reklama

Okolí Plzně

Máte někdo projeté okolí Plzně??Poradíte mi nějakou pěknou trasu okolí Plzně??Předem děkuji

[ Zpět ]
Datum: 09.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
  • Re: Okolí Plzně

         

    Ráda poradím, ale těch pěkných tras je moc. Přidej nějakou specifikaci: rovina x kopce, příroda x památky, terén x silnice,délka trasy,...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Okolí Plzně

           

      Díval jsem se do mapy, zároveň v televizi byla toulavá kamera o Křížovém vrchu, tak nějakou trasu z Plzeňského nádraží směrem na Křížový vrch....Předem děkuji

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Okolí Plzně

             

        Jsem zapomněl: raději mimo silnici, trochu památek nikdy neuškodí, kopcům se asi úplně nevyhneme,ale zase nejsem horolezec.Je to tak nějak srozumitelné????

        [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Okolí Plzně

         

    Výchozí pozice - stojíš před nádražím: dáš se vlevo, na světelné křižovatce přejedeš (kolmo na koleje), a dáš se k řece. U řeky vlevo po cyklotrase, mineš 1 most a po druhém přejedeš na druhou stranu (cyklotrasa směr České údolí). Kontrola - jedeš po pravém břehu proti proudu. měl bys dojet pod Borskou věznici, tady přejedeš hlavní a pokračuješ terémen až na další silnici. Tady pojedeš vlevo na Valchu, odtud do Lhoty u Dobřan a Dobřan (celé bohužel po silnici). Z Dobřan vyjedeš směrem na Vstiš, po 1,5 km odbočíš vlevo na Černotín. V Černotíně kolmo přejedeš hlavní a po polnělesní cestě (naučná stezka Křížový vrch) dojedeš až na vrchol. Cesta zpět:po zelené t.z. až do Chotěšova (klášter), pak po silnici směr Dobřany, po 2 km odbočít vlevo (je tam hájenka). Tato cesta by tě měla přivést k letišti (před 2 roky to ještě bylo průjezdné) a do Nové Vsi. Odtud je to kousek do Lhoty u Dobřan a pak už to budeš znát. Na nádraží v Plzni by mělo být "i", mohli by tam mít nějakou mapu Plzeňska s vyznačenými cyklotrasami. Přeji šťastnou cestu.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.08.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Okolí Plzně

           

      Ještě jsem zapomněla - v Dobřanech na náměstí se určitě zastav v Hotelu Modrá Hvězda. Dobře tam vaří a mají vlastní pivovar.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.08.2006
      Autor: Burajda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Okolí Plzně

             

        Moc děkuji, když počasí dovolí,hned se tam vydáme.Škoda,že na víkend slibují déšť.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Okolí Plzně

               

          "Vzhůru na rozhledny a jasná jitra!"

          [ Zpět ]
          Datum: 11.08.2006
          Autor: Burajda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Okolí Plzně

                 

            Ještě mě napadá, kdybys uvedl nějaký datum a hodinu, že by se mohli přidat další "Nákoláci" z okolí Plzně. Já mám bohužel na tento a příští víkend už naplánované akce. 8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 11.08.2006
            Autor: Burajda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Okolí Plzně

                   

              Ještě jednou moc děkuji,koukal jsem do mapy v počítači,je to moc hezký výlet.Taky to nevidím na tento a ani na příští víkend,ale na nějaký další. Když tak bychom se mohli domluvit. Díky moc a přeju vítr do zad.

              [ Zpět ]
              Datum: 11.08.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Okolí Plzně

           

      K dokonalosti uvedeného itineráře chybí průjezdní rychlosti při změnách směru, popř. i zařazený rychlostní stupeň ... 8-)))))))

      [ Zpět ]
      Datum: 12.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (P.J.B.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Okolí Plzně

             

        Já si řadím podle potřeby a ne podle manuálu.
        To bych na tom byl už hodně špatně :-))))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

294 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024