reklama

Galuskový x Auto VENTILEK

Ahoj,
nikde jsem to tady nenašel, tak bych se chtěl zeptat - jaké používáte ventilky? Já mám totiž s těmi galuskovými dost špatné zkušenosti (ulámaly se mě dost rychle ty šroubečky), tak jsem přešel na autoventilky. Myslíte, že jsou v něčem horší?

[ Zpět ]
Datum: 18.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzaaa)
  • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

         

    Ja mam galuskovej a nevidim v tom zadnou vyhodu. Spis opacne. Ale auto tam nedam a prevtavat se bojim.
    Jedina vyhoda je mozna hmotnost. Ale kdyz oklepu bahno, tak na tom budu jest elip :))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

         

    Stylepolizei v německém Bike připouští oba. Komisař však podotýká, že na galuskovém není potřeba vozit čepičky.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

           

      Take mam radeji autoventilky, ale ta nejistota tady byla. Jsem rad, ze zvitezil rozum.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jf)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

         

    Autoventilky jsou podle mě odolnější na zacházení a taky přes ně můžeš foukat u každý pumpy, kde nějakej blbec neukrad hadicovou koncovku.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

         

    Pouzivam autoventilky. Sem tam treba vsak prevrtat novy rafik(ked chcem prave ten a je na galuskovy ventil).
    Potom dostavam defekty s pilin po vrtani, ktore som dobre nevytriasol z rafika.
    Jedina nevyhoda je, ze nahradnu dusu, ktoru vozim stale so sebou nemozem pozicat tomu, kto nema autoventil (ten ktor ma galuskovy ventil, moze svoju dusu pozicat komukovek), takze nemozem na ceste robit dobre skutky kazdemu :-).

    Vyhoda je,z e autoventilky su odolnejsie a mozme fukat na pumpe.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2006
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

         

    Ahoj, Rubena vyráběla duše s galuskovými ventilky, kde se nechala vypouštěcí hlavička vyměnit. Ale na nových duších od Rubeny jsem to již neviděl. Je to škoda, když se hlavička ulomila, mohla se našroubovat nová. Chce to hustilku nasazovat kolmo na ventilek, nebo zakoupit redukci,která se našroubuje na ventilek, přes kterou to jde také hustit a zabrání se případnému zlomení této hlavičky. Osobně používám galuskové ventilky, menší otvor v ráfku.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (ferda)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

         

    Tak mě to do ráfku naštestí vleze, já hlavně myslel, jestli třeba některý z nich déle udrží tlak apod...asi to vyjde nastejno.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honzaaa)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

         

    Používám autoventilky,přece jen jsou praktičtější.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarek-SK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Galuskový x Auto VENTILEK

           

      Souhlas.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

246 cyklistů (3 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024