reklama

Pláště SCHWALBE

Již delší dobu obcházím cykloprodejny,prohledávám internet,ale nikde se nemohu dostat k pláštům SCHWALBE.Jde mi hlavně o model MARATHON PLUS se speciální kaučukovou vložkou proti defektům Smart Guard.Popřípadě bych bral možná i Marathon XR,ovšem k sehnání není ani jeden.Pokud můžete někdo poradit tak vás o to žádám a předem děkuji.Ptal jsem se i u Šírera na Vídeňské (Brno),ale ani tam jsem neuspěl.Prý jde o nedostatkové zboží či co.Moc rád bych si je nazul,a konečně už někam vyjel.

[ Zpět ]
Datum: 11.07.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Milann ([email protected]))
  • Re: Pláště SCHWALBE

         

    Maji je v Praglu v BIKERANCH a nebo si je objednej z Brna. Hledej moje diksuse (jako Jivo, Keni jsem pri lenosti se prihlasovat).
    Jinak maji i ty MARATHON PLUS ABT, ale ja potrebuju 28" na Crosse (700Cx) a to k nam nevozej. Kamos u nemcu take nenasel, ale nevim ani zda hledal.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (keni ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pláště SCHWALBE

         

    Taky je potrebuju...na horsky 26''. Ale vim, ze je vic druhu. Jake jsou podle vas nej?

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (neprihlasenej Michal)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště SCHWALBE

           

      Treba ti to da nejakou inspiraci
      http://www.nakole.cz/diskuze/tema.php3?id=2706

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2006
      Autor: Jivo
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště SCHWALBE

           

      Mel jsem Racing Ralph Evolution 2.25, neco o nich jsem napsal i tady do recenzi. Ted jsem objednal pro zenu na HT do letosnich Alp Nobby Nic 2.25, pry jsou super, ale to se teprve uvidi :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště SCHWALBE

           

      Jinak vetsinou to nakupuju na Ebay.de, ted jsem treba sehnal Continental Explorer 2.1 s kevlarovou patkou kus za cca 9 €. Obcas tam najdu skvele ceny a naprosta spokojenost.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2006
      Autor: vasek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pláště SCHWALBE

         

    Na tomto cyklo obchodě mají

    http://www.ebikes.cz/

    Schwalbe Marathon XR 26x2.0 TG
    Cena: 979,-

    Kvalitní MTB plášť s dvojitou
    ochranou proti defektu

    detail...

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pláště SCHWALBE

         

    Já jsem objednával přes internet na kola.segura.cz resp. emailem na [email protected], navíc jsem řešil s nimi ještě nějaké detaily přes telefon uvedený v kontaktech. Bylo to docela v pohodě, zboží jsem měl do dvou dnů.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2006
    Autor: Marcel
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště SCHWALBE

           

      Super, zrovna to taky letos resim. Komplet novy kola. Nechal jsem si u Hanaka vyplest kola na crosse a jeste hledam kvalitni plaste asi od SCHWALBE. No a protoze "kola.segura.cz" jsou kaBrnaci, tak tam hned zejtra rano volam :)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Puk)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pláště SCHWALBE

           

      Segura mohu jen doporučit. Kupoval jsem od nich Schwalbe Marthon Plus i Hurricane, obojí bezva, doma to bylo druhý den, včetně telefonické konzultace, neboť to co jsem chtěl neměli skladem. Jedinou nevýhodu mají, že jejich web mi nefunguje ve Firefoxu.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2006
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024