reklama

cyklistické kalhoty

potřebuji si koupit cyklistické kalhoty. Mám pouze krátké s vycpávkou. Mám koupit dlouhé s vycpávkou nebo bez a privléct je na kraťasy? Jaké jsou dobré ? Dík za radu.

[ Zpět ]
Datum: 06.01.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdena)
  • Re: cyklistické kalhoty

         

    Ja mam dlouhy bez vycpavky a na kolo si pod ne oblikam letni kratky a funguje to dobre.Jinak ty dlouhy pouzivam i na bezky.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklistické kalhoty

           

      Dík za odpověď.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdena)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: cyklistické kalhoty

         

    A co takhle koupit jen dlouhé nohavice, jsou skladnější a ušetříš i ňákou tu stokorunu.?
    Co se týče vycpávek,na posledním výletu (cca 5 dní - 8 hodin v sedle) jsem jel s vycpávkou a v pohodě, ale kámoš nadával celou cestu, že se mu v tom paří posez, těžko říct. Já bych Ti doporučil spíš s vycpávkou.
    Lepší jsou ty které obshují více procent licry-aby se Ti hned nevytáhli a pak za tebou na kole nevláli ;o) .

    [ Zpět ]
    Datum: 07.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (hájky)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklistické kalhoty

           

      ...ach ti hrubki, píšu jak tatar!

      [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (hájky)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cyklistické kalhoty

           

      Myslíš dlouhými nohavicemi ty "návleky?" Ty jsem zkoušela a cítila jsem se v tom dost nepohodlně. Zdálo se mi, že mně nahoře na nohou dost stahují. Máš vlastně nahoře na noze 2 gumy: jednu od návleku a jednu od kraťasů. No nevím, mi to moc nevyhovovalo, chtěla bych něco pohodlného, protože najezdíme dost km.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.01.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdena)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklistické kalhoty

             

        Mám výborné sedlo - woman design (patrně zdařilejší případ v této kategorii; ne vše, co nese značku womandesign je skutečně pro ženu!!!). Už několik let díky tomu a díky téměř denní jízdě na kole (asi mi ztvrdl zadek) nepotřebuji kalhoty s vycpávkou. Proto mám dlouhé elast. kalhoty Atex, ovšem jen jarně podzimní model a přes zimu pod ně dávám moirové spoďáry, které uživím i na běžkách a jinde. Trápí mě ale kolena, takže nosím ještě návleky přes ně.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (evina)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cyklistické kalhoty

               

          Mně nepomůže ani sedlo. Musím mít vycpávky, jinak se trápím. (mimo jiné jsem po gyn. operaci aj. , takže tato má oblast je dost citlivá). Jinak všem dík za rady. Snad něco vyberu.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.01.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Zdena)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: cyklistické kalhoty

                 

            Kde nepomůže sedlo ani vycpávky, pomůže křeslo = lehokolo.

            [ Zpět ]
            Datum: 14.01.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cyklistické kalhoty

                   

              Málem jsem to sem napsal dneska v jednu, ale pak jsem si řekl, že to s tou propagací nebudu přehánět, aby se zas neozval nějaký nespokojenec:-))).

              [ Zpět ]
              Datum: 14.01.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklistické kalhoty

             

        Přesně ty jsem měl namysli. Já je mám (sice jen krátké na klena) a jsem s nimi spokojenej. Právě, že to ocenim hlavně na dlouhých vyjížďkách. Ani nemusíš zastavovat a jen je za jízdy shrneš na kotníky a jede se vesele dál-což by asi u dlouhých nešlo, ty už by Ti nejspíš překáželi u řetězu.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.01.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (hajky)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cyklistické kalhoty

             

        No, bez gumy to prostě někdy nejde :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.01.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cyklistické kalhoty

               

          Svatá slova!

          [ Zpět ]
          Datum: 23.01.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jan)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      •      

        Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

        Datum: 22.10.2011
        Autor: ASI
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

653 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024