reklama

jak si zvyknout na sedlo?

zdravim vsechny bikery a bikerky. Mam takovou Lama otazku. Asi se budete smat, ale ............ mno necham to na vas.
Diky vasemu webu , jsem si poridil MTB. Plnej nadseni, jsem se vcera vrhl na testovaci jizdu. A ted to legracnejsi....Dnes me strasne boli pr..l od sedla. :-))))
Pokud jste se uz dosmali, tak otazka? Mám dalsi jizdu opakovat az to prejde, nebo proste mam i prez bolest jezdit? Jak nejlepe si zvyknu na sedlo?
Chtel bych se jet zase projet, jsem na to normalne nadrzenej, ale nevim...... abych si to neznechutil.
diky za rady.

[ Zpět ]
Datum: 20.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Boo ([email protected]))
  • Re: jak si zvyknout na sedlo?

         

    Pokavad mas dobre sedlo, tak hold budes muset chvilku trpet, trpet a zase trpet...prdel si casem zvykne. Me na jare prvnich par jizd taky pekne boli ale pak je to v pohode. Ale zalezi, zda mas dobre sedlo...na spatne sedlo si prdel nezvykne.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak si zvyknout na sedlo?

         

    Kdyz dlouho nejezdis, nebo mas novy kolo, zadek te bude bolet vzdycky, za den nebo dva to prejde a pak uz to bude dobry :)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Traxx)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak si zvyknout na sedlo?

         

    zásadně jezdít, dokud bolest nepřejde. Jinak si budeš zvykat vzdy znova a znova. Obyčejně to zvbykání trvá od tří do pěti dnů. Ale neflákat a jezdit.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jaro)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak si zvyknout na sedlo?

         

    opakovat az to prejde, odpovedels si sam

    nebo cos cekal, ze ti poradime at to mazes vevercim sadlem? :)))

    cos sis poridil?

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (nezalogowane MDK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak si zvyknout na sedlo?

           

      ee. necekal jsem zadny lecitelsky rady. Jen jsem chtel vedet jestli jezdit, nebo pockat az bolest prejde.
      Z reakci mam uz jasno.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Boo ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak si zvyknout na sedlo?

         

    Pokud to nejsou bolesti z odřenin tak jezdit, jezdit a zase jezdit

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mig62)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak si zvyknout na sedlo?

           

      Přesně. Jak je v těhle partiích něco odřený/opruzený, tak okamžitě stop a doléčit. Dokud je to jen "bolest" od tlaku na sedací kost a vůbec na "maso" na zadní partii, tak jezdit, jezdit, jezdit a zázrak se dostaví sám (pokud je dobré sedlo).

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak si zvyknout na sedlo?

         

    Dekuji vsem za reakce, uz mam jasno.
    Sice se asi pos..u ale k veceru na to vlitnu. :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Boo ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jak si zvyknout na sedlo?

           

      Bolesti z otlačenin tě za chvíli přejdou a když se zahoužvíš, tak ještě dřív. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jak si zvyknout na sedlo?

             

        "zahoužvíš" - krásný termín:-))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jak si zvyknout na sedlo?

         

    Prvních 300km je to hrozný,ale pak už to jde bez bolesti.Zkrátíš to asi na polovinu, když si pořídíš cyklokalhoty.Já jezdím v normálních,manželka má ty cyklokaťata.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

380 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024