reklama

Budwar Galaxy

Budwar Galaxy se jede 19.8. Nevíte někdo o tomhle závodě něco víc než je na jeho stránkách? Zvažuji, že bych to zkusil s cílem - dojet.Kdybyste někdo na to šli se stejným úmyslem....

Datum: 09.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
  • Re: Budwar Galaxy

         

    Jezdí se dvě trasy . Krátká je tuším něco kolem 40 a dlouhá asi 80km. Dlouhá vystoupá na Kleť, takže převýšení docela pěkné. Dlouhou jsem sice nejela, ale na Kleti jsem byla a tak si to jenom představuji. Loni jsem jela krátkou. Příroda , no nádhera, cesta hodně lesem . Zrovna strašně rostly houby. Kolem cest praváci a na cestách klouzci. Fajn cyklisti, fakt moc prima. Jediná loňská vada bylo, že v noci před závodem přišla bouřka a slušně lilo. Oststně pršelo celý závod. Na mytí kola se pak čekalo přes hodinu. Od půlky závodu jsem už nebrzdila a zdaleka jsem nabyla sama. Na některých cestách mi přišlo, že maj na jemný prášek drcené cihly . To když namokne - hrůza. Byla jsem celá červená, z treter jsme tu červenou vyprala asi až na třetí pokus. Letos bude závod ještě zajímavější, jede se jako součást mistrovství ČR.Trasa není těžká, ale letos bohužel máme se synem něco jiného.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ane.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Budwar Galaxy

           

      Z toho co píšeš mi vychází, že by mohlo jít o takový vlídný jihočeský závod. Není tam zveřejněno jak dlouho budou čekat na posledního, jaký je limit?

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Budwar Galaxy

             

        Já to loni jela nějak za 3.15 . Pěkně jsme se flákala. Jo, je to 55km. Když jsem po 1,5hodině myla kolo, ještě přijížděli další. Když já za 3,15 , pak ty určitě rychleji . Nejsem závodník. Cestou dva defekty. Ke konci jsem z kopce běžela vedle kola ( jsem blbá, že jsem si nepořídila kolo s koučovkama)
        Prostě pohoda. V cíli muzika . Spousta známých ...

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ane.)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Budwar Galaxy

               

          No nazdar - 3,15.
          Našel jsem tam výsledky té dlouhé trasy. Je to 95 km, (ale zase jenom 1650 převýšení). Nejpomalejší to měl za 7.19. Já jsem si říkal tak za 8. Vzhledem k ne příliš brutálnímu převýšení by to fakt mohlo být rychlé, ale stejně. Sám poslední jet nechci, potřeboval bych někoho, kdo by jel se stejným cílem - dojet. Asi okopíruju trasu do turistické mapy a půjdu si to vyzkoušet. Tam je snad jen sjezd z Kletě, pak už to musí být rovina,ne?

          [ Zpět ]
          Datum: 10.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Budwar Galaxy

                 

            mohl by jsi sem prosim dat odkaz na oficialni stranky?

            [ Zpět ]
            Datum: 10.08.2006
            Autor: pb
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Budwar Galaxy

         

    http://www.galaxy-bike.cz/serie/

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Budwar Galaxy

           

      Profil trate vypada pekne... mozna bych se i nechal prekecat, ale vlakem rano se mi tam jet nechce a jinou dopravu nemam :|

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2006
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024