reklama

Kam s kolem v paneláku

Kupuji nové kolo a jeden z problémů, který budu řešit je klasická nerudovská otázka Kam s ním? Bydlím v panelovém bytě, máme sice sklep, ale tam se bojím ho nechat. Jak to řešíte vy?

[ Zpět ]
Datum: 06.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (jschmid)
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    Nosil jsem ho do bytu a nechával ho na chodbě.Můžeš si taky pořídit nějaký držák na zeď a dávat ho tam.Pokud ho budeš často čistit můžeš ho mít na zdi třeba v ložnici jako jeden můj kamarád.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2006
    Autor: Hnuso
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    My je mame na balkone. A bojim se o ne taky. nastesti uz to nebude dlouho.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2006
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    takto garážujeme my, ale v 6. patře ;-)
    http://www.cyklobanda.com/index.php?page...

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2006
    Autor: Evka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v paneláku

           

      No já už jednou kolo na balkóně nechával, ale dostávalo strašně zabrat, hlavně přes zimu

      [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jschmid)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    Kola máme v sušárně (nyní kolárně) za 2 zamčenými dveřmi a ještě sichrované silným řetězem (přivázané k topení). Klíče od sušárny mají (doufám) pouze spolehliví obyvatelé domu, se kterými se osobně známe.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2006
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    V předsíni zavěšené na háku za přední kolo, celkem tři kola. Do sklepa ani na balkon kolo už v žádném připadě poté co zmizela dvě kola z balkonu a jedno ze sklepa.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    Ideální je, pokud máš (i v paneláku) spoustu místa. Mám jeden pokoj vyčleněný jen pro kola (mám čtyři - zatím). A taky mám výhodu, že jsem tam sám - teda kromě kočky :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v paneláku

           

      Jsem na tom stejně, jeden pokoj vyčleněj jakožto moje počítačová komůrka a zároveň garáž pro tři kola. Až jednou přijde prndě, tak nechám zasklít balkón a tam budou kola přes zimu nebo v době dlouhého nepoužívání. Přes sezónu bude minimálně jedno zavěšeno v komoře pod stropem, pro rychlou manipulaci :)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    Ve starým bytě jsem měla kolo na balkóně pod řetězem, ale přes zimu dostalo dost zabrat, tak jsem taky přemýšlela, kam s ním. Pak jsem zjistila, že se budu stěhovat a vyčlenila mu místo ve vestavěné skříni v předsíni. Vešlo se tam úplně parádně, jenže teď jsem si koupila ještě jedno kolo a syn se taky rozjezdil, tak nám stojí další 2 kola v dětském pokoji. Nezbyde nic jiného, než to řešit hákama na zdi.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mufa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    Mám jen silničku, takže neni problém parkovat v ložnici. Přes zimu ji hodím na trenažér, abych aspoň občas protočil nohy. Další výhodou je, že se člověk naučí kolo pravidelně až fanaticky čistit.:-))

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2006
    Autor: Tomsa
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    Já parkuju bajka u sebe v pokoji, opřenýho o zeď nebo ve stojánku. Pokoj je velkej, takže kolo vůbec nepřekáží. Do sklepa nebo na balkon bych svýho "miláška" nedal.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krpa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    My máme kola v kočárkárně v bytovce, kde parkuje jeden kočár a asi 20 kol:)

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    Pro ty, kdo dávají kola do kočárkárny několik rad na základě osobní zkušenosti. 1, Sousedi musí být spolehliví, znám barák, kde kradou i sousedi. 2, Na kočárkárně musí být jiný zámek než na vchodových dveřích. Zdá se to jako samozřejmost, ale u nás to tak půl roku nebylo a šeredně jsme na to doplatili. 3, Jakmile přijdou do domu dělníci, zbystřit pozornost, pokud možno přemístit kola do bytu. V takové skupině lidí je vysoká pravděpodobnost výskytu zloděje. My jsme doplatili na takové ty, co teď po sídlištích zateplují a omítají paneláky. Ta omítka na baráku měla cenu 1 kola Merida. Jen pro úplnost - chyba byla v nedodržení zásad 2 a 3.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kam s kolem v paneláku

           

      Tak u nás je ke každejm dveřím jinej zámek, když jde člověk do suterénu, je jak kastelán, klíč od vchodu do suterénu, klíč do kočárkárny, klíč do sušárny, klíč do sklepa..... :)

      My jsme taková mini bytovka, 18 partají. Kdyby šlo o nějaký větší panelák jako bydlí rodiče, asi bych se taky bála.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kam s kolem v paneláku

         

    Já mám kolo v dětském pokoji a když přijedu někdy zaflákanej jako čuník, tak jednoduše sundám kola, do vany dám hadr (abych jí nepočkrábal) a kolo osprchuju. Moje drahá polovička má vždy kecy, ale kolečko to potřebuje.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.08.2006
    Autor: Biker65
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

698 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024