reklama

Zimní rukavice

Už dlouhou dobu používám rukavice s Thinsulatem... Jsou dobrý, ale pokud je teplota pod nulou, tak profouknou a nedá se v tom jet. Rozhodl jsem se koupit rukavice (aby se s tim dalo jet pod nulou), ale nevim co mam koupit. Neoprenovy jsou neprijemny na ruce a ty s windstoprem se mi zdaji zase moc hubeny... Doporucite nekdo nejaky presny model rukavic se kteryma se da v pohode jezdit kolem -5°C (rozumej 0 až -10°C)?

[ Zpět ]
Datum: 30.12.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lalabeat)
  • Re: Zimní rukavice

         

    hmm, každá zkušenost je drahá :). Osobně to řeším tenčímá dlouhejma, do kterých v případě potřeby vlezu s pletenejma klimatexovkama. Stejně nevím :), co si oblíknout na cca první 1/2 až 2/3 hodinu, to mám pocit, že mě ty haxny upadnou. Potom další 3-4hoďky jsou OK

    [ Zpět ]
    Datum: 30.12.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (DyEm)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zimní rukavice

           

      Ted jsem se dival po vsech ruznych nabidkach. Asi zkusim neopreny...

      [ Zpět ]
      Datum: 04.01.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lalabeat)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zimní rukavice

         

    Doporučuji zcela jednoduché a relativně i levné řešení - kožené přilnavé rukavice z měkké kůže s měkkou vnitřní vložkou. Mám to vyzkoušené. Sám je používám. Kůže neprofoukně a vložka pěkně hřeje a ruce se v kožených rukavicích ani tolik nepotí. Vzhledem k tomu, že člověku se při šlapání prokrvují i ruce, tak to hřeje už po pátém šlápnutí do pedálů. V případě že sněží je třeba rukavice trochu impregnovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zimní rukavice

         

    Tenhle problem jsem resil letos na podzim. Nakonec jsem koupil rukavice od Axonu s Windstopperem. Vyhovuji mi proto, ze v oblasti prstu ze strany dlane je tenka kuze, takze neztracim v prstech cit jako v nejakych hunatych rukavicich, jinak z vrchu, kde fici vitr je prave windstopper. V teplotach nad 5°C je v tom teplo, a v teplotach pod -4 jsem s tim jeste nejel, ale zima mi na ruce nebyla. Jsem s nima spokojenej.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (durman)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024