reklama

kdo se mezi námi skrývá

Z opilého cyklisty se vyklubal žhář dračích lodí

Ve Starém Hradišti na Pardubicku zavolali ve středu svědci policii k opilému cyklistovi, který ležel na vozovce. Policisté převezli třicetiletého muže na záchytku. Po identifikaci zjistili, že je celostátně hledaný. Kromě rozbitého okna má totiž opilec na svědomí zkázu čtyř dračích lodí.

Vodákům někdo podpálil lodě den před závody

Letos v květnu podle policie dopadený cyklista rozbil okno rodinného domu v jedné obci na Pardubicku tak, že se škoda vyšplhala na 35 tisíc korun. Neponičil totiž jen sklo, ale také žaluzie a obrazovku televizoru, který stál poblíž okna.

Koncem června se zase v podnapilém stavu procházel kolem loděnice v Pardubicích, kde zapálil čtyři dračí lodě. Drahá plavidla, na kterých měli druhý den sportovci závodit, byla uložená na přepravním vozíku.

Jejich hodnota se odhaduje na 1 300 000 korun. Žhář netušil, že jsou tak drahé, uvedla tisková mluvčí pardubické policie Ilona Kratochvílová.

Pro sportovce to však byla velká rána. "Je to obrovské neštěstí nejen pro pořádající Pardubickou dračí legii, která měla připraveny závody pro více než dva tisíce sportovců, ale i pro celé dračí hnutí," řekl tehdy iDNES.cz prezident České asociace dračích lodí Petr Klíma.

Policejní komisař zahájil proti dopadenému žháři a vandalovi trestní stíhání. Sdělil mu obvinění pro trestný čin poškozování cizí věci. Hrozí mu tak odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

[ Zpět ]
Datum: 31.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklohňup)
  • Re: kdo se mezi námi skrývá

         

    ..nic jiného, že i cyklité, dojičky, vládci, řidiči, cajti, ty ja a ostatní jsou jen lidi, se svými slabostmi a přednostmi.
    btw. stačí si přečíst tvoje provokativní ale ne věcné poznámky z předešlých dnů, ...a jak za chvíli tu budeš číst, i názory na mé názory z minulých dnů.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo se mezi námi skrývá

         

    Již z první věty vyplývá, že byl za cyklistu pouze převlečen.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo se mezi námi skrývá

         

    Jses HŇUP!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kdo se mezi námi skrývá

           

      Jsem HŇUP!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (prihlasenej Michal)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo se mezi námi skrývá

         

    to je jasny, chtel likvidovat konkurenci :)


    opily cyklista lezici na vozovce ... HAHAHAHAHA . ta predstava ve me vyvolava fakt zachvaty smichu :)))

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: kdo se mezi námi skrývá

         

    Čéče, hňupe, co jsi tím celým chtěl říct? Nějak mi to nedochází...

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (el.m)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: kdo se mezi námi skrývá

           

      asi máš trochu delší vedení. I držitel mírně podprůměrného IQ (já) pochopil, že je to zkopírovaný článek ze včerejší iDnes

      [ Zpět ]
      Datum: 01.08.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (paBlb)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: kdo se mezi námi skrývá

             

        Ale el.m se ptal, co tim chtel autor rict a ne, kde ten clanek vzal...takze nevim, co se tu ochomejtas a navazis do nej s nejakym IQ!

        [ Zpět ]
        Datum: 01.08.2006
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: kdo se mezi námi skrývá

               

          přečti si začátek druhé věty ještě jednou.

          [ Zpět ]
          Datum: 01.08.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (me_l)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: kdo se mezi námi skrývá

                 

            "Čéče, hňupe, co jsi tím celým chtěl říct? Nějak mi to nedochází..."
            A adekvatni odpoved je:
            "I držitel mírně podprůměrného IQ (já) pochopil, že je to zkopírovaný článek ze včerejší iDnes"???

            To je preci odpoved uplne na jinou otazku. Jestli ze el.m chtel odpoved, co tim chtel hnup rict, tak urcite nechtel takovouhle odpoved, ale vysvetlit, proc jsem hnup takovouhle nic nerikajici hloupost zkopiroval...

            [ Zpět ]
            Datum: 01.08.2006
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

283 cyklistů (1 přihlášený)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024