reklama

chce to poslechnout :)

Vcera jsem si koupil tretry specialized comp MTP 06+SPD M520. Dlouho jsem spekuloval nad cenou atd. Ale dal jsem na doporuceni zdejsich radcu a jsem tomu rad. Vcera jsem je zkousel a jsou proste super, jak tretry tak naslapy diky vsem za nazory a rady....

[ Zpět ]
Datum: 15.08.2006
Autor: Charon
  • Re: chce to poslechnout :)

         

    Jsou vážně dobrý. Jsem s nima moc spokojenej.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.08.2006
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chce to poslechnout :)

           

      Mně by spíš zajímalo kde se člověk dostane k přezdívce jako máš ty?Tedy myslím Charona :-O))

      [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: chce to poslechnout :)

             

        http://cs.wikipedia.org/wiki/Charon_(měsíc)
        Asi to je spíš pseudonym, než přezdívka. ;-)

        Myslíš, že já mám přezdívku píchlej řetěz, že mě tak někod oslovuje? :-)))))

        [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: chce to poslechnout :)

               

          Tak to mě "vrstevnice" (nebo jen "vrstva" či "vr") říkají docela běžně :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: chce to poslechnout :)

             

        No prezdivku mam starter a to je jasne proc. Charon pouzivam jiz dlouho z PC games

        [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Charon1 ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: chce to poslechnout :)

         

    V sobotu jsem koupil turistické tretry LAKE MX60 + SPD M520. Zatím spokojenost (málo najeto, ale už jsem se pěkně složil) a dal jsem taky na doporučení zkušených praktiků.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2006
    Autor: Killi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chce to poslechnout :)

           

      A tak to jo,já myslel,že jde o Charona origo-tedy převozníka přes řeku STYX.

      [ Zpět ]
      Datum: 17.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: chce to poslechnout :)

             

        Takový prapředek Shimana STX :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 17.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (:-))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: chce to poslechnout :)

           

      Mam take zatim malo najeto 2x 10km (2x mesto) a vcera asi 27km. Vcera jsme mel namale kdyz jsem se v terenu zastavil v prudkem kopci, vycvak jsme se naposledni chvili uz jsem malem padl.Jinak ty LAKE MX60 jsme take zvazoval, dal jsme prednost tomu co bylo na krame :) Na svuj prvni pad zatim cekam vim, ze prijde jen nevim kdy :) jinak naslapy mam zatim max. povolene.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Charon1 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: chce to poslechnout :)

             

        Doufej že nikdy, očekávej kdykoliv :o) Tolik k pádu s nášlapy :o)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

369 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024