reklama

Hlavové složení

Měnil jsem vidlici na kole,(ne po prvé) ale stejně i když vše nasadím jak mám tak při zabrždění přední brzdou malinko hrká v krku.Jedná se o typ vidlicer s ježkem.Už jsem to snad stokrát povolil a dotáh a nic.Ptůměr je takový jak má být

[ Zpět ]
Datum: 31.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (marek leschinger ([email protected]))
  • Re: Hlavové složení

         

    A dotahoval jsi to tak..jak se to má dělat??
    Nejdřív musíš povolit šrouby co drží představec na středovém sloupku vidlice...potom dotáhnout zhora imbusem aby to nemělo vůli...a teprve potom zase utáhnout šrouby představec na středovém sloupku vidlice..
    Za předpokladu že ti opravdu "hrká" v krku by to ničím jiným být nemělo..snad pokud máš špatné hlavové složení..

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hlavové složení

         

    Tak jak pise Martin s tim, ze pokud to tim imbusem nejde seridit (pritahnout jezka) tak aby to vuli nemelo, muze to byt zpusobeno o milimetr ci dva delsim krkem vidlice. Lze v pohode uriznout i pilkou na zelezo doma na kolene.
    Druha vec co me napadla, zkontroluj, zda se ti nepovedlo dat na jednu stranu hlavoveho slozeni o kulicku vice na ukor druhe strany. Pokud tam mas venecky, pak zkontroluj zda jsi ho neotocil.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: mgt
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hlavové složení

         

    Na nové vidlici se může stát, že si spodní kroužek hlavového složení chvíli sedá (přestože jsi ho jistě správně dorazil). Pak se objeví malá vůle a je třeba hlavu dotáhnout. Mě se ježek neosvědčil a používám stahovací šroub - zdá se mi, že jde hlava jemněji doladit.

    [ Zpět ]
    Datum: 31.07.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hlavové složení

           

      Co je to, ten stahovaci sroub, prosim? To lze pouzit misto jezka u hlavoveho slozeni typu Ahead? Yak to funguje?

      [ Zpět ]
      Datum: 31.07.2006
      Autor: mgt
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hlavové složení

             

        Je to tohle
        http://www.koloshop.cz/index.php?vyrobek=2090...
        Funguje to obdobně jako ježek, ale opře se to dolním koncem o spodek krku vidle (zvenčí) a nahoře je to stejné. Mě se s tím ladí hlava líp a navíc mi to dole drží blatník.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.07.2006
        Autor: ckp13
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hlavové složení

               

          Aha. Dekuji, dobre vedet, ze takove neco existuje, nemusi to byt spatne reseni, zvlaste pouziji-li se kotoucovky. Jedina (mozna) vada na krase muze byt, ze to je asi o par gramu tezsi, ale to je normalnim lidem vetsinou jedno. Dik.

          [ Zpět ]
          Datum: 31.07.2006
          Autor: mgt
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

476 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024