reklama

Oblečení do nepohody.

Docela by mě zajímalo, jaké je Vaše vybavení (oblečení) na kolo do nepohody (déšť). Já nosím softshellovou bundu od Tilaku a pod ní funkční triko. Na nohy kraťasy a návleky na kolena. Boty mám celokožené. Rukavice cez léto bezprsté, ale na podzim plánuju koupit celistvé. Na hlavu dávám kšiltovku.

[ Zpět ]
Datum: 01.08.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (krpa)
  • Re: Oblečení do nepohody.

         

    Ja mam komplet hadry od DirectAlpine a pritelkyne od Tilaku. Softshellky obcas pouzivame (alespon pritelkyne). Me je toho hadru celkem lito, kdyz mas pokazde zadelane zada. Loni jsem koupil nejake hadry od Atexu (teplej dres) a kdyz ho prehodis jeste nejakym neprofukem (tenka bunda od Axonu), tak to v +5 v pohode vydrzis...zalezi co mas pod tim. Jinak pouzivame moiru. Na nohy dlouhe elastaky hladke a pres ne dat klasicke plinaky. Ja v zime moc nejezdim, ale na chladnej podzim a jaro to bohate staci.
    Cece a jak te v tomhle vedru napadlo premyslet o teplych hadrech?:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oblečení do nepohody.

           

      Napadlo mě to při čtení "Jak moc jezdíte v deštích". Jinak zajímalo mě i oblečení v létě, když leje a je teplo.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (krpa)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Oblečení do nepohody.

           

      Michale ty dáváš krátké na douhé? Nepostrádá pak antibakterialní vložka svou funkci? Já to vozím obráceně. Na vršek moiru nátělník, dlouhý rukáv a bundu O2R a když mrzne tak ještě rolák. Dlouhé rukavice Poledník a pohoda. Akorát když se jede z kopce tak mi tuhne úsměv. Letos jsem uvažovala že si pořídím kukličku. Přeci jen dutiny jsou citlivé na prochladnutí. Jó a pod přilbu čepičku.

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Oblečení do nepohody.

             

        No ja to nevozim vubec:-) Jen pritelkyne. Samozrejme, ze mas pravdu:-) Ale letos uz dlouhe elastaky planuju...bohuzel kolinka po mem celozivotnim experimentovani s nahotou zacinaji protestovat:-( A to jsem jeste mladej kluk:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Oblečení do nepohody.

               

          Jj, občas jsem za magora, když tvrdím, že pod 15° C mají být kolena a lokty zakrytý, ale ono se to vyplatí...
          Ale také jsem to podceňovala a teď mi to tělo oplácí se zádama...

          [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Oblečení do nepohody.

                 

            Driv jsem tomu neveril, vsici rikali, ze se mi to vymsti az budu starsi...a ejhle, uz jsem asi starsi a stve me, ze jsem tenkrat chodil i v zime v kratasech:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 01.08.2006
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oblečení do nepohody.

         

    celoročně v montérkách (v neděli vyžehlené)

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krmič)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oblečení do nepohody.

         

    Tak na nohy mám cyklokalhoty(když je velká zima tak pod ně ještě dám termo spodky Jitex) nahoru nátělník Jitex, dres, pak podle zimy (ještě třeba svetr) a uplně navrch větrovku Benger (s odepínacími rukávy) ta je voděodolná (sloupec 5000mm).

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Asterix*)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oblečení do nepohody.

         

    Ted pres leto s sebou vozim jen vetruodolnou vestu. Do maleho deste to staci. Taktez se hodi na kopce, kde fouka.
    Kdyz vim, ze ma prset, beru plastenku od Axonu. Kazdopadne do 15 minut jsem mokra i uvnitr (diky poceni). Takze spis preferuju jen tu vestu a maximalne navleky.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2006
    Autor: wewerka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oblečení do nepohody.

         

    Pokud je teplo, nevozím vůbec nic navíc. Když zaprší, oblečení rychle uschne (samozřejmě žádná bavlna...). Když trochu fouká, vezmu větrovku (Pearl Izumi, Zephrr). Sice za chvíli promokne, ale proti větru to stačí. Jak se k dešti ochladí, natáhnu tříčtvrteční elasťáky a spodní prádlo od Craftu. Na vršek opět větrovku a na nohy ponožky s windstoperem (do silného deště beru tenké neoprenové ponožky). Podle venkovní teploty přichází na řadu tenký dres s dlouhým rukávem, lehce zateplený dres s dlouhým rukávem, dres s windstoperem, ... Vše od Spešlu - ale spíš proto, že jezdím i jejich fulla. Dobrý oblečení dělají i jiní.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Oblečení do nepohody.

         

    Nosim stale so sebou zltu bundu od CZBMI. Do dazda je dobra, je priedusna, potim sa v nej menej ako pod poncom, ktore som nosil doteraz a navyse mam ovela mensi odpor vzduchu. Ked prsi vela, natiahnem si aj zlte nohavice tiez od CBMI, ale v tych vyzeram ako protichemicka jednotka (teda nieco na sposob atombordelu :-). Na topanky si davam potidazdove navleky od Axona. A samozrejme navleky na tasky (jednu tasku na nosici nosim so sebou vzdy), tie su prve. Toto opatrenie proti dazdu pomaha trochu aj proti zime a vetru, tazke az do zimy nic ine nenosim so sebou.Jedine co mi zmokne su rukavice, ale to sa snad da nejako vydrzat. Na hlave mam prilbu, staci aj proti vode aj ked nechapem preco nezmoknem cez tie otvory.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.08.2006
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024