reklama

Nová kola v maloobchodě za VO ceny

Byl jsem včera ve Slaném u Kulicha jak Alenka v říši divů. Zevně normální kolokrám, uvnitř ... no co vám budu líčit, nemáte-li to daleko, stojí za návštěvu.

[ Zpět ]
Datum: 08.07.2006
Autor: AV
  • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

         

    a zase jedna...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (reklama)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

         

    Že ti to neni trapný....

    [ Zpět ]
    Datum: 08.07.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

           

      ... byl´s tam? Ač se obvykle s tvými názory ztotožňuji, zdá se mi, že tvůj dnešní příspěvek není podložen zkušeností ...

      [ Zpět ]
      Datum: 08.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (AV*)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

           

      Zakare, co je na tom špatného. Vždyť je zde spousta dotazů na téma nejlepší ceny ať již kol, komponentů, oblečení..... a kdo ví tak poradí ve kterém krámu nakoupil výhodně. Takže jaký je rozdíl mezi dotazem a upozorněním?
      A když to někomu usnadní výběr prodejny tak proč né.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Navara.)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

         

    Pokud se to týká konkrétní věci v konkrétní diskuzi, sháním to a to - maj to tam a tam, tak je to něco jiného. Na mě toto působí jako reklama, za kterou tady ostatní platěj. Tato informace je pro mě signálem zmíněnou prodejnu u Kulicha nikdy nenavštívit a poinformovat známé. pokud to autor tak nemyslel, smůla, medvědí služba. Skóre -7 zákazníků. Tečka.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.07.2006
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

           

      A pokud zde někdo vychválí tvůj oblíbený cykloshop, přestaneš tam ty i tvoji přátelé chodit? Jsi opravdu tak zásadový?

      [ Zpět ]
      Datum: 26.07.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Aj)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

             

        O zásadovost tady nejde. Tak sem asi moc citlivej na reklamu, uznávám a nakonec proč ne, tak tu budem psát příspěvky o tom, jak u XY maj o 10% levnější cyklosrencle + kolo zdarma, je vidět, že sem jedinej komu to vadí tak z toho pro sebe vyvodim důsledky a zařídim se podle toho. Slibuju.
        P.S.Mimochodem, zkus se zeptat těch co tady maj zeaplacený banery, co oni na to.

        [ Zpět ]
        Datum: 27.07.2006
        Autor: Zakarr
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

         

    Včera jsem viděl za výlohou jednoho zdejšího prodejce 4ever na Aceře zlevněnýho z jedenáctky na sedmičku. Nic novýho pod sluncem.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.07.2006
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nová kola v maloobchodě za VO ceny

         

    Rozdávaj všechno zadara? Nebo je tam extra výběr?
    Jestli tam je jenom levně, tak to není nic neobvyklého. Dneska každej prodejce nabízí nějakou tu slevu, například modely z minulé nebo předminulé sezony, když už nic jiného. Většinou se stačí zeptat.
    Do Slaného to mám cca 120Km a potřebuju lanko na přesmykač - no zvážím to ... :-)))))

    [ Zpět ]
    Datum: 27.07.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (píchlej řetěz)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

440 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024