reklama

Jaké hlavové složení ?

Zdravím ! Včera jsem rozdělal hlavové složení (AHEAD), zase se vytvořili v dráze důlky (zámky), vyměním kuličky, které jsou popraskané (4 mm prům.) a jezdím dál. Ale jaké mám pro příště koupit, aby vydrželo, do cca 2000 Kč ? První jsem měl zn."Aheadset" vydrželo 4 tis.km v ceně 700Kč, nyní Cane Creek C2 6 tis.km v ceně 1250,-Kč. Rozmýšlím se mezi Ritchey WCS a Cane Creek S2, nebo jiné ? pozn. Pouze v černé barvě.

[ Zpět ]
Datum: 26.06.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Indra)
  • Re: Jaké hlavové složení ?

my sme to uz raz z kamaratom tiez menili a bola to taka lacna znacka asi VP ci co. vtedy sme si kupili BBB BHP-02 a to tam ma doteraz. este mi jedno zostalo a neviem co stym.tak ak chces mohol by som ti ho dat. povodne to stalo asi liter+dake drobne...

[ Zpět ]
    Datum: 27.06.2006
    Autor: Jurki
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké hlavové složení ?

Nejvíc se mi zatím osvědčilo složení - válečky dole i nahoře. Jsou uložené na ocelových kónických výměnných dráhách a na FS mi vydrží určitě dvě sezóny (cca 15000 km). Na HT vozím od letoška v hlavě průmyslová ložiska - na hodnocení je ještě brzy, ale zatím ani ten nejmenší problém. Výběr je poměrně velký, já používám Stronglite, Cane Creek a FSA.

[ Zpět ]
    Datum: 27.06.2006
    Autor: ckp13
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

dnes
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (14 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017