reklama

Ahoj, potrebuju vymenit kazetu. Mam tam ted Deore LX CS-HG 70. T

Ahoj, potrebuju vymenit kazetu. Mam tam ted Deore LX CS-HG 70. Ted jsem videl na netu SRAM ESP 970 za 590.- , ta moje stavajici je tam za 990.-. Mam jit do Sramu? Retez mam taky LX, coz by asi nemelo vadit, ikdyz jsem slysel, ze kazeta a retez maji byt od stejne znacky a nejlepe i rady...Diky za vase nazory a zkusenosti :-)

[ Zpět ]
Datum: 20.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (XXX)
  • Re: Ahoj, potrebuju vymenit kazetu. Mam tam ted Deore LX CS-HG 7

         

    S kazetou sram Ti konkrétně neporadím, ale já přešel z kazet XT na kazety Deore, dají se koupit do šesti stovek (www.koloshop.cz). Možná je ta deore trochu těžší než XT, ale zcela jednoznačně mi déle vydrží a je podstatně levnější. Mám s ní vysloveně dobrou zkušenost. A řetěz taky bez problémů - buď HG 53 nebo 73, oboje mi vydrží plus mínus stejně.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, potrebuju vymenit kazetu. Mam tam ted Deore LX CS-HG 7

         

    Pokud měníš kazetu, tak by jsi měl vyměnit i řetez, Tak že si prostě koupíš tuho výrobce co kazetu. Ale myslím že je to jedno. Já na Shimanu běžně točím řetězy SRAM a jsou podle mě i lepší. Jak je to opačně nevím, ale asi stejně.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ahoj, potrebuju vymenit kazetu. Mam tam ted Deore LX CS-HG 7

         

    Nedávno tady merida uváděl na pravou míru naše tápání stran označení řetězů. Zdůraznil, že řetězy SRAM jsou nejkompatibilnější, takže by ti měl spolehlivě chodit i na Shimanu. Až se rozhodneš, pořiď si řetěz i kazetu přibližně stejné kvality.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.08.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

188 cyklistů (2 přihlášení)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023