reklama

Vyplati se kupovat veci v zahranici?

Jak jsem v tej cizine, tak sem si koupil knizku o MTB v Arizone a tak jsem brouzdal po webech mistnich prodejcu a zjistil sem, ze tu maj mega ultra giga husty vyprodeje v dobrych cenach....
Jediny co me trochu odrazi je treba reklamace, ale zase dusi nereklamuju a plast... to fakt nevim....
Vyplati se to kupovat v cizine???
Mate nejaky zkusenosti???

[ Zpět ]
Datum: 28.07.2006
  • Re: Vyplati se kupovat veci v zahranici?

         

    Jak co a jak kde. Dcera tvrdí, že bílá kuchyně a elektronika je v Anglii levnější. Ale záruka a doprava :-(. V roce 2005 jsem v cykloprodejně v Castlefordu viděl fulla Cannodale (nevím, jakej model) asi za 4500 liber. Jinak nepřeberně Kleinů , Marinů a Treků. Byla to ale nějaká super prodejna, Raleighy a levnější značky tam neměli.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyplati se kupovat veci v zahranici?

         

    Ahoj.
    Tak jde koupit hodne veci u kterych ti zaruka v USA vadit nebude. Je to risk a treba i zisk. Co treba vim, tak je tam levna elektronika, hlevne fotograficke zbozi. Dost lidi si to odtamtud vozi, ale bacha na ty jejich vychytavky. Obcas si amici vyrobej neco, co funguje jen u nich.
    Kazdopadne tam hodne delaj garazovky na kola...to by mozna bylo zajimave:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyplati se kupovat veci v zahranici?

         

    Banáne, ty provokatére :o)))
    Nejenže si jezdíš po Grand Canonu, ale ještě se ptáš na takovéhle věci :o)))
    No ale dobře - hele, mě by spíš zajímalo, jaké tam mají cyklistické vychytávky třeba u zámků a tak podobně.

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vyplati se kupovat veci v zahranici?

         

    také jsem blbej, tak přispívám

    [ Zpět ]
    Datum: 28.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklohňup)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

dnes
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024