reklama

jake rukavice na kolo

Ahojky lidi,
rad bych si koupil nejake lepsi rukavice na kolo. Nevim jake jsou vyhody/nevyhody rukavic s prstama/bez prstu. Predpokladam ze s prstama jsou asi "teplejsi" a mam obyvu aby se mi v tom nepotily ruce. Mate nejaky tip? Jake doporucujete?

[ Zpět ]
Datum: 03.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Miloslav Stibor ([email protected]))
  • Re: jake rukavice na kolo

         

    Můj názor je, že nejlepší je mít oboje. Na léto rozhodně bezprsté a na podzimní a jarní chladné dny jsou lepší zase s prsty. Pokud chceš kvalitu preferuj rukavice s gelovými vycpávkami. I rukavice s prsty jsem viděl se síťovanou horní vrstvou, takže prodyšné. Mám v plánu zakoupit nějaké rukavice od fy. Specialized (www.specialized.cz). Mají velkej výběr, ale počítej, že nejsou zrovna levní. Maj se.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krpa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake rukavice na kolo

           

      Od speslu mam Enduro long... jezdim druho usezonu a uz jsou drobet poniceny. Jezdim je celorocne a nemenil bych za bezprstove. I v tom 35stupnovym vedru se v nich jezdilo v pohode.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2006
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake rukavice na kolo

         

    pořizuji v supermarketu do 60.- Kč, za sezónu několikrát obměníš, a jsi stále v pohodě, drahé jsou jen pro snoby a pro takébikery

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklohńup)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake rukavice na kolo

           

      Nesouhlasím. Kupuji Specialized, které jsou drahé, ale vyrobené z kvalitního materiálu, nikde netlačí, dokonale padnou, vydrží aspoň dvě sezóny, ... Kdysi jsem měl na jeden výlet supermarketové, ale nebudu to opakovat. Ten rozdíl je obrovský. Je to prostě hodně muziky za hodně peněz.
      No a na léto je potřeba mít aspoň dvoje bezprstové, stejně tak na jaro a podzim dvoje prstové (aby se nemuselo pořád prát). Na zimu mi stačí jedny.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2006
      Autor: ckp13
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake rukavice na kolo

           

      nejsme tak bohati abychom si kupovali levne veci

      [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pajana)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jake rukavice na kolo

             

        Naprostý souhlas s Pajanou. Težce a x-krát zažitá zkušenost, kde vyjímky (tzn. super věc za minimální peníze) tvořily tak 1%, zbytek bylo zklamání. Prostě investovat do kvalitních (nikoliv předražených čistě luxusní značkou) věcí se vyplatí.

        [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jake rukavice na kolo

               

          von cyklohnup jezdi v pytli vod brambor a je spokojenej ze neutratil za predrazenej drez

          [ Zpět ]
          Datum: 10.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Pajana)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jake rukavice na kolo

               

          Taky mám POledniky,v prostřed dlaně je síťovina,takže se nepotí dlaně...mám je už třetí sezonu.
          JInač-přesně jak píšete-laciný,dvakrát placený!

          [ Zpět ]
          Datum: 10.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (lipo)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake rukavice na kolo

         

    Mám Louis Garner, 450 Kč, pěnové. Naprostá spokojenost, až na výdrž. Pár jízd v dešti, pravidelné propocení, jedno totální rozmáčení za jízdy v průtrži mračen a občasné seřizování kola při vyjížďce a sem tam držkopád.
    Výsledkem je, že vypadají spíš jako "popelářské", prostě rozdrbané a špinavé a vyprat to nejde. Ale drží dál, to je asi hlavní.
    Jinak jezdím jedině bezprsťáky, v zimě nevyjíždím (zatím) ;o)

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake rukavice na kolo

         

    ja vozim bezprste Polednik nebo Pell´s...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Majk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake rukavice na kolo

           

      tie specializedy su naj volba. vatsina je viacmenej shit co vydrzi tak mesiac-dva. na druhej strane ja vnich zeniem vpred svoj invalidny vozik a tak dostavaju dost zabrat.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlaseny Jurki)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake rukavice na kolo

         

    Ja osobně si kupuju tak jednou za dva roky rukavice kolem 250 Kč (takovej zlatej střed). Nejsou to shity z Tesca, vydrží, ale zase mě nestojí 2000 ... doporučuji. Teď naposled jsem si koupil Author Team III.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Blaxx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • rukavice do chladného počasí :-)

         

    Já teda když jsem byla ve Švédsku a jezdila jsem do školy, třeba když bylo mínus 10, tak jsem měla takové kožené palčáky s takovou tou huňatou kožešinkou vevnitř. A nemohla jsem si je vynachválit :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (vrtule)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake rukavice na kolo

         

    Když je řeč o rukavicích, mám dotaz. Má někdo zkušenosti s reklamacemi rukavic, když se po měsíci rozdrbou? Jen by mě zajímalo jestli to někde uznávají nebo říkají, že to bylo špatným používáním. Díky.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luboshak ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake rukavice na kolo

           

      Osobní zkušenost nemám, ale kamarád reklamoval v cykloobchodu rukavice po 14 dnech (rozpárenej šev) a uspěl. Na druhou stranu jeden známej reklamoval v jednom nejmenovaným marketu rozjetý kopačky a odbyli ho právě "nesprávným používáním". Asi měli na mysli, že v nich hrál fotbal.
      Takže je to různý. Radím NENECHAT SE ODBÝT!

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (krpa)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jake rukavice na kolo

           

      Znám člověka, který reklamovl, že se pářou, a neuznali mu to. Prý to měl z toho, že když je sundaval, tak je stahoval jako za ty prsty. Správně se to prý má sundavat naruby a pak se prý nerozpářou. Něco na tom asi je.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (petule)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jake rukavice na kolo

             

        Jak sem psal, je to různý. Mě připadá, že někteří prodavači prostě a jednoduše nechtějí mít starosti s reklamací.
        Jo, mě se na rukavkách od BBB odpáral suchej zip, ale jelikož jsem je měl přes internet a něchtělo se mi absolovovat zdlouhavý vyřizování, tak sem vzal jehlu a nit a přišil si ho zpátky.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.08.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (krpa)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jake rukavice na kolo

         

    Já mám ty pracovní za 45 Kč už třetí sezónu a furt jsou jako nové. Přemýšlím, že si koupím ještě jedny a ustřihnu u nich prsty, abych byl in.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kolista ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

413 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024