reklama

Zprávy z Gardy pro bikery

Právě jsem se vracím z italské Gardy..., získal jsem tam mnoho bikerských poznatků, o které se chci podělit.
1. V nejbikerštějším cafe Vecchio porto začali dělat dvojité cappuccino (3, 40 EUR). Zbývá jen opřít kolo, zasednout, vystavit nadupaná lýtka a bikersky žvatlat.
2. Via Ponale je krásně upravená, otevřená a sjízdná. Je to taková skoro "cyklostezka".
3. Tremalzo zůstává Tremalzem. Spojku mezi sjezdem s Tremalza a Pregasinou si možná leckkdo vychutná. Mne si ten trail vychutnal. Na opačnou stranu určitě prodlužte hřebenovku na Passo di Campo. Nádhera.
4. Kousek pod předraženou Rifugio de Garda je chatka Malga Ciapo za 16 na noc v lágru i se snídaní.
5. Přesto, že v předposledním Bike byly kromě Deutera doporučeny ještě 3 další možné batohy. Deuter jednoznačně vítězí a bez něj je lepší se na Gardě neukazovat.
6. V Coopu v Rivě ohřívají kuřata. Půlka za 2 EURa zasytí hladového bikera.
7. Dvoulůžák v hotýlku se snídaní za 25 na osobu a noc.
8. Než spadnete z kola do vody ověřte si teplotu vody.
9. Cykloobchody v Rivě nestojí za nic.
Je toho hodně co tam biker s otevřenýma očima pochytí, třeba i na pláži.

[ Zpět ]
Datum: 13.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
  • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

         

    K bodu 9) v Torbole je dobře zásoben obchod. Je ale fakt, že to také byl jediný který za něco stál. Jinak většina jejich obchodů se vůbec nedá srovnávat s těma našima( ani s krcálkama)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

         

    K bodu 5: Už si zase koleduješ? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

         

    kdyby se tak ještě dotyčný autor tématu posadil na Gardě na kolo.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (cyklista)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

           

      To je jediný co už jsem na Gardě nestihl. Nějak už jsem tam z kola únavou padal. Dojel jsem tam na něm z Oberstdorfu - 8 a půl dne cesty, Heckmairroute. Celý den jsem tam odpočíval a na kolo jsem ani nesáhl.
      : o))).

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

         

    K bodu 1). Mohl bys nám, prosimtě, trochu "bikersky zažvatlat"?

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

           

      Hele, sedni na kolo a jeď si to tam poslechnout.Já německy skoro neumím, možná jsem to špatně odposlechl,ale znělo to asi takhle:
      sehrschwerrrneinleichtmitdemfingainderrnassemontebaldocapuccinodeuterbeer.....

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

             

        Teda tenhle příspěvek mi stojí za přihlášení. Směju se a dávám hlas!

        [ Zpět ]
        Datum: 15.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

         

    Díky za zprávu, příští rok se tam chystám s bikem a přítelkyní (nebo obráceně ?) vyrazit. Jen by mě zajímaly nějaké podrobnosti, které by mě mohl někdo pomoc vyřešit :) Jak dlouho se dá na Gardě vydžet? myslím tím jestli je to dovolená na týden či navýken + pátek, aby to tam po 2 dnech ježděního nebyla nuda. Máte někdo zkušenost ? A podmínky campingu ? Nevíte přibližnou cenu za stan a autíčko + 2 osůbky, asi tam nelze spát kde si umaneme že ?! :) Díky moc

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Ow3n ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

           

      ..za "autíčko + 2 osůbky" se neplatí nic - miminka zadarmo i shračkami. Až dorosteš do dospělosti a nebudeš muset mluvit " v zdrobnělinkách", poradíme. Bumbej mlíčko a hušky spinkat ale uklidit hračičky.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (.. dvojtečka)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

             

        .. blbeček se nezapře.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Sectorr)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

           

      Já musím přiznat, že znám Gardu jen letmo. Třikrát jsem ji měl jako dojezdové místo přejezdu Alp a to bylo tak na den, dva odpočinku. Pak jsem tam byl 2x na prodložený víkend (4 dny pobytu). Tutově vystačí ježdění na týden.Důležité je vše nastudovat dost přesně, improvizaci tam nedoporučuji, to není Šumava. Nejvíc mne zaujal objezd Gardy. To znamená neubytovat se přímo u jezera. Vzít baťůžek a tak za 4, 5 dní to objet po horách. Spát na chatách okolo, většnou s nádhernými výhledy na jezero. Cca ve středu jezera se nechat převézt trajektem (asi z Limone), tedy neobjíždět jižní část. Myslím si, že Garda má smysl hlavně jako destinace, když se u nás moc jezdit nedá kvůli počasí. Od Velikonoc do začátku listopadu.
      Jinak to snobárna trochu je, ale vážně vzato to stojí za to. Ceny kempů jsou na internetu.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

         

    Teda Mirku, z tebe asi nikdy opravdicky biker nebude. Kdybys takovym byl, davno bys vedel, ze Garda je po Ibize dalsi z novych Spolkovych zemi a tudiz se nerika Lago di Garda, nybrz GardaSee :)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2006
    Autor: vasek
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

           

      No, asi máš pravdu:o))), ale zjistil jsem, že úplně nejsprávnější bikeři jen tak důvěrně prohodí "Lago" a všem ostatním bikerům je hned jasné, že to je Gardasee.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

             

        Blbost. Němci, a těch je tam naprostá většina říkají např.: Fahren wir zum Gardaee? oder nur: zu Garda ?

        [ Zpět ]
        Datum: 15.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (.. dvojtečka)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

             

        hádejte kdo je nejnesprávnější biker na tomto webu

        [ Zpět ]
        Datum: 20.07.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (??)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

         

    Mirku, vzpomněli jsme na Tebe s Kominíkem teď v sobotu - seděli jsme v cukrárně u kostela v Suchdole nad Lužnicí, cpali se dortama, nezávazně klábosili, byli jsme lehce zaprášení - a říkali jsme si, že takovýhle to určitě je na tý gardě :-))).

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

           

      Díky za vzpomínku, doufám, že byla tichá. Já si pořád nemůžu tu cukrárnu v Suchdole vybavit. Před Gardou bych teď v létě varoval, ale přijde říjen, dozrajou pomeranče....Pojeďte!

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

         

    Tak tohle je nas hledanej biker:-)

    http://www.super.cz/vtipky/4121-kdyz-ho-milujes...

    [ Zpět ]
    Datum: 20.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Zprávy z Gardy pro bikery

           

      Jáá si člověče nejsem jistej:o)))Ono zas taková rozjetá bikerka to je lepší než ionťák.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mirekbik)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

532 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024