reklama

konverze horáka

pěkný kolečko si postavil Jirka Zeman
<a href="http://lehokolo.com/view.php?cisloclanku...
http://lehokolo.com/view.php?cisloclanku...

[ Zpět ]
Datum: 17.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (lada lehokolo.com)
  • Re: konverze horáka

         

    Jo, je pěkný. Skoro jako Richardova Blaženka. Fakt se mi líbí.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: Jirka-As
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: konverze horáka

         

    No pěkný, ještě jsem neviděla konverzi horáka. Přesněji takovou, která by využila maximálně původní konfigurace rámu a jen menší část byla přivařena... Ale i tak to bylo asi dost práce. Gratuluji panu Zemanovi.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: evan
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: konverze horáka

         

    Není to špatné, ale na můj vkus moc vysoké:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (waqw)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: konverze horáka

         

    Je to důkaz, že v každém kole se skrývá lehociped.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: konverze horáka

         

    Vypadá to jako ultranízkonákladové kolo. To sedlo z Azubu stálo vlastně totéž co zbytek kola. Nenapadlo by mě, že jde kolo pořídit tak levně.
    Na druhou stranu osobně bych měl strach ze supermarketového základu, na některých prý jdou ohnout patky vidlic rukou a životnost je několik set km.
    Celkově to vypadá skvěle, menší lidi se na tom asi nepovozí (sedačka vypadá tak na 80cm nad zemí), ale asi to i slušně jezdí, s geometrií celoospruženého horáku.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2006
    Autor: Jirka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: konverze horáka

           

      Mám 172cm a jel jsem na tom kole docela v pohodě.Jenom sedačka je na mě velká.Potřeboval bych tu menší.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.07.2006
      Autor: 62jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: konverze horáka

             

        Tak jo, asi je to lepší než jsem odhadl z fotky. Jsem zvědavej na dlouhodobou trvanlivost, pokud se to osvědčí, mohlo by to stimulovat dost lidí k podobným výtvorům.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2006
        Autor: Jirka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: konverze horáka

             

        Už jsem na něm ujl v kuse 120 km v pohodě.Jen musím doladit pérování v zadu. Asi ho ztužit.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Fezi ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: konverze horáka

               

          Jestli dobře vidím, tak tahová strana řetězu je hodně vysoko nad čepem zadní stavby. To se asi projeví houpáním při prudším šlapání a bude to tam furt, ztužením pružiny a tlumiče se to asi dá zmírnit, nevím jak moc.

          [ Zpět ]
          Datum: 19.07.2006
          Autor: Jirka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (15 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024