reklama

A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

Mno prave ze se obavam, ze muze, takze to az zas takova legrace nejni ;-( ...

Zkratka jsem skoro 30 let mel na svem "historickem Favoritu" jeste starou kozenou sedacku. Ted jsem mozna dobrych 15 let nejezdil, ale protoze mne to zas chytlo a prestala mne bavit "odreana zadni cast tela" ;-), tak jsem si koupil pekne mekke (uzke) gelove sedlo, ale drelo porad, takze jsem vcera poprve vyrazil "naostro" a dreni snad konecne ustalo :-).
Neustal ale jiny problem a to pocit "ze jsem neco duleziteho ztratil" ;-D po delsi jizde, takze jsem chvilemi sedel na zadni casti sedla (coz neni vubec idealni na slapani...), pokud bych dal predni cast sedla niz, tak uz bych z nej sjizdel a bolely by ruce oprene o riditka, takze nevim, jestli naopak nevadi, ze je sedlo mekke, i kdyz se na nem jinak sedi pohodlne :-(.
Samozrejme mam obavy, ze by to mohlo mit "vliv na funkci" ;-(, zvlast pokud se casto stane, ze se na to pri slapani treba delsi dobu zapomene a zjisti se ta "odkrvena cast" az po delsi dobe slapani, hlavne asi do kopcu, ktere jezdim v Krusnych horach, nebo Stredohori docela casto.
Mate stejny problem a da se prosim nejak resit "dokud je cas" ? :o)

[ Zpět ]
Datum: 03.08.2006
Autor: VladaS
  • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

         

    myslis na funkci zivocichare? Ja myslim, ze ne!

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

           

      Michale, to jsem psala, když tu ještě tvůj příspěvek nebyl. Takže nemá s tím tvým žádnou souvislost. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

             

        Ja vim, ja vim:-) Ja si jen vzpomel na Slunce seno ...:-)

        Jinak to jako chlap taky beru vazne, ikdyz na sobe zatim zadne problemy nevidim. Nekde jsem cetl nejaky clanek od sexuologa a ten psal, ze na tohle taky hodne pomaha pravidelny sex...coz je pro nas priznive:-) V podstate to muzem doma predkladat, jako ze je to lek pro cyklisty:-)
        Ale zatim jsem nikdy neslysel, ze by nejaky cyklista prisel o funkci diky tomu, ze jezdi na kole. Kazdopadne ja ze strachu premyslim o sedle s dirkou. Prece jen jsem mladej a bezdetnej, coz bych nekdy jeste rad zmenil:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.08.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

               

          Pro úplnost, ten citát je z "Vesničko má středisková", nikoliv Slunce...

          [ Zpět ]
          Datum: 03.08.2006
          Autor: petrp
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

                 

            Ahaaa...dik. Me to tam nejak nepasovalo, porad jsem si nemohl vzpomenout, kde ta pasaz je...ale furt jsem si myslel, ze je to slunce seno

            [ Zpět ]
            Datum: 03.08.2006
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

                 

            a je to na funkci rostlinare

            [ Zpět ]
            Datum: 03.08.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

                   

              Tady je videt, ze jsem uplne mimo:-)))

              [ Zpět ]
              Datum: 03.08.2006
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

         

    Rozhodně to není dotaz pro legrácky, urologové varují před následky mnohaletého nedokrvování genitálií u mužů, postačí, když chlapci nosí upnuté slipy od útlého dětství. Myslím, že výrobci sedel na toto myslí, zdejší polykači kilometrů :-))) o tom budu vědět své. Proč se v této rubrice vůbec zapojuji? Chci tě podpořit ve vážnosti věci, nejde rozhodně o erotickou zábavu.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

         

    Vláďo, tohle se tady už řešilo - zkus zalistovat.
    A pokud si pamatuji, tak ty vaše partie, naštěstí pro nás, z toho vyšly poměrně pozitivně :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

         

    Kdysi jsem tu dal diskuzi na téma "mrtvění něčeho jiného" nebo tak nějak se to jmenovalo, zkus se po tom zpětně podívat, pár "funkcionářů" tam sdělilo své názory :-))), Řekl bych, že to je problém řešitelný a že to je dáno sedlem - na jednom kole tenhle problém nemám na druhém ano (ale naprosto nepravidelně).

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ai)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

         

    Bojoval jsem s tím samým a není to nic moc. Na následky sice nedošlo, na to to bylo příliš krátké údobí, ale rozhodně velmi nepříjemné. Vyřešil jsem to výměnou sedla a jeho nakloněním mírně dopředu. Díky kombinaci neklouzavého materiálu sedla, jeho tvaru (skořepinka) a materiálu kraťasů mi to neklouže, takže nijak extrémně nenamáhám ruce a vše je konečně ok. Také výměna kraťasů za kvalitnější s lepší vložkou pomohla.
    Mimochodem, nejvíc jsem tím trpěl právě na gelovém sedle.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

           

      Aha - prave ze gelove sedlo jsem si po tom kozenem umyslne koupil, ze jsem cekal, ze to bude lepsi :-(.
      Mel obavy i z toho, ze je "neklouzave", jestli nebudu opet odreny (trochu neprijemne to obcas vrze prave tim, jak to neklouze) a jestli by nebylo lepsi klouzave a kratasy mam uplne slabe, bez vlozky a uz ani nevim, kde jsem je kdysi koupil, ale asi nebudou prave "znackove", nebo tedy spis kvalitni, coz jeste znacka asi zarucovat nemusi).
      Jedine zkusit jeste trochu tu sedacku sklonit, ale to uz se mi opravdu bude sedet spatne, protoze jsem to zkousel, kdyz jsem sedacku menil :-(.

      Mrknu jeste do te 2. diskuse (dik za odkaz) a doufam, ze se ze mne casem opravdu nestane z jezdeni na kole "zenska", protoze vcera kdyz jsem si na silnici ten "problem " opet uvedomil, tak uz jsem se tak skoro citil ;-D ...

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2006
      Autor: VladaS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A nemuze to mit \"vliv na funkci\" ? ;-D

         

    http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2147...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (.cyklista)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

         

    dočital som sa, že od budúceho roku sa tento problém vyrieši, nie nebude platiť nová vyhláška, majú sa začať vyrábať sedlá zložené z dvoch polovičiek pravej a ľavej, povrch sieťovina, každá polovica sedla sa bude otáčať - pohybovať vo vymedzenom rozsahu rovnomerne s pohybom nôh, problém tlaku na citlivé mužské partie, ale pokiaľ viem aj niektoré ženy majú problém zo sedlom, bude vyriešený, vyrábať sa bude v česku a pôvodca je zo slovenska, vystavoval to v taliansku na technických vynálezoch. držím mu palce nech to klapne, pretože len ten kto má obdobný problém vie čo to je po 20 kilometroch nevedieť či je ryba a či rak

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

         

    "Zatímco obyčejná sedla stlačují tepny a nervy, BG sedlo tento tlak snižuje odstraněním středního dílu. Výsledkem je jasné a prokázané snížení ztuhlosti, bolesti a poškození měkkých tkání." (http://www.specialized.cz/ -> Technologie -> Body Geometry)

    Mé zkušenosti se sedlem Specialized Avatar vhodné šířky toto tvrzení potvrzují. Ale každý jsme jiný, samozřejmě. Pocit, že jsi "něco ztratil" bys mít neměl. Ani kdyby to nebylo zas tak důležité, jak si myslíš. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

           

      Jak to, ze to neni dulezite, vzdyt by z toho mohl byt i rozvod a kolo je sice hezka vec, ale zenskou nahradit nedokaze :-D ...

      Vypada to zajimave, akorat ze nektera sedla jsou nekolikanasobne drazsi, nez me "kolo", i kdyz zdravi je samozrejme prednejsi ;-( ...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2006
      Autor: VladaS
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: A nemuze to mit "vliv na funkci" ? ;-D

             

        Tisíc či dva za sedlo už mi teď přijde docela akorát. Ušetřit se na kole dá kdyžtak jinde. Nejdražší byla celá ta řada sedel od levných k dražším, než jsem našel to pravé. Ale bohužel, žádné nejdokonalejší sedlo neexistuje, každýmu může vyhovovat něco jinýho. Rohodně se vyplatí, vyhledat nějakého prodejce Specialized a nechat si tam změřit vzdálenost sedacích kostí. :')

        [ Zpět ]
        Datum: 04.08.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

385 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024