reklama

Láhev nebo Camelbag

Jak jste na tom s pitím na kole???
Vozíte raději láhev na rámu nebo na zádech moderní hydrovaky?? Já osobně mám láhev na rámu, ale mládež chce hydrovak. A co vy NAKOLÁCI???

[ Zpět ]
Datum: 17.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (kk)
  • Re: Láhev nebo Camelbag

         

    Jednoznacne Camelbab, ale ten originalni, kteremu netece nahubek, ja sam mam MULE a je to parada. Jedina nevyhoda kterou to ma je ta, ze pri delsim bajkovani nevis, kolik mas vody jeste na zadech. ALe jinak uplne super a vrele doporucuju. Jendys

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Láhev nebo Camelbag

           

      Omlouvam se, originalni Camelbak a ne Camelbab :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Láhev nebo Camelbag

           

      Omlouvam se, originalni Camelbak a ne Camelbab :o)

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Láhev nebo Camelbag

           

      mohl bys sem hodit odkaz? díky!

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2006
      Autor: james74
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Láhev nebo Camelbag

         

    Já mám obojí, ale používám 2 lahve na rámu, a do batohu místo vody dávám raději pumpičku, náhradní duši, nářadí a tak podobně. Možná na vodu v baťohu přejdu při nějakých xc maratonech, ale na běžné projížďky jsem s lahvemi naprosto spokojen a místo v baťohu navíc ocením.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (MatyxCZ)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Láhev nebo Camelbag

         

    Dokud muzu, vozim bidon, a to obzvlast v techhle vedrech. Jenom pri opravdu dlouhych vyjizdkach, na horach, kdyz je vetsi chladno, kdyz musim vezt vic veci nebo kdyz beru treba kameru si davam Camelbak. A na XC nebo maratonech bych s baglem asi taky neprezil :), tekutiny i do lahve doplnuji na obcerstvenich. Pumpicku mam taky na ramu, dusi pod sedlem, zbytek po kapsach.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Láhev nebo Camelbag

         

    Já osobně vozím dva bidony v rámu - batoh na zádech nesnáším....nejraději jezdím úplně na lehko - dvě duše a nářadí v podsedlovce,zbytek v kapsách příp. v ledvince.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: mikop
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Láhev nebo Camelbag

         

    Na kratší trasy (do 50ti km) beru jenom flašu a tubu od šumicích vitamínů, naplněnou koncentrátem jonťáku. V hospodě doleju čistou vodu a přicmrndnu trochu koncentrátu. Bohatě to vystačí na celej den.
    Na delší trasy a při nestálém počasí beru Kejmla nejen kvůli vodě, ale vezu i pláštěnku, foťák atd.
    Jinak pití z Kejmlu je podstatně pohodlnější, rychlejší a bezpečnější. Člověk může průběžně usrkávat např. jen proto, aby nebylo sucho v puse, kvůli mouše v krku atd.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.07.2006
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Láhev nebo Camelbag

         

    Jedine vodni hrb uzasny a zatim nicim neprekonany

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pajana)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Láhev nebo Camelbag

         

    vozim oboje. Na zadech mam 2l vak s cistou vodou kvuli zizni a na ramu 0.9l flasu s jontakem. Driv jsem na zadech vozil normalni piti, ale ta voda je imho lepsi. Jednak neni vak nejak zadelanej a zaroven se voda da pouzit i na osvezeni. Problem je ten ze mi tece naustek. Jednak netesni a jednak jsem ho nejak zahadne prokousl, takze si asi koupim novej i s origo baglem....

    [ Zpět ]
    Datum: 18.07.2006
    Autor: pb
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

383 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024