reklama

Lehociped Azub Cé Dual Drive

Jednoduchá otázka pro všechny, kteří vlastní toto kolo...Jak se vám na něm jezdí, jaké máte s tímto kolem zkušenosti????Díky za všechny vaše odpovědi!!!

[ Zpět ]
Datum: 06.12.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Marty ([email protected]))
  • Re: Lehociped Azub Cé Dual Drive

         

    Sice ho nevlastním, ale několikrát jsem se na Céčku svezl. Donedávna jsem vlastnil Azub 2002, ale jeho zbytky jsou teď roztroušeny po mém pokoji. Azub Cé je oproti SWB kolům ovladatelnější, jeho řízení je velmi intuitivní a snadné. Je o něco pomalejší, což CLWB kola bývají, ale verze s DualDrive má dostatečný rozsah převodů pro slušné spektrum rychlostí. Kvůli stylu posezu a malým kolům může být pomalejší než klasické kolo se stejným jezdcem, spíš je než není. Mladý a dynamický jezdec by mohl být zklamaný, dospělý a klidný jezdec nikoliv. Je to kolo pro člověka, který kdyby si vybíral motorku, koupil by chopper nebo harley nebo tak něco, ne silniční plasťák.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.12.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Lehociped Azub Cé Dual Drive

         

    Ahoj! Céčko byl můj první kontakt s lehokoly. V Praze na Letný maj totiž jedno v půjčovně, tak jsem si ho na půl dne půjčil, abych si vyzkoušel lehokolo a rozhodl se jestli koupit nebo ne. Byl jsem strašně spokojenej s pohodlností jízdy a zklamanej z toho, že jsem měl problém dohonit přítelkyni na klasice. S AZUB 4 ten problém nemám a pohodlnost zůstala. Myslím, že to bylo mylýma kolama a malým rozsahem rychlostí tohle Céčko toiž nemělo Dural drive. Ten mám na svý 4ce a můžu na něj pět jen chválu. Jinak na Céčku se jednodušeji učilo jezdit, protože člověk víc sedí a horní řízení je pro naučení taky jednodušší než mnohem a mnohem pohodlnější spodní. Moje hodnocení je následující: Na krátký projížďky na chatě, cesty do krámu a zpět, do sousední vesnice za babičkou atd. je Céčko supr, ale na delší a náročnější jízdy bych šel určitě do AZUB 4. Ale je to fakt jen můj soukromej a neprofesiální názor:o))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.01.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka As)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

261 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024