reklama

Krabice na kolo

Ahoj:-)
Potreboval bych krabice na kola...no, na tom nic neni zvlastniho, ale nekde jsem tu cet ze nejaky vyrobce kol sva kola bali do vetsi krabice (nemuzu to tu najit). Nevite nekdo kdo to je? Potrebuju poslat kola DHL, takze je zabalim do nich.
Kuju

[ Zpět ]
Datum: 31.07.2006
  • Re: Krabice na kolo

         

    Ja myslim, ze kazdy vyrobce dodava kola v krabici. Takze v kazde prodejne. U Sterby je maji urcite.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krabice na kolo

           

      Copak to jo....Jen jsem nekde cetl, ze nejaka znacka dela ty krabice sirsi...dalo by se tam pak dat i jine veci. Jen me to tak napadlo. Stejne to dopadne tak, ze zajdu k nam do cykla a vezmu dve stejne...

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krabice na kolo

             

        Ahaaaa, tak to jsem nevedel, ze se delaji i nejake sirsi.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2006
        Autor: mgt
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krabice na kolo

         

    škatule sa nepredávajú, predávajú sa futrále na prevoz bicyklov, či ich robia domáci je otázne, inak sú dosť drahé, adresu neviem, niekde u nemcov, mgt radí dobre, po preprave nezavadzia

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (joci)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krabice na kolo

         

    To s těmi krabicemi jsem tady asi šířil já. Chytil jsem tu zprávu od machanika - tedy, že větší jsou krabice od GT (možná i kvůli atypickým rámům). V té prodejně co je v Praze tam takhle dole, někde u Náměstí bratří Synků jsem se tím jednou pořádně prohrabal. Našel jsem dvě GT krabice. Jedna byla o 10 cm delší než druhá a byla fakt největší z tam odložených krabic. Takže teď vždycky sháním GT a pak ještě poměřuji, protože není asi GT jako GT.

    Zajímalo by mne za jakých podmínek se s DHL posílají kola. je to výhodné oproti letadlu atd?

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Krabice na kolo

           

      No vida. Dik:-)
      Vyhodne to urcite neni, ale nemame jinou moznost. Kdyz sezenu dve na chlup stejne krabice od kola, tak je muzu k sobe pridelat (omotat izolepou). Pak mi vznikne jeden balik, do ktereho dam dve kola a jeste spoustu harampadi. Jinak do Skotska to dovezou za 3-4 dny primo ke dverim za cca 6tis. Na www.dhl.cz je i kalkulacka

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2006
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Krabice na kolo

             

        To není blbý. Eliminuješ tím střet s tupci na letišti a máš klid. Ta cena mi jako úplný úlet nepřipadá. Švýcarské aerolinky nám minulý rok až na letišti klidně přiúčtovaly do Malagy právě 6 tis celkem za dvě kola tam a zpět. A ještě ta strkanice. To si musím pamatovat. A nevíš co dělat, když v cílové zemi nemáš adresu? Možná by to šlo zkusit tak, že se objedná nocleh na první noc a uvede se jeho adresa?

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Krabice na kolo

               

          Prave...ja jsem clovek, ktereho by to jen sralo...videt ty znudene ksichtiky, jak te prudej kvuli 12kg trubek...:-) Takhle to zabalis, das tam stan a vsechno mozne harampadi. Oni si pro to prijedou a odvezou ti to az na misto...bez starosti. A hlavne, pro ne je dulezite tu zakazku dovezt v poradku...je to jejich job. Kdezto klasicka letecka spolecnost ti na to prdi, jejim kseftem je vozit lidi a ne nase hejblata:-) Po Evrope je to asi takhle vyhodny, ale musis z jedne krabice udelat dve...dva baliky by byly docela drahe. Ale zkousel jsem cenu treba na Zeland...dobrej ulet:-) Za to bych si tam koupil noveho fula:-)

          [ Zpět ]
          Datum: 31.07.2006
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Krabice na kolo

                 

            :-) Teda ze dvou krabic jednu:-)

            [ Zpět ]
            Datum: 31.07.2006
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Krabice na kolo

                 

            jo, tolik? na ten NZ? kdy tam jedes?

            [ Zpět ]
            Datum: 31.07.2006
            Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krabice na kolo

         

    ... no, my vozíme Kellys, Meridu, Vertec a částečně Meridu a zdá se mi, že krabice jsou stejné, jinak je seženeš v každým obchodě, akorát je lepší si o ně říct dopředu, než je zmáčknou

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: davesport
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Krabice na kolo

         

    A nema tu nekdo z nakolaku v Praglu cyklosport se dvema stejnejma krabicema na kola...ze bych se stavil:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

215 cyklistů (5 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024