reklama

nevím si rasy-vidlice

Mám kellyse typ salamander s kotoučovkama.Mám tam vidlici RST plus-sl.Zvažuji vyměnu za jinou vidlici.Na internetu jsem prolezl hodně stránek ale moc jsem toho nenašel.vidlici bych chtěl nejspíš vzduchovou.Dále aby byla pouze na kotoužovou brzdu,neboď na rámu taky mám jen na kotoužové brzdy.vidlice by měla mít zdvih 100mm.
Co jsem akorát našel je vidlice sr suntour, která by cenově ještě vyhovovala.
http://kupkolo.cz/product_info.php?cPath=84_119...
Popřípadě co si oní myslite?

[ Zpět ]
Datum: 10.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (petr no.)
  • Re: nevím si rasy-vidlice

         

    Mno, pokud bys netrval na 100mm, tak můžeš zvážit ještě tohle:

    http://www.cykloexpert.cz/odpruzene-vidlice...

    nebo tuhle olejovku, tak je hodně používaná a ceněná:

    http://www.cykloexpert.cz/odpruzene-vidlice...

    a nebo si připlatit za slušnou 100mm vzduchovku:

    http://www.cykloexpert.cz/odpruzene-vidlice...

    .... osobně bych už v této cenové kategorii a třídě o Suntouru moc nepřemýšlel.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nevím si rasy-vidlice

           

      Jo, málem bych zapoměl .... nevím jestli se některé z nich dělají jen ve verzi pro DSC bez úchytů na V-brake. 90% co jsem viděl má buďto jen v-brake nebo obojí.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nevím si rasy-vidlice

         

    v teto cene bych osobne volil radeji pruzinu nez vzduch. Pruzina miva obecne lepsi chod (prubeh) nez vzduch. U vzduchu jde hlavne o snizeni vahy ale to bych hledal v jine cenove kategorii.

    V cene kolem tech 6k je celkem doporucovana MX COMP s ETA... videl jsem ji nekde za cca 6500... zdih myslim 105mm

    btw: co mas proti uchytum na Vcka? myslim ze to nicemu nevadi...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2006
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nevím si rasy-vidlice

           

      mět na vidlici uchyty na večka a mít kotoučovky.Ty uchyty jsou tam pak na nic a navíc to moc není pěkné.Vzduch za každou cenu mít nemusím muže to být i jiná varjanta pružení.tlumení.O té marcoši jsem taky uvažoval ale cena je už trochu vyšší.Na váze vidlice mě nezáleží muže važit klidně i 2kg.Osobně vážím 65kg.Ta sr suntour není dobrá volba?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (petr no.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: nevím si rasy-vidlice

             

        Když už tedy sháníš informace takhle dopředu, tak Ti řeknu, že ta sentůrka opravdu není nijak dobrá volba. Bude tvrdá a navíc - s Tvou "muší" váhou ji vpodstatě ani nemusíš dostat do chodu, spíš se bude tvářit - a chodit - jako kdybys tam měl vidlici pevnou. Větší nerovnosti pochytá, drobné ne - budeš vyskákanej jako koza. Sice se můžeš domluvit s tunning-testem a hned si ji nechat od něho upravit, ale raději přece jen uvažuj o něčem jiném.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: nevím si rasy-vidlice

               

          A ještě dodatek: do "funkce" ji s největší pravděpodobností nedostaneš ani tehdy, když ji podhustíš.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nevím si rasy-vidlice

         

    Pokud bys trval na vzduchu, určení výhradně pro kotouče a zdvihu 100 mm, tak by tu byl jeden tip :
    http://www.maxcursor.cz/index.php?id=345
    Vím, je to cenově výš, než počítáš. Ale když koukneš na tu slevu, tak se to určitě vyplatí. Koupil jsem ji před týdnem a zatím jsem naprosto nadšen - tedy pokud nečekáš žehličku - tohle je tvrdší vidle spíš na maratony.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nevím si rasy-vidlice

           

      Pominu volbu vidle-co se týká čepů na brzdy-jednoduše je vyšroubuji a díry zacpu silikonem,popř. do toho silikonu vložím jako záslepku krytku,která se používá do hlavy šroubu na A-HEAD představci(víčka nad "ježkem").

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: nevím si rasy-vidlice

         

    Nejlepsi volba je Suntour od www.tuning-test.cz! :)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mSaf)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: nevím si rasy-vidlice

           

      Ano, hlasuju taktéž pro Suntour od www.tuning-test.cz nebudeš litovat

      PS: Tohle dělájí reklamy už by mi mohlo vynést vytunění moji vidlice zdarma a že by to celkem potřebovala :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024