reklama

Dema Auron Disc 2006 verus dalsi bajky

Nazdar bikeri, jsem skoro urcite rozhodnutej pro DEMA Auron Disc 2006. Zda se mi to jako hodne dobrej bajk, kompletne osazenej na LXu a vidle Manitou Splice. Koukal jsem jeste na Superior XC920, Apache Blackhawk, Kellys Majestic a Trek 6500 Disc, je to vsechno na hydraulice, ale jak rikam, ten slovenskej stroj mi vychazi nejlip, co vy na to ??? Jen neznam nikoho, kdo ma DEMU a tak bych se vas chtel zeptat, znate nekdo kvalitu jejich hlinikovych ramu ??? Jo a jeste...prosim moc neodrazovat, uz jsem skoro rozhodnutej :o)) Diky, Honza

[ Zpět ]
Datum: 26.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jendys)
  • Re: Dema Auron Disc 2006 verus dalsi bajky

Přímo s tímhle kolem ti neporadím, ale sám mám od Demy crossové kolo a jsem s ním spokojen. Jdi do ní:-)

[ Zpět ]
    Datum: 27.06.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Denny)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Dema Auron Disc 2006 verus dalsi bajky

Naprosto bez problémů.

[ Zpět ]
      Datum: 27.06.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (merida)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo ?
20.08.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Velké Losiny zastavil ses na Ipu

20.08.2017
Velké Losiny - byl jsi tam se svými dvěma kamarády ve středu možná ve čtvrtek 8.či 9. kolem 18 hodiny. Zastavil…

Hledám: Najdu partnera?

19.08.2017
Hledám partnera na cyklovýlety, pro načerpání energie, zlepšení kondice.....a do budoucna pro vytvoření pevného…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (34 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017