včera 23:32 REAGOVAT

          Autor: Navara.
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Spokojený? Tak to Tě rád uvidím v září na Nežárce. :-))
          Datum: včera 23:32 REAGOVAT

          Autor: Bejbís
          [ Kvalitní názor ]
          Re: Kde je Bejbís?!?
          Jestli se ten dotaz týká Mrkvičky, tak děkuje za optání. Ale panička, co mně zasadila ze semínka na letos jaře se už těší na strouhanou mrkvičku s jablíčky a medíkem. Snad zase příští rok z příštího semínka....?
          Datum: včera 23:40 REAGOVAT

          Autor: Mrkvička

          [ Založit nové téma ]


          Přihlášení
          Registrace



          Oblečení do deště
          Nepromokavé a prodyšné oblečení 02Rainwear s vysoce prodyšnou membránou 3M´s Microporous Film™ Vás spolehlivě ochrání před deštěm a větrem při Vašich cyklovyjížďkách.

          O praktických zkušenostech s tímto oblečením se můžete dočíst mj. v knížce „Jak jsem dojel až na Nordkapp“, dále v našem povídání „A jede se dál…“ a také na různých cyklostránkách jako např. zde.

          Ceny větrovek přitom začínají na příjemných 990,-Kč!


          DISKUZNÍ FÓRUM

          NaKole.cz se právě projíždí 89 cyklistů.

          Dejte spolu řeč
          na témata:

          Ve městě na kole

          Do světa na kole

          Všeobecně o kole

          -----

          ON-LINE CHAT

          0 cyklistů

          [ Zpět ]
          Datum: 21.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (jsem stejně hloupý jak ostatní)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

252 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024