reklama

Silnice jsou pro auta

Tak jsem vezl kolo vlakem a mezi Hradcem a Chlumcem je výluka, tak jsem musel dát kolo do autobusu náhradní dopravy. Když nás řidič viděl tak řekl: "a jéje cyklisti na silnici překážej a tady taky otravujou", když jsem se ho zeptal jestli si jako dělá srandu tak mi odpověděl že ne, že silnice jsou pro auta.
Je to síla jak takovej hlupák dokáže na několik minut pokazit náladu.

[ Zpět ]
Datum: 31.07.2006
Autor: Dan
  • Re: Silnice jsou pro auta

         

    Jel jsem tam před dvěma týdny a měli pro cyklisty přistavenýho Forda Tranzit. Ochotně nás naložili a odvezli do Chlumce. Je to případ od případu.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Silnice jsou pro auta

         

    Procento blbcu je v populaci rozlozeno rovnomerne.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Silnice jsou pro auta

           

      asi 80%? ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Silnice jsou pro auta

         

    Za tohle bych mu vzal papiry, protoze ten clovek je nebezpecnej a jeste ani nevyjel na silnici:-) Pokavad ma takovehle nazory, tak to je fakt husty. Je to jeden z tech, co te na silnici klidne nevnima. No jo...blbci se najdou vsude. Hele...zavidel, ze mas volno a ze si muzes vejletovat, zatim co on se celej den musel parit ve smradlavem buse a pendlovat mezi dvouma mistama...byl votravenej a zavidel:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Silnice jsou pro auta

           

      zdaž tak nad tím přemýšlím, tak je možná lepší než jiní. Tenhle tě na silnici právě vnímá a považuje tě za překážku, tedy se vyhýbá. :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Dan*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Silnice jsou pro auta

             

        No...hlavne at nas nepovazuje za kuzelku:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Silnice jsou pro auta

         

    Sa dokážeš bohovo ovládať, asi by som mu povedal svoje. aj keď to aj u mňa závisí od toho s kým sa rozprávam, ale asi by som sa do neho pustil. Nech je takých blbcov čím menej. Prajem pekný deň.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: diviak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Silnice jsou pro auta

         

    silnice jsou pro auta, tento web je pro blbce a cyklohňupy

    [ Zpět ]
    Datum: 01.08.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklohňup)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

324 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024