reklama

pes na kole

Ahoj,

poraďte mi prosím - nevyrábí někdo košíky pro psa s uchycením na řidítka. Díky
Jirka

[ Zpět ]
Datum: 30.12.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (jirka.k@centrum.xx))
  • Re: pes na kole

O košíku na psa přímo nevím, ale existovala taková brašna od SportArsenalu určená mimo jiné na foťák, která se na řídítka přidělávala nasunutím na spec. nosič. Ten měl dvě objímky blízko představce a na těch takové U-čko široké nějakých třicet a hluboké patnáct cm. Na ramena toho U se nasouvala brašna a zajistila se proti sklouznutí gumou na zadní straně za háček na tom nosiči. To by na psa šlo použít, kdyby se jelo s otevřeným víkem brašny, nebo tu brašnu nějak upravit nebo použít jen ten nosič a dát na něj něco jiného.

[ Zpět ]
    Datum: 30.12.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?
20.08.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

20.08.2017
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

19.08.2017
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

228 cyklistů (16 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017