reklama

Kam s kolem v paneláku

Kupuji nové kolo a jeden z problémů, který budu řešit je klasická nerudovská otázka Kam s ním? Bydlím v panelovém bytě, máme sice sklep, ale tam se bojím ho nechat. Jak to řešíte vy?

[ Zpět ]
Datum: 06.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (jschmid)
  • Re: Kam s kolem v paneláku

Nosil jsem ho do bytu a nechával ho na chodbě.Můžeš si taky pořídit nějaký držák na zeď a dávat ho tam.Pokud ho budeš často čistit můžeš ho mít na zdi třeba v ložnici jako jeden můj kamarád.

[ Zpět ]
    Autor: Hnuso
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

My je mame na balkone. A bojim se o ne taky. nastesti uz to nebude dlouho.

[ Zpět ]
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

takto garážujeme my, ale v 6. patře ;-)
    http://www.cyklobanda.com/index.php?page...

[ Zpět ]
    Autor: Evka

No já už jednou kolo na balkóně nechával, ale dostávalo strašně zabrat, hlavně přes zimu

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jschmid)

Kola máme v sušárně (nyní kolárně) za 2 zamčenými dveřmi a ještě sichrované silným řetězem (přivázané k topení). Klíče od sušárny mají (doufám) pouze spolehliví obyvatelé domu, se kterými se osobně známe.

[ Zpět ]
    Autor: Burajda

V předsíni zavěšené na háku za přední kolo, celkem tři kola. Do sklepa ani na balkon kolo už v žádném připadě poté co zmizela dvě kola z balkonu a jedno ze sklepa.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)

Ideální je, pokud máš (i v paneláku) spoustu místa. Mám jeden pokoj vyčleněný jen pro kola (mám čtyři - zatím). A taky mám výhodu, že jsem tam sám - teda kromě kočky :o)))

[ Zpět ]
    Autor: ckp13

Jsem na tom stejně, jeden pokoj vyčleněj jakožto moje počítačová komůrka a zároveň garáž pro tři kola. Až jednou přijde prndě, tak nechám zasklít balkón a tam budou kola přes zimu nebo v době dlouhého nepoužívání. Přes sezónu bude minimálně jedno zavěšeno v komoře pod stropem, pro rychlou manipulaci :)

[ Zpět ]
      Datum: 07.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)

Ve starým bytě jsem měla kolo na balkóně pod řetězem, ale přes zimu dostalo dost zabrat, tak jsem taky přemýšlela, kam s ním. Pak jsem zjistila, že se budu stěhovat a vyčlenila mu místo ve vestavěné skříni v předsíni. Vešlo se tam úplně parádně, jenže teď jsem si koupila ještě jedno kolo a syn se taky rozjezdil, tak nám stojí další 2 kola v dětském pokoji. Nezbyde nic jiného, než to řešit hákama na zdi.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mufa)

Mám jen silničku, takže neni problém parkovat v ložnici. Přes zimu ji hodím na trenažér, abych aspoň občas protočil nohy. Další výhodou je, že se člověk naučí kolo pravidelně až fanaticky čistit.:-))

[ Zpět ]
    Autor: Tomsa

Já parkuju bajka u sebe v pokoji, opřenýho o zeď nebo ve stojánku. Pokoj je velkej, takže kolo vůbec nepřekáží. Do sklepa nebo na balkon bych svýho "miláška" nedal.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krpa)

My máme kola v kočárkárně v bytovce, kde parkuje jeden kočár a asi 20 kol:)

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)

Pro ty, kdo dávají kola do kočárkárny několik rad na základě osobní zkušenosti. 1, Sousedi musí být spolehliví, znám barák, kde kradou i sousedi. 2, Na kočárkárně musí být jiný zámek než na vchodových dveřích. Zdá se to jako samozřejmost, ale u nás to tak půl roku nebylo a šeredně jsme na to doplatili. 3, Jakmile přijdou do domu dělníci, zbystřit pozornost, pokud možno přemístit kola do bytu. V takové skupině lidí je vysoká pravděpodobnost výskytu zloděje. My jsme doplatili na takové ty, co teď po sídlištích zateplují a omítají paneláky. Ta omítka na baráku měla cenu 1 kola Merida. Jen pro úplnost - chyba byla v nedodržení zásad 2 a 3.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Oldřich Jirků (JirkuOldrich@seznam.xx))

Tak u nás je ke každejm dveřím jinej zámek, když jde člověk do suterénu, je jak kastelán, klíč od vchodu do suterénu, klíč do kočárkárny, klíč do sušárny, klíč do sklepa..... :)

My jsme taková mini bytovka, 18 partají. Kdyby šlo o nějaký větší panelák jako bydlí rodiče, asi bych se taky bála.

[ Zpět ]
      Datum: 08.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Aktij)

Já mám kolo v dětském pokoji a když přijedu někdy zaflákanej jako čuník, tak jednoduše sundám kola, do vany dám hadr (abych jí nepočkrábal) a kolo osprchuju. Moje drahá polovička má vždy kecy, ale kolečko to potřebuje.

[ Zpět ]
    Datum: 08.08.2006
    Autor: Biker65
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
dnes
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

199 cyklistů (13 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017